تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخت نخست قهرمانی در لیگ؟

راي دهنده
5. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • منچستر سیتی

3 60.00%
  • لیورپول

1 20.00%
  • چلسی

0 0%
  • تاتنهام

1 20.00%
  • آرسنال

0 0%
  • منچستر یونایتد

0 0%
  • تیمی دیگر

0 0%
صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 47 از 47

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی انگلستان | فصل 2019-2020

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نامزدهای کسب جایزه بهترین سرمربی ماه جولای لیگ برتر در فصل 20-2019 مشخص شدند

اوله گونار سولسشر، دیوید مویس، ژوزه مورینیو، رالف هازن هوتل و پپ گواردیولا پنج مربی ای هستند که برای کسب جایزه بهترین مربی ماه جولای لیگ برتر در فصل 20-2019 با هم رقابت می کنند.

عملکرد برترین مربیان ماه جولای لیگ برتر انگلیس

پپ گواردیولا: 7 بازی، 6 برد، 0 تساوی و 1 شکست | 25 گل زده و 2 گل خورده
    رالف هازن هوتل: 6 بازی، 3 برد، 3 تساوی و 0 شکست | 10 گل زده و 5 گل خورده
    ژوزه مورینیو: 7 بازی، 4 برد، 2 تساوی و 1 شکست | 11 گل زده و 6 گل خورده
    دیوید مویس: 7 بازی، 3 برد، 3 تساوی و 1 شکست | 14 گل زده و 8 گل خورده
    اوله گونار سولسشر: 6 بازی، 4 برد، 2 تساوی و 0 شکست | 15 گل زده و 5 گل خورده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

گواردیولا و رونمایی از سخت ترین رقیب دوران مربیگری

پپ گواردیولا، سرمربی منچستر سیتی می‌گوید که لیورپول و یورگن کلوپ سخت‌ترین حریف دوران مربیگری اش بوده اند.

پپ گواردیولا طی این سال‌ها و به عنوان یک سرمربی در بالاترین سطح فوتبال با بهترین مربیان و تیم‌های دنیا تقابل داشته است. او در معتبرترین لیگ های دنیا از جمله لالیگا، بوندس لیگا، لیگ برتر انگلیس و البته لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته و حالا از تجربیات بسیار بالایی برخوردار است؛ تا جایی که بسیاری او را بهترین مربی دنیا می دانند.

سخت‌ترین حریفی که من در حرفه ای با آنها روبرو شدم لیورپول امسال و سال گذشته بوده است. اگر شما کمی در برابر آنها تعلل کنید قطعاً فضا را برایتان می بندند و شما اجازه فرارکردن پیدا نمی کنید. آنها از نظر استراتژیک بسیار قدرتمند هستند و فکر می‌کنم که بازیکنان شان نیز از نظر ذهنی از قدرت بالایی برخوردارند. کلوپ رقیبی بوده که باعث شده من بیشتر فکر کنم که چگونه می توانم او را شکست دهم.

گواردیولا در ادامه گفت:

همیشه گفته‌ام که رئال مادرید یک تیم مهم و قدرتمند در حرفه ام بوده و آنها کمک زیادی به من کرده اند. جدال سخت با رئال مادرید ژوزه مورینیو، مانوئل پیگرینی و دیگر مربیان این تیم، باعث شده که من به مربی بهتری تبدیل شوم. با این حال اگر از من بپرسید که سخت‌ترین رقیبم کدام تیم بود قطعاً پاسخ لیورپول خواهد بود.

Klopp's Liverpool or Mourinho's Madrid? Guardiola reveals 'toughest' opponent of his career

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کوین دی بروین به عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر انگلیس انتخاب شد

Manchester City midfielder De Bruyne wins Premier League Player of the Season 2019-20

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

صحبت های مورینیو پیش از تقابل با چلسی: آن ها خودشان را خراب کرده اند!

صحبت های مورینیو پیش از تقابل با تیم سابق خود فاش شده است.

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی باشگاه تاتنهام پیش از تقابل با چلسی در ماه دسامبر 2019 تصور می کرده است که تیم سابق خود تحت فشار قرار دارد.

ما فردا برنده می شویم. چلسی مقابل منچسترسیتی شکست خورده است و آن ها خودشان را خراب کرده اند! 9 امتیاز اختلاف وجود دارد و آن ها در ماه دسامبر باید به اینجا (ورزشگاه تاتنهام هاتسپر) بیایند. آن ها خودشان را خراب کرده اند و ما می توانیم به جمع 4 تیم برتر لیگ راه پیدا کنیم.

این بازی با نتیجه 2-0 به سود چلسی به اتمام رسید. در پایان، چلسی فصل را در جایگاه چهارم و تاتنهام نیز فصل را در جایگاه ششم به اتمام رساند.

5. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

وین رونی: مسی می تواند به لیگ برتر انگلیس بیاید و بهترین بازیکن سال شود

وین رونی، اسطوره باشگاه منچستر یونایتد، بر این باور است که لیونل مسی می تواند در انگلیس موفق شود و خواهان حضور او در لیگ برتر انگلیس است.

می دانم که سن مسی بالا رفته اما او بازیکنی است که کسی شبیه اش را ندیده است. مسی همه چیز دارد؛ او می تواند ایجاد موقعیت کند، گلزنی کند، بازی را در دست بگیرد و او بهترین بازیکن تاریخ است. مسی یکی از معدود بازیکنانی است که من بازی اش را تماشا می کنم و در تمام طول بازی از عملکرد او وحشت زده می شوم. مسی و کریستیانو رونالدو استانداردهایی به وجود آورده اند که فکر نمی کنم دیگر شاهد آن باشیم اما برای من مسی در سطح دیگری است.

رونی درباره عملکرد احتمالی مسی در لیگ برتر انگلیس گفت:

مسی می تواند به لیگ برتر انگلیس بیاید و بهترین بازیکن سال شود. اگر کنار او بازیکنانی مانند برونو فرناندز و کوین دی بروین باشند، مسی می تواند هفتمین توپ طلایش را نیز بگیرد.

7. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لیگ برتر انگلیس | فسخ قرارداد حق پخش مسابقات در چین به ارزش 564 میلیون پوند

9. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اندی رابرتسون: مسی فوق العاده است ولی امیدوارم به لیگ برتر نیاید

مدافع اسکاتلندی قرمزها دوست ندارد با فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا رو به رو شود.

رابرتسون ترجیح می دهد مقصد مسی لیگ برتر نباشد.

از دید کاملا خود خواهانه امیدوارم چنین اتفاقی نیافتد؛ امیدوارم در بارسلونا بماند. او اگر بهترین نباشد، یکی از بهترین فوتبالیست های تاریخ است و پیوستن چنین بازیکنی به یکی از نزدیک ترین رقبای شما هرگز نشانه خوبی نیست. او یک بازیکن فوق العاده است و من شکی ندارم اگر به لیگ برتر بیاید، همان کیفیت، اشتیاق و هر آنچه در بارسا ایجاد کرده است را به همراه خواهد آورد. گمان می کنم لیورپول جذب او را تکذیب کرده است، بنابراین دوست ندارم به لیگ برتر نزدیک شود و امیدوارم این طور شود اما باید ببینیم چه اتفاقی می افتد.

رابرتسون در بخش دیگری از صحبت هایش افزود:

همه می توانیم ابهاماتی که در بارسلونا وجود دارد را ببینیم و من امیدوارم آن ها بتوانند این قضیه را حل کنند. اگر او به لیگ برتر بیاید، با او کنار خواهیم آمد. بازی کردن مقابل او برای دوستانم عالی خواهد بود. من دو بار برابر او بازی کرده ام و آن ها سخت ترین بازی های من بوده اند. همیشه باید حواس تان به او باشد چون امکان دارد با حرکت ناگهانی خود شما را غافلگیر کند. او بازیکنی فوق العاده است؛ شاید بهترین فوتبالیست تاریخ باشد اما من امیدوارم در اسپانیا بماند.

I don't want Messi anywhere near the Premier League! - Liverpool's Robertson hoping Barca star stays at Camp Nou

11. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •