تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: وارد نشدن به تلگرام

پروفشنال green-mind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض وارد نشدن به تلگرام

سلام

امروز روی سیستم اومدم لاگین کنم تلگرام دیدم خود به خود لاگ اوت شده بعد اومدم تلفن و بزنم و وارد شم خطای شما برای ورود خیلی تلاش کردید و لطفا بعدا دوباره امتحان کنید و میده با گوشی هم همین وضعیته
    ایا من هک شدم و دیتاهای داخل تلگرام اسنیف شده ؟ یا مساله از تلگرام هست

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام

امروز روی سیستم اومدم لاگین کنم تلگرام دیدم خود به خود لاگ اوت شده بعد اومدم تلفن و بزنم و وارد شم خطای شما برای ورود خیلی تلاش کردید و لطفا بعدا دوباره امتحان کنید و میده با گوشی هم همین وضعیته
    ایا من هک شدم و دیتاهای داخل تلگرام اسنیف شده ؟ یا مساله از تلگرام هست
    مشکل از فــــــــــــیلترشـــــــ کنی هست که استفاده میکنین با آی پیش دفعات زیادی تو تلگرام ورود ناموقق وجود داشته و هر شماره ای بزنین احتمالا همین خطا رو میده
    یک پروکــــــــسی m t p r o t o از همین کانال ها بردارین وارد تلگرام دسکتاپ کنین مراحل لاگین رو تکرار کنین یا اینکه فیلترشکنتون رو عوض کنین

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

مشکل از فــــــــــــیلترشـــــــ کنی هست که استفاده میکنین با آی پیش دفعات زیادی تو تلگرام ورود ناموقق وجود داشته و هر شماره ای بزنین احتمالا همین خطا رو میده
    یک پروکــــــــسی m t p r o t o از همین کانال ها بردارین وارد تلگرام دسکتاپ کنین مراحل لاگین رو تکرار کنین یا اینکه فیلترشکنتون رو عوض کنین

خب مساله اینجاست که لاگینی اتفاق نیوفتاده تو حداقل دو روز پیش و مساله دیگه اینکه ای پی ثابت نیست

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

خب مساله اینجاست که لاگینی اتفاق نیوفتاده تو حداقل دو روز پیش و مساله دیگه اینکه ای پی ثابت نیست
    بله
    ولی فقط شما نیستین که از آیپی های اون فــــیلترشکن استفاده میکنین
    به همین دلیل با محدودیت لاگین تلگرام اون آی پی ها مواجه شدن و ربطی به اکانت شما نداره
    با یه پروکـــــسی m t p r o t o مجددا تلاش کنین احتمالا مورد رفع بشه

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

بله
    ولی فقط شما نیستین که از آیپی های اون فــــیلترشکن استفاده میکنین
    به همین دلیل با محدودیت لاگین تلگرام اون آی پی ها مواجه شدن و ربطی به اکانت شما نداره
    با یه پروکـــــسی m t p r o t o مجددا تلاش کنین احتمالا مورد رفع بشه

من vpn زدم وقتی بخواد ای پی بده از پول ای پی میده برای خاطر کانفلیت و اگه مشکل از فیلتر شکن بود عملا نباید کار میکرد ولی پینگ vpn server هست

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

در هر صورت مجددا لاگین شد
    سپاس

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

وقتی شما فیلترشکن می زنید، اون شرکت سازنده، تعداد زیادی اشخاص رو با یک آی پی که مربوط به خودش هست به اینترنت متصل میکنه
    وقتی افراد زیادی اقدام به کار با یک سرور خاص با یک آی پی مشخص میکنن، اون سرور تمام این افراد رو به اشتباه فقط یک نفر در نظر میگیره
    نتیجه این میشه که وقتی میخواید از سایت مجانی آپلود سنتر استفاده کنید، با وجود اینکه تا بحال وارد اون وب سایت نشدین، به شما میگه محدودیت مجاز روزانه شما تموم شده و اجازه استفاده ندارید.
    حالا ممکنه یک شخصی با همون آی پی وی پی ان، اقدام به هک بکنه، یا مشکلات امنیتی ایجاد کنه، این باعث میشه اون آی پی در لیست سیاه قرار بگیره و شما بطور ناخواسته مجرم شناخته بشید.
    در چنین حالتی باید از سرورهای دیگه اون فیلترشکن و یا دیگر فیلترشکن ها استفاده کنید، تا آی پی دریافتی شما از شرکت فیلترشکن تغییر پیدا کنه و مشکل حل بشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2021
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چند ساعت بعد امتحان کنید احتمالا درست بشه چون خیلی برای ورود تلاش کردید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •