تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: پایین آمدن راندمان سیستم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2019
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض پایین آمدن راندمان سیستم

سلام
    دوستان اگه ممکنه یه به این بنده ی حقیر کمک بفرمائید...

آقا یکی دو هفته پیش در عرض یک شب راندمان سیستم نصف شده! یعنی یه گیمی که رو ultra راحت اجرا میشد الان باید رو medium اجرا بشه! افت فریم به صورت وحشتناک! در صورتی که به راحتی اجرا میشدن، یکی دوتا هم نیستن یعنی هرچی گیم رو سیستم بود فریمشون نصف شد...

حالا اینجا یه سری نکته هست که خدمتتون عرض میکنم:

اول اینکه تمام قطعات رو تست کردم استرس دادم بهشون گرافیک،سی پی یو و رم مشکلی از لحاظ حرارت بالا ندارن یعنی به صورت نرمال کار میکنن حتی هر کدوم رو با چند برنامه تست کردم حداقل 30 دقیقه زیر فشار گذاشتمشون که خوشبحتانه نرمال بودن...

حالا مظنون اصلی به نظرم هارد باید باشه! اول اینکه این هارد مظلوم ما خیلی وقت بود که تا خرخره پر بود حتی درایو c دقیقن 2/3 هفته پیش قبل از این ماجرا ویندوز واسه بالا امدن یه 3/4 دقیقه ای تو صفحه ی سیاه گیر میکرد که با گذاشتن سی دی ویندوز این مشکل حل میشد، که بنده اینو گذاشتم پای کهنه شدن ویندوز، ولی بعد از این ماجرا با وجود نصب ویندوز جدید و همچنان باقی موندن مشکلات هم کاهش شدید فریم و همین مشکل سیاه شدن صفحه و دیر بالا امدن ویندوز شک بنده به سمت هارد رفته...

حالا نظر شما عزیزان چیه؟ یعنی فاتحه ی هارد خونده شده؟ نمیتونه مشکل نرم افزاری باشه؟ این دیر شناسایی کردن ویندوز یه خورده مشکوک میزنه درسته؟ نا گفته نمونه با یه سری برنامه هارد رو هم تست کردم که اونم نرمال بود چیزی نشون نداد ، رو همین حساب بنده واقعن گیج شدم نمیدونم چکار کنم دیگه...

پیشاپیش از کمک شما ممنون

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام
    دوستان اگه ممکنه یه به این بنده ی حقیر کمک بفرمائید...

آقا یکی دو هفته پیش در عرض یک شب راندمان سیستم نصف شده! یعنی یه گیمی که رو ultra راحت اجرا میشد الان باید رو medium اجرا بشه! افت فریم به صورت وحشتناک! در صورتی که به راحتی اجرا میشدن، یکی دوتا هم نیستن یعنی هرچی گیم رو سیستم بود فریمشون نصف شد...

حالا اینجا یه سری نکته هست که خدمتتون عرض میکنم:

اول اینکه تمام قطعات رو تست کردم استرس دادم بهشون گرافیک،سی پی یو و رم مشکلی از لحاظ حرارت بالا ندارن یعنی به صورت نرمال کار میکنن حتی هر کدوم رو با چند برنامه تست کردم حداقل 30 دقیقه زیر فشار گذاشتمشون که خوشبحتانه نرمال بودن...

حالا مظنون اصلی به نظرم هارد باید باشه! اول اینکه این هارد مظلوم ما خیلی وقت بود که تا خرخره پر بود حتی درایو c دقیقن 2/3 هفته پیش قبل از این ماجرا ویندوز واسه بالا امدن یه 3/4 دقیقه ای تو صفحه ی سیاه گیر میکرد که با گذاشتن سی دی ویندوز این مشکل حل میشد، که بنده اینو گذاشتم پای کهنه شدن ویندوز، ولی بعد از این ماجرا با وجود نصب ویندوز جدید و همچنان باقی موندن مشکلات هم کاهش شدید فریم و همین مشکل سیاه شدن صفحه و دیر بالا امدن ویندوز شک بنده به سمت هارد رفته...

حالا نظر شما عزیزان چیه؟ یعنی فاتحه ی هارد خونده شده؟ نمیتونه مشکل نرم افزاری باشه؟ این دیر شناسایی کردن ویندوز یه خورده مشکوک میزنه درسته؟ نا گفته نمونه با یه سری برنامه هارد رو هم تست کردم که اونم نرمال بود چیزی نشون نداد ، رو همین حساب بنده واقعن گیج شدم نمیدونم چکار کنم دیگه...

پیشاپیش از کمک شما ممنون
    سلام
    یه تست از هارد با برنامه ی CrystalDiskInfo بگیر و عکسشو بزار اینجا
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2019
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام
    یه تست از هارد با برنامه ی CrystalDiskInfo بگیر و عکسشو بزار اینجا
    موفق باشید
    سلام اینم خدمت شما مثله اینکه اینم نرماله ولی این مشکل سیاه موندن صفحه قبل بالا امدن ویندوز همچنان باقیه!

درایورم آپدیته یعنی کلن هر کاری که میشد من انجام دادم ولی هیچی مشخص نیست، امیدم به شماهاست

بازم ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •