تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 12 از 12

نام تاپيک: مشاوره برای خرید سیستم جهت کار با vmware

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

اسلات های رم رو عوض کنید. اگر بوق بازم ادامه داشت با یه رم تست کنید. اگر بازم مشکل بود یه بازی سنگین اجرا کنید و یه 2 ساعنی مشغول بشید ببینید پاور یا .... کم نمیارن.

در نهایت بایوس و رام رو آپدیت کنید.

یه درصد خیلی کم شاید پاور ایرادی داشته باشه یا مادربورد
    متوجه شدم برای چی هست.این میاد اول vga رو چک میکنه و یه بوق میزنه بعدش پردازنده و بعدش 2تای دیگه که یکیش رم و یکی هم بوت.

من این بوقها رو تو یه سیستم های دیگه هم شنیدم و سیستم بعدش مشکلی نداره و کار میکنه ولی کیس قدیمیها این آپشنها رو ندارن و من فکر میکردم سیستمی که بوق اولش میزنه یعنی یه مشکلی داره.

فقط یه سوال این بوقها برای بار اول که کیس رو بستیم شنیده میشه و وقتی کیس ریستارت میشه یا خاموش میشه نباید دیگه چک کنه؟درست میگم؟البته اگر باطری رو دربیاریم یا کلر موس کنیم هم دوباره شنیده میشه و سیستم چک میکنه.

2. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

متوجه شدم برای چی هست.این میاد اول vga رو چک میکنه و یه بوق میزنه بعدش پردازنده و بعدش 2تای دیگه که یکیش رم و یکی هم بوت.

من این بوقها رو تو یه سیستم های دیگه هم شنیدم و سیستم بعدش مشکلی نداره و کار میکنه ولی کیس قدیمیها این آپشنها رو ندارن و من فکر میکردم سیستمی که بوق اولش میزنه یعنی یه مشکلی داره.

فقط یه سوال این بوقها برای بار اول که کیس رو بستیم شنیده میشه و وقتی کیس ریستارت میشه یا خاموش میشه نباید دیگه چک کنه؟درست میگم؟البته اگر باطری رو دربیاریم یا کلر موس کنیم هم دوباره شنیده میشه و سیستم چک میکنه.
    آفرین اصلا حواسم نبود شما گرافیک ندارید.

مین گیگا رو آپدیت کنید بایوس و رام شاید حل شد.

4. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •