تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 30

نام تاپيک: خرید لبتاب گیمیتگ توپ

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

الان رو دست این لبتاب دیگه نیست؟؟؟ اخه شنیدم 2080 ti راندمان بهتری داره یا لبتابی که i9 باشه ممنون میشم راهنمایی کنید
    تو زمینه لپ تاپ و سیستم من تجربه زیادی دارم.

ببینید برند های زیاد و بهتری هست که تو ایران نیست یا شدیدا قیمت بالاتری داره و باید سفارش بدید تا بیاد.

این مدل الان بهترین مدل موجود در بازار کل ایران هست. از هر لحاظ از همه لپ تاپ های موجود بهتره از همه برند ها بهتره. i9 رو هم بخواید هست ولی با قیمت حدود دو برابر و حداقل 1 ماه فرصت برای تحوویل سفارش.

این مدلی که گفتم با گارانتی سازگار هست.

تو انتخاب این مدل شک نکن. 2.5 میلیون گرون تره ولی شدیدا بهتر از هرچی که معرفی کنن.بازم مدل خاصی اگر می خوای بهم بگو قابل تهیه هست

2. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه pasia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ممنون عزیزم فقط امروز بنجمارکای یوتوبو میدیم زیادی تفاوتی بین i9 و i7 نبود یارو میگفنت پولتونو پای i9 هدر ندید. نظر شما چیه؟
    ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

ممنون عزیزم فقط امروز بنجمارکای یوتوبو میدیم زیادی تفاوتی بین i9 و i7 نبود یارو میگفنت پولتونو پای i9 هدر ندید. نظر شما چیه؟
    ؟
    8750 h یه سی پی یو خیلی خوب هست.

به نظرم الان تا همین مدل هست با قیمت مناسب سریع بخر.

به نظر منم فرق چندانی ندارند هرچند که عاشق i9 هستم ولی واقعا قیمت سرسام آور دو برابری اون ارزش نداره.

بعد این مدل ها که میاد چون محدود وارد می شن و مشتری زیاد دارن یا سریع تموم می شن یا خیلی گرون الان RTX 2080 واقعا بی نظیره تو یوتیوب یه سرچی کنید ببینید چه غولی هست.

5. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست عزیز ممنونم واقعا به حرفتون پی بردم که لبتاب بدرد گیمینگ نمیخوره لطف میکنید یک سیستم براممعرفی کنید خودم فقط میدونم قفط RTX 2080TI بهترین گرافیک دنیاس از CPU و غیره سر در نمیارم لطف کنید برام معرفی کنید مثلا چه هاردی بگیرم چه پاوری چه مانیتوری و از این دست مسائل هدفمم 4K و 60 فریم گیمینگ هستش
    راستی بهتر نیست CPU Core i7 8700K رو بخرم ؟
    Last edited by pasia; 24-07-2019 at 01:05.

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اینجا من یک سیستم معرفی کردم، برو همون رو بگیر و بجای گرافیکش یک 2080TI بنداز روش تا پرواز کنه
    سه برابر اون لپتاپ صد ملیونی که گفتم کارایی داره
    دوست داشتی میتونی رمش رو 64 گیگ کنی اما 32 هم کافیه
    فکر نکنم دیگه بخوای انقدر هزینه کنی و بخوای دوتا 2080TI بندازی کنار هم، اما اگه بخوای دوتاییش کنی باید کلا یک لیست جدید بنویسی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

دوست عزیز ممنونم واقعا به حرفتون پی بردم که لبتاب بدرد گیمینگ نمیخوره لطف میکنید یک سیستم براممعرفی کنید خودم فقط میدونم قفط RTX 2080TI بهترین گرافیک دنیاس از CPU و غیره سر در نمیارم لطف کنید برام معرفی کنید مثلا چه هاردی بگیرم چه پاوری چه مانیتوری و از این دست مسائل هدفمم 4K و 60 فریم گیمینگ هستش
    سیستم خوب هم خواستی موجوده گرافیک 2080 معمولی. رم 64. 2 تا ssd 1 ترا سامسونگ یکی m2 یکی sata 970 pro.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

RTX 2080 TI oc از برند MSI هم هست ولی خیلی گرون. حباب داره

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اتفاقا میخواستم همینو بخرم لااقل یه چن سالی بیمه کنه سیستم رو قیمتش ظاهرا 23 تاس
    از وقتی که میزارین خیلی ممنونم
    Last edited by pasia; 26-07-2019 at 02:47.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

اتفاقا میخواستم همینو بخرم لااقل یه چن سالی بیمه کنه سیستم رو قیمتش ظاهرا 23 تاس
    از وقتی که میزارین خیلی ممنونم
    سلام خیر قیمت گرافیکی که گفتم از برند MSI حدود 43 بود تا دیروز.

از برند ASUS حدود 35.

مدل رو دقت کنید 2080 ti

2070 نیست.

البته اعلام کنم که من فروشنده یا تامین کننده یا .... نیستم صرفا جهت راهنمایی گفتم بهتون. بازم برید بازار یا هرجا که می دونید. قیمت 23 کسی بهتون داد رو هوا بزنید. چون حتی حباب قیمت هم بترکه قیمت نهایتا روی حدود 30 بیاد. که مطمئنا اون موقع هم این مدل ها ناموجود می شن تا گرون باقی بمونن.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •