تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: پیشنهاد لپ تاپ 12،13 تومنی

اگه نباشه جاش خالی می مونه NiKtA20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    InJa

پيش فرض پیشنهاد لپ تاپ 12،13 تومنی

سلام
    ممنون میشم منم راهنمایی کنید.
    برای کار هوش تجاری و تحلیل داده نیاز به لپ تاپ دارم، هم باید گرافیکش بالا باشه و هم رم حداقل 8 باشه (بیشترم باشه که چ بهتر).
    هزینه نهایتا 12، 13 تومن و ترجیحم روی لنوو است (البته اگه برند دیگه ای رو توصیه میکنید بفرمایید)
    حالا دوتا دغدغه دارم
    اول انتخاب مدل که خودم سرچ کردم اینارو دیدم، حالا بهترین انتخابن یا نه رو نمیدونم:

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 520 - D

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 330 -BQ

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 520 - N

و دوم این که مدل رو انتخاب کردم از کجا باید بگیرم؟ معمولا میگن لپ تاپ رو از بیرون بگیری قیمتش بهتر از سایتهاست، درسته؟ ویندوز روشه یا باید بدم نصب کنن یا بخرم؟ و با توجه به این که زیاد اطلاعات در خصوص خرید لپ تاپ ندارم، کلا چیکار کنم که کلاه سرم نزارن

پیشاپیش از کمکتون سپاسگذارم
    Last edited by NiKtA20; 29-06-2019 at 00:57.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام
    ممنون میشم منم راهنمایی کنید.
    برای کار هوش تجاری و تحلیل داده نیاز به لپ تاپ دارم، هم باید گرافیکش بالا باشه و هم رم حداقل 8 باشه (بیشترم باشه که چ بهتر).
    هزینه نهایتا 12، 13 تومن و ترجیحم روی لنوو است (البته اگه برند دیگه ای رو توصیه میکنید بفرمایید)
    حالا دوتا دغدغه دارم
    اول انتخاب مدل که خودم سرچ کردم اینارو دیدم، حالا بهترین انتخابن یا نه رو نمیدونم:

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 520 - D

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 330 -BQ

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 520 - N

و دوم این که مدل رو انتخاب کردم از کجا باید بگیرم؟ معمولا میگن لپ تاپ رو از بیرون بگیری قیمتش بهتر از سایتهاست، درسته؟ ویندوز روشه یا باید بدم نصب کنن یا بخرم؟ و با توجه به این که زیاد اطلاعات در خصوص خرید لپ تاپ ندارم، کلا چیکار کنم که کلاه سرم نزارن

پیشاپیش از کمکتون سپاسگذارم
    سلام وقتی میگید گرافیک بالا باشه یعنی در چه حد بالا باشه؟در حد کارت گرافیک مخصوص بازیها؟؟اگر در حد گرافیک مخصوص بازیها باشه قیمتشون از 13 میلیون بیشتره

در مورد اینکه سایتها ارزونترن یا مغازه ها،بستگی داره از چه مغازه ای بخرید،ممکنه مغازه ای گرونتر از سایتهای اینترنتی بده ممکنه ارزونتر.اگر تهرانید شاید بهتره مدلتون رو از تو سایتها پیدا کنید و بعد حضوری برید از مغازه ها بخرید.ممکنه از سایتها ارزونتر بفروشند.

یه سری لبتابها ویندوز روش نصب شده هست یه سریها هم نه.اگر هم ویندوز روش نصب نباشه مشکلی هم نیست،بدید کسی براتون ویندوز نصب کنه.

برای اینکه کلاه هم سرتون نره،بهتره مدل رو از تو اینترنت پیدا کنید و برید مغازه ها بگید من همین مدل رو میخوام.

3. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    InJa

پيش فرض

سلام وقتی میگید گرافیک بالا باشه یعنی در چه حد بالا باشه؟در حد کارت گرافیک مخصوص بازیها؟؟اگر در حد گرافیک مخصوص بازیها باشه قیمتشون از 13 میلیون بیشتره

در مورد اینکه سایتها ارزونترن یا مغازه ها،بستگی داره از چه مغازه ای بخرید،ممکنه مغازه ای گرونتر از سایتهای اینترنتی بده ممکنه ارزونتر.اگر تهرانید شاید بهتره مدلتون رو از تو سایتها پیدا کنید و بعد حضوری برید از مغازه ها بخرید.ممکنه از سایتها ارزونتر بفروشند.

یه سری لبتابها ویندوز روش نصب شده هست یه سریها هم نه.اگر هم ویندوز روش نصب نباشه مشکلی هم نیست،بدید کسی براتون ویندوز نصب کنه.

برای اینکه کلاه هم سرتون نره،بهتره مدل رو از تو اینترنت پیدا کنید و برید مغازه ها بگید من همین مدل رو میخوام.
    ممنونم برای توضیحاتتون

ببینید به من گفتن حداقل رم 8 بگیر، رو گرافیک خیلی تاکید نکردن فقط گفتن خوب باشه، بیشتر قراره نمودار و این چیزا رو بکشه ، البته نمودارای حرفه ای هستن.
    این چندتا مدلی که بالا گفتم گرافیک Geforce Mx150 GDDR5 4BB هست. به نظرم کفایت میکنه برای کار من. البته که بیشتر باشه بهتره ولی خوب محدودیت هزینه اجازه نمیده

من مقایسه این مدلارو نگاه کردم تو خیلی چیزا شبیه هم بودن، فقط چندتا تفاوت داشتن:
    لنوو مدل Ideapad 330 -BQ رم 16گیگ، حافظه داخلی هارددیسک 2ترا، حسگر اثر انگشت نداره، توی طبقه بندیش زده بازی و مالتی مدیا
    لنوو مدل Ideapad 320 - C هم خیلی شبیه بالاییه، نمیدونم کدوم بهتره.
    لنوو مدل Ideapad 520 - N رم 16گیگ، حافظه داخلی هیبریدی ، 1ترا هارد دیسک+ 128گیگ SSD، حسگر اثر انگشت داره و تو طبقه بندیش زده مالتی مدیا و عمومی

Ideapad 520 - D رم 8گیگ، جافظه هارددیسک 1ترا، حسگر اثر انگشت داره و طبقه بندی مالتی مدیا و عمومی

با توجه به اینا انتخاب باید بین مدل اول و دوم باشه و 520 - D حذف میشه، درسته؟
    حالا بین دوتای اول، اولی بهتره؟ چون این یکیا 520 بودن و اون 330 فکر میکردم 330 قدیمی تره

ضمنا من راجع به جنس بدنه و کیفیت بلندگو و این چیزا ندیدم چیزی بنویسن، اگه میدونید راهنمایی کنید و اگه کلا مدلی بهتر از اینا پیشنهادتونه ممنون میشم بگید.
    Last edited by NiKtA20; 29-06-2019 at 10:42.

5. این کاربر از NiKtA20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

ممنونم برای توضیحاتتون

ببینید به من گفتن حداقل رم 8 بگیر، رو گرافیک خیلی تاکید نکردن فقط گفتن خوب باشه، بیشتر قراره نمودار و این چیزا رو بکشه ، البته نمودارای حرفه ای هستن.
    این چندتا مدلی که بالا گفتم گرافیک Geforce Mx150 GDDR5 4BB هست. به نظرم کفایت میکنه برای کار من. البته که بیشتر باشه بهتره ولی خوب محدودیت هزینه اجازه نمیده

من مقایسه این مدلارو نگاه کردم تو خیلی چیزا شبیه هم بودن، فقط چندتا تفاوت داشتن:
    لنوو مدل Ideapad 330 -BQ رم 16گیگ، حافظه داخلی هارددیسک 2ترا، حسگر اثر انگشت نداره، توی طبقه بندیش زده بازی و مالتی مدیا

لنوو مدل Ideapad 520 - N رم 16گیگ، حافظه داخلی هیبریدی ، 1ترا هارد دیسک+ 128گیگ SSD، حسگر اثر انگشت داره و تو طبقه بندیش زده مالتی مدیا و عمومی

Ideapad 520 - D رم 8گیگ، جافظه هارددیسک 1ترا، حسگر اثر انگشت داره و طبقه بندی مالتی مدیا و عمومی

با توجه به اینا انتخاب باید بین مدل اول و دوم باشه و 520 - D حذف میشه، درسته؟
    حالا بین دوتای اول، اولی بهتره؟ چون این یکیا 520 بودن و اون 330 فکر میکردم 330 قدیمی تره

ضمنا من راجع به جنس بدنه و کیفیت بلندگو و این چیزا ندیدم چیزی بنویسن، اگه میدونید راهنمایی کنید و اگه کلا مدلی بهتر از اینا پیشنهادتونه ممنون میشم بگید.
    یه مدل پیدا کردم که خیلی خوبه،قیمتش 12190000 هست تو دیجی.فقط مشخصاتش رو نگاه کنید.اولا درایو نوری نداره.(که میتونید براش یه دونه اکسترنال بگیرید.البته الان دیگه همه با فلش مموری کار میکنند و دیگه سی دی کاربرد نداره آنچنان).یه نقصی هم که داره رمش پایینه 8 گیگ که مشکلی هم از این بابت نیست چون برای ارتقا نوشته تا 32 قابل ارتقا هست.کارت گرافیکش عالیه.مخصوص بازی هاست.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    InJa

پيش فرض

مچچچچکرم
    فقط نگفتید کدوم مدل

8. این کاربر از NiKtA20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

مچچچچکرم
    فقط نگفتید کدوم مدل
    ببخشید یادم رفت

لپ تاپ 15.6 اینچی ایسر مدل Aspire A715-71G-51UN

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •