تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: عدم دریافت sms فعالسازی تلگرام موقع نصب در گوشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

یه اکانت توییتر هم تو سایت تلگرام معرفی کرده برای مشکلات لاگین به اونم پیام دادم . لامصبا جواب نمیدن رسیدیم به اخر هفته میلادی
    واقعا اگه تلگرام اینجوری باشه نمیشه برای امور کاری روش حساب کرد . باید همیشه یه اکانت پشتیبان هم داشته باشیم انگار !
    مگه نگفتید از نسخه مرورگر هم استفاده می کنید، اون کارتون رو راه نمی اندازه؟ امیدوارم مشکلتون حل بشه و کاراتون عقب نیفته

تلگرام دسکتاپ رو روی یک سیستم نصب کنید و ببینید اون کار می کنه یا نه، اگر اون کار بکنه، احتمالا گوشی تون دچار مشکل شده باشه.

2. این کاربر از arw_035 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

مگه نگفتید از نسخه مرورگر هم استفاده می کنید، اون کارتون رو راه نمی اندازه؟ امیدوارم مشکلتون حل بشه و کاراتون عقب نیفته

تلگرام دسکتاپ رو روی یک سیستم نصب کنید و ببینید اون کار می کنه یا نه، اگر اون کار بکنه، احتمالا گوشی تون دچار مشکل شده باشه.
    بله رو ویندوز از قبل هم اپ تلگرام هم تلگرام وب رو فعال کرده بودم و داره کار میکنه ، منتها روی گوشی اندرویدیم تلگرام فعال نمیشد که اینم خیلی احتیاجه چون یه تایمی بیرون از خونه هستیم ...
    ولی دقیقا اومدم همینو بگم الان!
    روی گوشیم من تلگرام وب رو فعال نکرده بودم تا حالا ، رفتم تو سایتش نوشت کدش رو به اپی که روی دیوایس دیگه تون نصبه فرستادیم . یک تایمر هم گذاشته بود که یساعت دیگه اگه بخاید میتونید sms هم درخاست بدید .
    جالب بود رفتم دیدم رو اپ ویندوز کد رو فرستاده !!
    کدش رو گفتم اول برای اپ اندرویدی بزنم که قبول نکرد ، ولی خب برای وب تلگرام روی گوشی فعال شد .
    حداقل الان به تلگرام از طریق گوشی دسترسی دارم . البته نسخه وب تلگرام روی گوشی اصلا رادست نیست ولی تا مشکل حل بشه از هیچی بهتره ...

حالا بنظرتون مشکل از کجاست ؟ بنظر میاد مشکل از گوشی خودم باشه ...
    تو این یکی دو روزه تست کردم sms از حتی توییتر هم میتونم دریافت کنم .

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

با قند شکن تست کنید //// ممکنه بلاک هم شده باشین ///

5. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

بله رو ویندوز از قبل هم اپ تلگرام هم تلگرام وب رو فعال کرده بودم و داره کار میکنه ، منتها روی گوشی اندرویدیم تلگرام فعال نمیشد که اینم خیلی احتیاجه چون یه تایمی بیرون از خونه هستیم ...
    ولی دقیقا اومدم همینو بگم الان!
    روی گوشیم من تلگرام وب رو فعال نکرده بودم تا حالا ، رفتم تو سایتش نوشت کدش رو به اپی که روی دیوایس دیگه تون نصبه فرستادیم . یک تایمر هم گذاشته بود که یساعت دیگه اگه بخاید میتونید sms هم درخاست بدید .
    جالب بود رفتم دیدم رو اپ ویندوز کد رو فرستاده !!
    کدش رو گفتم اول برای اپ اندرویدی بزنم که قبول نکرد ، ولی خب برای وب تلگرام روی گوشی فعال شد .
    حداقل الان به تلگرام از طریق گوشی دسترسی دارم . البته نسخه وب تلگرام روی گوشی اصلا رادست نیست ولی تا مشکل حل بشه از هیچی بهتره ...

حالا بنظرتون مشکل از کجاست ؟ بنظر میاد مشکل از گوشی خودم باشه ...
    تو این یکی دو روزه تست کردم sms از حتی توییتر هم میتونم دریافت کنم .

البته بنده متخصص نیستم اما از قرائن پیداست که ممکنه اشکال از گوشی خودتون باشه
    شاید به بدافزار آلوده شده

7. این کاربر از arw_035 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

حذف شود....
    Last edited by Hidden-Hunter; 03-08-2019 at 21:09.

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

با قند شکن تست کنید //// ممکنه بلاک هم شده باشین ///
    بدون قند شکن که اصلا قبل از مرحله ارسال کد شماره تلفن و تایید نمیکنه . ولی اگه بلاک بشم پیغامی چیزی مگه نباید بده ؟ یا اگه بلاک باشم چطور وب تلگرام و تونستم رو گوشی فعال کنم کدش و هم فرستاد !؟
    فک نکنم بلاک باشم ...

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

پشتیبانیش کلا از هیچ طریقی جواب نداد . از توییتر هم تازه امروز همون ارورهای متداول لاگین رو برام فرستادن ...
    گوشی و ریست فکتوری کردم اینبار که تلگرام و نصب کردم از اول کدش و داخل تلگرام فرستاد ، منم با اپ ویندوزیش کد و دیدم و تو گوشی وارد کردم درست شد .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

پشتیبانیش کلا از هیچ طریقی جواب نداد . از توییتر هم تازه امروز همون ارورهای متداول لاگین رو برام فرستادن ... گوشی و ریست فکتوری کردم اینبار که تلگرام و نصب کردم از اول کدش و داخل تلگرام فرستاد ، منم با اپ ویندوزیش کد و دیدم و تو گوشی وارد کردم درست شد .
    چه خوب که بالاخره مشکل با پیگیری های خودتون حل شد.

12. این کاربر از arw_035 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

مجبوری بود این راه ، البته بازم خوب شد مشکل برطرف شد!
    تنها نکته ای که موند مشکل اصلی بود که باعث شد تلگرام و از گوشی پاک کنم دوباره نصبش کنم ...
    یادمه تو تلگرام تو هر گروهی یا حتی پی وی برای کسی مطلبی مینوشتم، وقتی روی ارسال میزدم انجام نمیشد و تیک نمیخورد . و اولش که تلگرام و باز میکردم فقط برای یک لحظه برنامه اپدیت میشد بعد دیگه همونجوری گیر میکرد .
    اگه از دوستان کسی با این مشکل مواجه شده و راه حلی براش داشته ممنون میشم به اشتراک بذاره .
    چون این مشکل دومین بار بود برام پیش میومد ...

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •