تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخت نخست قهرمانی در لیگ؟

راي دهنده
5. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • منچستر سیتی

3 60.00%
  • لیورپول

1 20.00%
  • چلسی

0 0%
  • تاتنهام

1 20.00%
  • آرسنال

0 0%
  • منچستر یونایتد

0 0%
  • تیمی دیگر

0 0%
صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 47

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی انگلستان | فصل 2019-2020

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تیم منتخب گران ترین بازیکنان پریمیر لیگ: 5 بازیکن لیورپول، 3 بازیکن منچستر سیتی، 1 بازیکن تاتنهام هاتسپر، 1 بازیکن منچستر یونایتد، 1 بازیکن چلسی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

صلاح: بدون VAR فوتبال جذاب تر است

محمد صلاح می گوید دوست ندارد در فوتبال از VAR استفاده شود.

محمد صلاح می گوید دوست ندارد از VAR در فوتبال استفاده شود چرا که فوتبال بدون آن جذاب تر است.

دوستش ندارم. جوابم همیشه همین است. دوستش ندارم. فوتبال را به شکلی که هست دوست دارم. مثل اشتباهات داور و گاهی با پرخاشگری از سوی بازیکنان. گاهی برای محافظت از بازیکنان از خطر خوب است ولی فقط در همین حد. به عقیده من، این(محافظت از بازیکنان) تنها دلیل استفاده از VAR می‌تواند باشد. ولی فوتبال را با اشتباهات داوری و بازیکنان پذیرفتم. به این طریق فوتبال جذاب‌تر می‌شود.

صلاح همواره به زدن دایو در محوطه جریمه متهم بوده است و در جواب به این سوال که استفاده از VAR چه تاثیری رو او خواهد گذاشت می گوید:

پنالتی‌های بیشتری رویم گرفته می‌شود و این را خواهید دید.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ژوزه مورینیو سرمربی سابق منچستر یونایتد: فقط دزد ها از دوربین های مراقبت (وی ای آر) شکایت می کنند

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

روی کین: فرگوسن را نمی بخشم؛ برایم فرقی ندارد پاپ باشد یا فرگوسن

اسطوره ایرلندی شیاطین سرخ معتقد است سر الکس فرگوسن همواره منافع خود را نسبت به منافع یونایتد، ارجح می دانست.

من فرگوسن را نمی بخشم. صحبت های مطرح شده در رسانه ها در مورد اینکه من همه را از دست خودم ناراحت و ناامید می کنم، بی پایه و اساس و احمقانه است. فرگوسن یا پاپ برایم فرقی ندارد و وقتی کسی مرا متهم می کند، باید از خودم دفاع کنم. خیلی ها در مورد قدرت مدیریت فرگوسن صحبت می کنند و به تمجید از او می پردازند. این احمقانه است. می گویند او همواره و از اعماق قلبش به دنبال منافع یونایتد بوده است. درن فرگوسن (پسر ارشد سر الکس فرگوسن که در بین سال های 1990 تا 1994 عضو منچستریونایتد بود) یک مدال قهرمانی به دست آورد. او خیلی خوش شانس است.

ادامه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بارسلونا حدود 100 میلیون یورو از بابت خرید کوتینیو به لیورپول بدهکار است!

روز یکشنبه گزارش سالانه 2018/19 بارسلونا منتشر شد، و طبق آن این باشگاه مجموعاً 260.7 میلیون یورو به سایر باشگاه ها بدهکار است که در این میان بیشترین بدهی را به لیورپول دارند.

به گزارش AS، قرمز ها از بابت انتقال کوتینیو باید 94.6 میلیون یورو از بارسلونا بگیرند: که 27.9 میلیون یورو باید زودتر و در کوتاه مدت پرداخت شود و مابقی قسط های بلند مدت است.

علاوه برا آن، آبی اناری ها 30.3 میلیون یورو از بابت خرید مالکوم به بوردو، 10.93 میلیون یورو از بابت خرید آرتورو ویدال به بایرن مونیخ، 31.4 میلیون یورو از بابت خرید نتو به والنسیا و 48.62 میلیون یورو از بابت خرید دی یانگ به آژاکس بدهکارند.

در عین حال آنها هنوز 75.3 میلیون یورو از بابت فروش بازیکنان خود، طلب دارند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کلوپ: از زمان حضور من در انگلیس منچستر یونایتد همیشه مقابل دروازه دیوار می‌چیند

سرمربی آلمانی قرمزها پس از یک بازی بدون برد دیگر در اولدترافورد، این رکورد را به پای سبک بازی حریف و تیم داوری نوشت.

به دنبال تساوی ۱-۱ منچستریونایتد و لیورپول که با گل دقیقه ۸۵ آدام لالانا رقم خورد، یورگن کلوپ از کسب یک امتیاز بازی راضی بود.

به گزارش BBC، سرمربی لیورپول پس از بازی گفت:

برای کسب یک امتیاز به اندازه کافی خوب بودیم. این فرصت را در اختیار منچستریونایتد گذاشتیم تا با پنج مدافع به سبک دلخواهش بازی کند. آن‌ها سختکوش بودند. جهت یابی ما خوب نبود. در مواقعی که فشاری در کار نبود احساس فشار می‌کردیم. فکر می‌کنم همه موافق هستند که گل اول خطا بود ولی VAR باور داشت که خطایی واضح نبوده است. ما نباختیم ولی آن خطایی آشکار بود. یک تماس واضح وجود داشت و دیووک اوریگی نقش بر زمین شد. آن‌ها ادامه دادند و ضد حمله زدند. مطمئنم گفتند تماس بوده است ولی می‌گویند خطا واضح نیست؟ نباید این طور باشد. سپس یک گل ما مردود شد. تکرار صحنه را ندیدم ولی ظاهرا خطای هند بود. همه تصمیمات علیه ما پیش می‌رفت.

ادامه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آلاردایس: گواردیولا فشار بیشتری نسبت به کلوپ احساس می‌کند؛ صلاح نسبت به مانه تمایل بیشتری برای شیرجه زدن دارد

به باور بیگ سم هر نتیجه‌ای غیر از پیروزی لیورپول در مسابقه پیش رو، تنور رقابت برای قهرمانی در لیگ برتر را داغ نگه می‌دارد.

سم آلاردایس در آستانه رویارویی لیورپول-منچستر سیتی در آنفیلد گفته است که نسبت به یورگن کلوپ، فشار کاری بیشتری روی پپ گواردیولا وجود دارد.

سرمربی اسپانیایی سیتیزن‌ها که تیمش را به دو قهرمانی پیاپی در لیگ برتر رسانده است، شش امتیاز با کلوپ و شاگردانش فاصله دارد. به عقیده بسیاری، سیتی برای ماندن در کورس قهرمانی، باید یکشنبه آینده برنده از زمین خارج شود. بیگ سم برد را برای سیتی الزامی نمی‌داند ولی شکست را هم غیر قابل قبول می‌داند.

پپ (فشار بیشتری احساس می‌کند) چون حق باختن ندارد. اصلا نیازی به برنده شدن در این بازی نیست، فقط باید از نباختن مطمئن شود. اگر هم به پیروزی دست یابد، فشارها به سمت لیورپول تغییر مسیر می‌دهند. اما قطعا در حال حاضر این فشار روی پپ و بازیکنانش وارد است. با توجه به این که لیورپول بیش از دو سال است در آنجا (آنفیلد) شکست نخورده است، سیتی کار سختی پیش رو دارد ولی اگر یک تیم توان برنده خارج شدن از آنجا را داشته باشد، آن تیم منچسترسیتی است.

جنگ روانی مربیان از چندی قبل آغاز شد. ابتدا گواردیولا از شیرجه زدن مانه برای خطا گرفتن از داوران گفت و سپس کلوپ به خطاهای فنی منچسترسیتی اشاره داشت.

معتقدم محمد صلاح نسبت به مانه تمایل بیشتری برای این گونه حرکات دارد. در طول سال گذشته مردم به این اشاره داشتند که صلاح خیلی راحت زمین می‌افتد و پنالتی‌هایی گرفت که شاید به حق نبودند. اما اگر تماسی برقرار شود، باید توجه داور را به سوی صحنه جلب کنید و الان هم VAR را داریم که تصمیم می‌گیرد شیرجه‌ای زده شده است یا نه. مشکل اینجاست که بر اساس تصادفی بودن برخوردها قضاوتی صورت نمی‌گیرد. ظاهرا قانون برخورد «عامدانه» کنار رفته است و صرف برخورد بازیکنان برای اعلام پنالتی کافی است. اکثر مهاجم‌ها اگر برخوردی با یار حریف داشته باشند و ببیند اوضاع برای گلزنی مهیا نیست، خودشان را زمین می‌اندازند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مائوریسیو پوچتینو بخاطر نتایج ضعیف از تاتنهام اخراج شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •