تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: باز نشدن گوگل بر روی فایرفاکس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

روی لپ تاپ دیگری که تو خونه داریم، این مشکل وجود نداره، البته نمی دونم ورژن فایرفاکسش این هست یا نه.

با آنتی ویروس فولدر users درایو c رو اسکن کردم، تو فولدر فایرفاکس یک چیزی پیدا کرده بود اما بعد از حذف اون و ریستارت هم مشکل حل نشد.

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

روی لپ تاپ دیگری که تو خونه داریم، این مشکل وجود نداره، البته نمی دونم ورژن فایرفاکسش این هست یا نه.

با آنتی ویروس فولدر users درایو c رو اسکن کردم، تو فولدر فایرفاکس یک چیزی پیدا کرده بود اما بعد از حذف اون و ریستارت هم مشکل حل نشد.
    سلام
    فایرفاکس رو با برنامه revo uninstaller از رو سیستم حذف کنید و اخرین نسخه فایرفاکس رو نصب کنید وقبل از اینکه افزونه خاصی نصب کنید ببینید باز هم مشکل پابرجاست.
    با مرورگر کروم که مشکلی ندارید ؟
    قبل از نصب بیت دفندر مشکل وجود داشت یا بعد از نصب انتی ویروس مشکل بوجود اومد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

بیت دیفندر بیشتر از 5 ساله که نصب هست و این مشکل حدود سه هفته است که ایجاد شده

کروم که نزدیک یکسال است اصلا باز نمی شود، در اینجا مشکلش رو مطرح کرده بودم اما جوابی براش پیدا نشد،

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    گویا سیستم من مشکلاتی داره که کسی ازش سر در نمیاره!
    Last edited by arw_035; 01-08-2019 at 05:52.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

مشکل بدون حذف و نصب برطرف نمی شود؟
    چون بیشتر از 5 سال باهاش کار کردم، هیستوری اش از بین می رود و باید کلی اکانت رو دستی وارد کنم. دوست ندارم اطلاعاتش رو با دستگاه دیگه ای سینک کنم. به خصوص اینکه سنگین و زیاد هستش و شاید همه اش مثلا به مرورگر تبلت منتقل نشود.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

مشکل بدون حذف و نصب برطرف نمی شود؟
    چون بیشتر از 5 سال باهاش کار کردم، هیستوری اش از بین می رود و باید کلی اکانت رو دستی وارد کنم. دوست ندارم اطلاعاتش رو با دستگاه دیگه ای سینک کنم. به خصوص اینکه سنگین و زیاد هستش و شاید همه اش مثلا به مرورگر تبلت منتقل نشود.
    سلام
    از چه ویندوزی استفاده می کنید ؟ یکبار تنظیمات شبکه رو ریست کنید و سیستم را ری استارت کنید ببنید مشکل پابرجاست
    میتونید مرورگر کروم رو به صورت افلاین از سایت های ایرانی دانلود کنید و اقدام به نصب کنید
    با مرورگر opera هم میتونید تست کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

سلام
    از چه ویندوزی استفاده می کنید ؟ یکبار تنظیمات شبکه رو ریست کنید و سیستم را ری استارت کنید ببنید مشکل پابرجاست
    میتونید مرورگر کروم رو به صورت افلاین از سایت های ایرانی دانلود کنید و اقدام به نصب کنید
    با مرورگر opera هم میتونید تست کنید

این رو در پاسخ شما زده بودم اما چون نقل قول نداشت، گویا مورد توجه تون قرار نگرفته بود:

کروم که نزدیک یکسال است اصلا باز نمی شود، در اینجا مشکلش رو مطرح کرده بودم اما جوابی براش پیدا نشد،

خلاصه اش اینکه کروم باز نمی شود، یعنی هیچ صفحه ای باز نمی شود، صرفا یک پیام Aw! snap می دهد و حتی صفحات ستینگ یا هیچ کدام از تنظیمات آن باز نمی شود. آن موقع انواع و اقسام روش ها حتی ریستور سیستم نیز امتحان شد.

پ.ن: اوپرا هم همان زمان نصب شد اما تنها یکی دو بار کار کرد و بعد دقیقا به مشکل کروم دچار شد.

قدیم ترها بعد از دو سه سال ویندوز نصب می کردم اما الان اونقدر برنامه ها و تنظیمات مختلف وجود دارد که اصلا نمی توانم به حذف و نصب ویندوز فکر کنم.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

این رو در پاسخ شما زده بودم اما چون نقل قول نداشت، گویا مورد توجه تون قرار نگرفته بود:

خلاصه اش اینکه کروم باز نمی شود، یعنی هیچ صفحه ای باز نمی شود، صرفا یک پیام Aw! snap می دهد و حتی صفحات ستینگ یا هیچ کدام از تنظیمات آن باز نمی شود. آن موقع انواع و اقسام روش ها حتی ریستور سیستم نیز امتحان شد.

پ.ن: اوپرا هم همان زمان نصب شد اما تنها یکی دو بار کار کرد و بعد دقیقا به مشکل کروم دچار شد.

قدیم ترها بعد از دو سه سال ویندوز نصب می کردم اما الان اونقدر برنامه ها و تنظیمات مختلف وجود دارد که اصلا نمی توانم به حذف و نصب ویندوز فکر کنم.
    ممکنه ویندوز شما اسیب دیده باشه
    نگفتید از چه ویندوزی استفاده می کنید؟7 یا 10؟
    به غیر از مشکل مرورگر مشکل خاص دیگه ای مثل صفحه ابی یا کرش کردن هم دارید؟ برنامه های دیگه مشکل ندارن؟
    از مشکل کروم و فایرفاکس عکس بگذارید ببینم چه اروری میده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

به غیر از مشکل مرورگر مشکل خاص دیگه ای مثل صفحه ابی یا کرش کردن هم دارید؟ برنامه های دیگه مشکل ندارن؟

مشکل فایرفاکس با ریستور مرورگر حل شد.

اما کروم و اوپرا یکسال هست که این شکلی اند: هر آدرسی که تایپ شود یا هر صفحه ای حتی تنظیمات مرورگر فراخوانی شود، همین طوری است و همین پیام را می دهد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

از 7 استفاده می کنم
    می دونم که ممکنه ویندوز آسیب دیده باشه
    اما حتما باید راهی باشه که بدون حذف و نصب ویندوز بشه مشکل رو برطرف کرد.

مثل همین کروم بنده در لینک بالا چندبار عرض کردم که انواع راه هایی که دیگران پیشنهاد دادند رو امتحان کردم و خودم هم بارها حذف و نصب کردم کروم رو اما درست نشد. خودم درصد بالایی احتمال می دم که اشکال کروم از وقتی شروع شد که اولتراسورف به جای اینترنت اکسپلورر، کروم رو باز کرد. منظورم اینه که اگر کسی مسلط باشه احتمالا بدون حذف و نصب بتونه مشکل رو حل بکنه اما من خودم اطلاعات و دانایی لازم رو در این زمینه ندارم.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

از 7 استفاده می کنم
    می دونم که ممکنه ویندوز آسیب دیده باشه
    اما حتما باید راهی باشه که بدون حذف و نصب ویندوز بشه مشکل رو برطرف کرد.

مثل همین کروم بنده در لینک بالا چندبار عرض کردم که انواع راه هایی که دیگران پیشنهاد دادند رو امتحان کردم و خودم هم بارها حذف و نصب کردم کروم رو اما درست نشد. خودم درصد بالایی احتمال می دم که اشکال کروم از وقتی شروع شد که اولتراسورف به جای اینترنت اکسپلورر، کروم رو باز کرد. منظورم اینه که اگر کسی مسلط باشه احتمالا بدون حذف و نصب بتونه مشکل رو حل بکنه اما من خودم اطلاعات و دانایی لازم رو در این زمینه ندارم.
    سلام گوگل کروم هم از طریق تنظیماتش میتونید ریست کنید طبق تصاویر سایت پایین عمل کنید

با internet exxplorer میتونید سایت باز کنید؟
    ممکنه در قسمت lan اینترنت اکسپلور پرو کسی اولترا سارف تعریف شده باشه و برای کروم هم مشکل ایجاد کرده طبق سایت پایین تا مرحله 6 عمل کنید و تیک مربوطه رو بردارید و خبرشو بدید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •