تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: فونتها فقط سیاه و سفید و خاکستری تایپ میشن!

داره خودمونی میشه Arash-Farvardin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض فونتها فقط سیاه و سفید و خاکستری تایپ میشن!

سلام
    امروز وقتی فوتوشاپ رو باز کردم کار کنم میبینم موقع تایپ دیگه رنگها وجود ندارن و فقط تبدیل شده به سیاه و سفید و خاکستری!یعنی مثلا وقتی روی سبز یا قرمز یا هر رنگی کلیک و انتخاب میکنم فقط والورهای متفاوتی از خاکستری بهم میده و هیچ رنگی در کار نیست.دکمهء برعکس کردن و دکمهء ریز دیفالت رو هم تست کردم ولی درست نشده.کسی میدونه دلیلش چیه و اشکال از کجاست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام
    امروز وقتی فوتوشاپ رو باز کردم کار کنم میبینم موقع تایپ دیگه رنگها وجود ندارن و فقط تبدیل شده به سیاه و سفید و خاکستری!یعنی مثلا وقتی روی سبز یا قرمز یا هر رنگی کلیک و انتخاب میکنم فقط والورهای متفاوتی از خاکستری بهم میده و هیچ رنگی در کار نیست.دکمهء برعکس کردن و دکمهء ریز دیفالت رو هم تست کردم ولی درست نشده.کسی میدونه دلیلش چیه و اشکال از کجاست؟
    سلام
    مد رنگی صفحه ای که باز شده احیانا Grayscale نیست؟

3. 2 کاربر از only_you بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    نه من تغییری از اون نظر ندادم،البته قبل از این ایراد آخرین کاری که کردم اینبود که از منوی ایمیج یک عکس رنگی رو سیاه و سفید کردم همین.و بعدم که سیو کردم و خارج شدم،اما دوباره که فوتوشاپو باز کردم برای کار با فونتها و نوشتن متن روی یک عکس دیگه این اشکال پیدا شده،قبلش حتی با فونتها هم کاری نکرده بودم...مرسی از جواب

تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ایا دکمه ای برای ریست کردن حالت گری اسکیل وجود داره؟..شک کردم نکنه وقتی نبودم کسی با سیستم کار کرده باشه و ستینگ چیزیو دست زده باشه...راهی هست بشه ریستش کرد؟...ممنون

تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.مشکل مشخص شد.آخرین کاری که انجام داده بودم Grayscale کردن یک عکس رنگی بود و همونو با فورمت Jpeg. سیو کرده بودم.و روی این عکس نمیشد با فونت رنگی متنی رو نوشت...راه حل من این بود:عکس رو بصورت Black&White درآوردم و با همون فورمت سیو کردم.حالا میتونم با فونت رنگی روش کار کنم...ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •