چند سالی هست که دانشمندان به تکنولوژی های قدرتمندی رسیده اند و این تکنولوژی ها به صورت پنهان و محرمانه استفاده می شوند.
مردم دنیا دو دسته هستند. دسته ای از مردم که شامل سیاستمداران مهم و اشخاص مشهور و پولدار می باشند، عضو یک سیستم هستند. اعضای این سیستم از این تکنولوژی ها و مسائل پشت پرده باخبر بوده و موظف هستند که قوانین این سیستم را رعایت کنند.
اعضای این سیستم حق افشای مسائل محرمانه را ندارند و این تکنولوژی ها مخفی باقی می مانند. من به عنوان شخصی که عضو این سیستم نیست و از این تکنولوژی ها با خبر هست، قصد افشا و توضیح درباره آن را دارم.
سیاستمداران با استفاده از ماهواره های فضایی، می توانند انسانها را کنترل کنند. به این شکل تصور کنید که از یک ماهواره فضایی، امواجی به تمام بدن شما ارسال می شود.
مردمی که خارج از سیستم هستند، توانایی ردیابی این امواج را ندارند. و این امواج کاملا مخفی باقی می مانند.
این امواج می توانند تمام اعضای بدن شما را تحت تاثیر قرار دهند و در مقیاس بسیار کوچک به تمام نقاط بدن شما فشار وارد کنند.
قدرتمند بودن این تکنولوژی در اینجاست که امواج ارسالی از ماهواره، در مقیاس بسیار کوچک، می توانند به تمام نقاط مغز نیز فشار وارد کنند. دانشمندان ساختار مغز انسان را به طور کامل بررسی کرده اند و طرز کار مغز انسان را به طور کامل می دانند.
حالا من قصد دارم توضیح دهم که اگر دانشمندان طرز کار مغز انسان را به طور کامل بدانند و بتوانند در مقیاس بسیار کوچک به هر نقطه ای از مغز شما فشار وارد کنند، قدرت انجام چه کارهایی را خواهند داشت.
این چهار بند را با دقت بخوانید:
1- تمام احساسات و افکار شما در مغز شما شکل می گیرند. مثلا، قسمتی از مغز شما، حالتی به خود می گیرد که به شما احساس عشق یا خوشحالی دست می دهد.
2- وقتی شما در ذهن خود فکر می کنید، مغز شما در هر لحظه از زمان حالتهای فیزیکی مختلفی را به خود می گیرد.
3- دانشمندان با استفاده از امواج ماهواره ای می توانند در مقیاس بسیار کوچک به هر نقطه ای از مغز شما فشار وارد کنند.
4- حال دانشمندان با استفاده از این تکنولوژی، می توانند مغز شما را وارد حالتهای دلخواه خودشان کنند و احساسات و افکار شما را کنترل کنند.

با این حال شما روی مغز خود کنترل دارید. به این صورت که درصدی از مغز شما توسط اراده و قدرت تصمیم گیری شما کنترل می شود و درصدی از آن مثلا حدود 40 یا 50 درصد از طریق امواج ماهواره ای کنترل می شود. یعنی حدود 40 درصد از مغزتان مانند یک ربات از راه دور کنترل می شود.
قوانینی پشت پرده وضع شده که به سیاستمداران اجازه می دهد درصدی از مغز انسانها را کنترل کنند.
مثلا به مغز شما دستور می دهند که به دوست خود حسادت کنید. شما از این دستورات تاثیر می گیرید و اگر نتوانید خودتان را کنترل کنید، به شدت به دوستتان حسادت خواهید کرد.
دستورات زیادی هست که می توانند به مغز شما بدهند.
مثلا:
عصبی شوید.
از دوستتان متنفر باشید.
میل جنسی تان نسبت به شخصی خاص بالا باشد.
نسبت به شخصی احساس عشق شدید کنید.
به شخصی خاص احساس کینه شدید کنید.
اشتهای زیادی داشته باشید یا اشتهای شما کور باشد.
هوس چیز خاصی را بکنید. این هوس می تواند بسیار شدید باشد. مثلا مصرف الکل یا دخانیات و مواد مخدر.
احساس پوچی و خودکشی کنید.
احساس ترس زیادی داشته باشید.
شجاعت زیاد و بیش از حدی داشته باشید.
احساس خجالت کنید. یا بر عکس، احساس کنید اعتماد به نفستان بسیار بالا است.
از انجام کارهای غیر قانونی نترسید.
و ...
دانشمندان می توانند بفهمند که در فکر و ذهن شما چه می گذرد. یعنی تمام فکرها و تخیلات شما را ببینند.
من می دانم که مثل خودم در وهله اول دوست ندارید که این مسئله را قبول کنید. زیرا به شما احساس ناامنی می دهد و اصلا دوست ندارید همچین چیزی درست باشد. اما چنین چیزی امکان پذیر است و در حال حاضر از آن استفاده می شود.
دانشمندان ساختار مغز انسان را به طور کامل بررسی و تجزیه و تحلیل کرده اند. به این ترتیب در زمانی مشخص، وقتی قسمتی از مغز شما حالت مشخصی را به خود می گیرد، دانشمندان با اسکن کردن مغز شما می توانند بدانند که شما در آن زمان مشخص به چه چیزی فکر می کردید. چه تصویری در ذهنتان مجسم می کردید و با خود چه می گفتید.
تعداد حالتهایی که مغز ما می تواند به خود بگیرد بسیار زیاد است. ما می توانیم افکار گونانی داشته باشیم. پس حساب کنید که در کوچکترین واحد زمانی به ازای هر فکری که می کنید، ساختار مغز شما به شکل یا حالت مشخصی در می آید. بنابراین تعداد این حالات بسیار زیاد است.
اما از آنجا که خواندن فکر انسان برای سیاستمداران خیلی مهم بوده، سالهاست که دانشمندان روی این مسئله تحقیق کرده اند و تمام این حالات را کشف کرده و ساختار مغز انسان را به طور کامل تجزیه و تحلیل نموده اند.
به عبارتی دیگر:
هر حالتی از مغز شما متعلق به یک فکر است. دانشمندان تمام حالاتی که مغز می تواند به خود بگیرد را می شناسند. به عنوان مثال، دانشمندان تمام حالاتی که مغز شما در طول 10 ثانیه به خود می گیرد را اسکن می کنند و می توانند بفهمند که شما در طول این 10 ثانیه به چه چیزهایی فکر می کردید.
بنا براین 2 نتیجه گیری مهم وجود دارد:
1- دانشمندان می توانند با اسکن کردن حالتهای مختلف مغز شما، فکر شما را ببینند و متوجه شوند شما به چه چیزی فکر می کنید.
2- دانشمندان با وارد کردن فشار به نقاط مختلف مغز شما، می توانند حالتهای مختلفی را در مغز شما ایجاد کنند و مثلا حالتی به مغزتان بدهند که به شما احساس حسادت دست دهد.

دانشمندان با استفاده از کامپیوترهای پیشرفته و قدرتمند این کار را انجام می دهند.

افرادی که عضو سیستم هستند و به طور رسمی از این تکنولوژی ها با خبر می باشند، حق افشای آن را ندارند. اما من به دلایلی از این مسائل و تکنولوژی ها با خبر هستم و عضو این سیستم نیستم و می توانم همه چیز را افشا کنم.
نکته:
اگر یک قطعه آهن ربای بزرگ را بالای سرتان قرار دهید، آهن ربا امواج را منحرف می کند و امواج ماهواره ای تاثیر کمتری روی مغز شما خواهند گذاشت.
ادامه دارد ...