تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 34

نام تاپيک: Manchester City FC | سیتیزن ها | فصل 2019-2020

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض Manchester City FC | سیتیزن ها | فصل 2019-2020

Manchester City FC | سیتیزن ها | فصل 2019-2020

تاپیک فصل پیش: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر کدوم از هواداران سیتی پست درخور فصل جدید باشگاه آماده کردن مدیران به ابتدای تاپیک منتقل میکنن.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

استرلینگ: از قهرمانی لیورپول در لیگ قهرمانان خوشحال شدم؛ اولویت منچستر سیتی قهرمانی در لیگ برتر است

وینگر تیم ملی انگلیس از چالش منچستر سیتی برای دفاع از عنوان قهرمانی‌اش در دومین سال پیاپی می‌گوید.

رحیم استرلینگ می‌گوید از قهرمانی لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا خوشحال شده است. او همچنین گفت که اولویت منچستر سیتی همواره قهرمانی در لیگ برتر خواهد بود.

واقعا برای آن‌ها خوشحال شدم؛ از این که می‌دیدم برخی از بازیکنانی که می‌شناسم جام قهرمانی اروپا را بالای سر می‌برند، خوشحال بودم. لیگ قهرمانان برای ما هم اهمیت بسیار زیادی دارد ولی مهم‌ترین چیز برای ما، قهرمانی در لیگ برتر است. این هدف اصلی ما در فصل پیش رو خواهد بود. بله، قهرمانی در لیگ قهرمانان هم خوب خواهد بود ولی ما می‌خواهیم اول از همه قهرمان لیگ شویم. لیگ برتر دغدغه ماست چون هر روز و هر هفته برای بازی کردن در آن تمرین می‌کنیم. لیگ قهرمانان شیک‌تر است و آن طور که مردم می‌گویند، ابهت بیشتری دارد ولی (در لیگ) هر هفته باید تلاش کرد و به جاهای سخت رفت. به زمین تیم‌هایی مثل کریستال پالاس و برنلی می‌رویم. این‌ها بازی‌های سختی هستند و باید زمان زیادی روی آن‌ها صرف کرد.

تیم گواردیولا می‌تواند دومین تیم تاریخ باشد که به سه عنوان قهرمانی پیاپی در لیگ برتر دست پیدا می‌کند. اما استرلینگ به دشواری این مأموریت واقف است.

سخت‌تر از سال قبل خواهد بود. کسب سه قهرمانی پیاپی چالش بزرگی برای ما محسوب می‌شود. این چالشی است که قطعا مهیای آن هستیم. حالا در حال آماده کردن خودمان هستیم و برای بازی با لیورپول در کامونیتی شیلد آماده خواهیم بود. می‌خواهیم سرحال و آماده باشیم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

گواردیولا: برای اینکه موفقیت منچستر سیتی در خارج از انگلیس هم به یاد آورده شود، باید در اروپا به موفقیت برسیم

پپ گواردیولا راجع به قهرمانی در لیگ قهرمانان و اولویت خود گفت:

برای اینکه در خارج از انگلیس به یاد آورده شوید، باید در اروپا به قهرمانی برسید. لیگ قهرمانان، مسابقات مهمی است و قهرمانی در آن دشوار است. اما من برای 7 بازی قمار نخواهم کرد. من می خواهم برای 11 ماه خوشحال باشم و لیگ برتر من را شادمان می کند. پیروزی در هر بازی اعم از لیگ یا بقیه جام ها، من را خوشحال می کند. به رستوران می روم و احساس بهتری دارم. چرا برای 7 بازی تا فوریه صبر کنم و تمام داشته هایم را به خطر بیاندازم؟ این کار بسیار خطرناک و پر ریسک است. لیگ برتر همیشه با اهمیت ترین جام است، زیرا هر هفته برگزار می شود. در لیگ قهرمانان، اتفاقات فراوانی ممکن است در 1 یا 2 بازی رخ دهد و به طور طبیعی، اگر شما در این جام سابقه داشته باشید، بسیار کمک حال شما می شود. ما وقتی به موفقیت اروپایی نزدیک می شویم که قهرمانی های بیشتری در لیگ برتر به دست آوریم. این یک راه درست و صحیح برای منچستر سیتی است. اما اگر در حال حاضر بتوانم یک جام را با خود ببرم، بی شک آن جام قهرمانی لیگ برتر است.

گواردیولا درباره ی جوایز فردی و نبودن نام هیچ یک از بازیکنان منچستر سیتی میان 10 نامزد نهایی جایزه The Best گفت:

این جایزه برای 7 بازی است. وقتی شما قهرمان لیگ قهرمانان شوید، آنجا (میان نامزدهای نهایی) قرار خواهید گرفت. 10،11 ماه دیگر، برای چنین جوایزی اهمیت ندارد. اما نبود هیچ یک از بازیکنان منچسترسیتی در این لیست، کمی شوکه کننده بود، زیرا بازیکنان ما فوق العاده بودند. من نمی توانم تصور کنم که بارسلونا یا رئال مادرید، در یک فصل قهرمان 4 جام شوند و هیچ نماینده ای در این لیست نداشته باشند. این غیرممکن است. برای مثال فکر نمی کنم که بازیکنی، فصل بهتری نسبت به برناردو سیلوا در فصل گذشته داشته باشد، او حتی به همراه پرتغال، قهرمان لیگ ملت های اروپا نیز شد. در فصلی که ما 100 امتیاز به دست آوردیم، با احترام به محمد صلاح، کوین دی بروین فراتر از شرایط عادی بود. اما نظرات متفاوت است. کمی ناعادلانه است، اما اتفاقی است که رخ داده است. شاید ما باید 5 قهرمانی به دست آوریم و برناردو مجبور باشد 6 قهرمانی به دست آورد. شاید هم باید 250 امتیاز کسب کنیم تا فصل آینده، نماینده ای در این لیست داشته باشیم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کامینیوتی شیلد

لیورپول 1-1 منچستر سیتی: دومین جامی که پپ از کلوپ برد

پایان بازی

اهدای جام

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نکته آماری؛ تعداد جام های معتبر پپ گواردیولا به عنوان مربی به عدد 28 رسید

پپ گواردیولا موفق شده در 12 جام معتبر مختلف به 28 قهرمانی دست یابد تا همچنان رکورد شخصی اش را بهبود بخشد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لروی سانه از ناحیه رباط صلیبی زانو دچار آسیب شده و باید جراحی کنه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رسمی؛ قرارداد ایلکای گوندوعان با منچستر سیتی تا سال 2023 تمدید شد

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

گواردیولا: از عملکرد تیم به ویژه در نیمه اول راضی نیستم

پپ گواردیولا می گوید از نتیجه به دست آمده مقابل وست هم راضی است، اما از عملکرد تیمش رضایت کافی را ندارد.

منچستر سیتی در اولین دیدارش در فصل 2019/20 لیگ برتر انگلیس موفق شد با نتیجه 5-0 در زمین وست هم یونایتد به پیروزی دست یابد. پپ گواردیولا سرمربی سیتیزن ها در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت:

از نظر نتیجه، بله خوشحال هستم. نمی توانم انکار کنم که از نتیجه به دست آمده در دیدار اول خوشحالم. پس از 14 برد متوالی در فصل گذشته، با احتساب این برد، به عدد 15 برد متوالی رسیدیم. این واقعاً خوب است. از عملکرد تیم چطور؟ نه! در نیمه اول در زمینه پاس دادن بسیار نامنظم عمل کردیم و خوب و دقیق کار نکردیم. اما این طبیعی است. در بازی اول و در دیداری خارج از خانه، ساعت 12:30 ظهر و در چنین گرمایی مشغول بازی بودیم. این طبیعی است. در نیمه دوم، از ابتدا بهتر، آرامتر و با پاس های بیشتر بازی کردیم. بعد از نتیجه 3-0، بازی تمام شد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رکوردشکنی کوین دی بروین در تاریخ لیگ برتر

بر خلاف فصل گذشته که کوین دی بروین بسیاری از بازی های سیتی را به علت مصدومیت از دست داد، او این فصل از همان ابتدا از آمادگی بالایی برخوردار بوده و عملکرد فوق العاده ای در همین ابتدای فصل ارائه داده است.

دی بروین امروز و در دقایق ابتدایی دیدار مقابل بورنموث نیز با چاشنی شانس یک پاس گل برای سرخیو آگوئرو ارسال کرد تا به رکوردی فوق العاده در انگلیس دست یابد.

کوین دی بروین حالا 50 پاس گل در لیگ برتر ارسال کرده است و در کمترین تعداد بازی تاریخ این رقابت ها (123 بازی) به این رکورد رسیده است. مسوت اوزیل در 141 بازی، اریک کانتونا در 143، دنیس برگکمپ در 146 و سسک فابرگاس در 165 بازی به رکورد 50 پاس گل دست یافته بودند و کوین دی بروین با اختلافی قابل توجه به این رقم دست یافت.

کوین دی بروین که در چلسی و در دوران حضور ژوزه مورینیو توفیق چندانی نداشت، بعد از سپری کردن یک دوره کوتاه در بوندسلیگا و تیم ولفسبورگ دوباره به لیگ برتر و این بار منچسترسیتی بازگشت و زیر نظر پپ گواردیولا تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان جهان شد تا امروز رکورد فوق العاده 50 پاس گل را تنها در 123 بازی از آن خود کند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

منچستر سیتی 8 - 0 واتفورد

شرح بازی

خلاصه بازی

این بهترین نتیجه سیتی در تاریخ پریمیر لیگ بود

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •