تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 25

نام تاپيک: گوشی سامسونگ A40 یا Xiaomi Redmi Note 7

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض گوشی سامسونگ A40 یا Xiaomi Redmi Note 7

سلام،
    من قبلا گوشی XIaomi مدل s2 داشتم که با کوچکترن ضربه ال سی دیش نابود شد کمی سرچ کردم دیدم چون صفحه نمایش گلوریاگلس نداشته حساس بوده. حالا می خوام یه گوشی جدید بگیرم به نظر شما با مشخصات این دو گوشی( حالا مشخصات سخت افزای جفتش برام قابل قبوله) کدوم مقاومت تره و کدوم رو پیشنهاد می کنین؟
    گوشی سامسونگ A40 یا Xiaomi Redmi Note 7
    شیائومی دو ورش گلوریاگلس داره اما اون یکی هم که سامسونگ مشخصه، اما چون بدنه جفتشون پلاستیک و با وضعیت دلار واقعا 3 میلیون هزینه کردن ساده نیست، کدوم رو پیشنهاد می کنین؟
    اگرم یکیش رو داشتین که می تونین نظر بدین چه بهتر.
    می خوام چیزی بخرم که حداقل نگران ضربه خوردنش نباشم و واقعا برام کار کنه، تو این وضعیت واقعا 100 هزار تومان هم زیاده.

2. این کاربر از baby_1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام، اولا این دو گوشی خیلی قابل مقایسه نیستن چون a40 یه گوشی جمع و جور و کامپکت هست ولی ردمی سایز بزرگی داره که طبیعتا احتمال افتادنش بیشتره اما از لحاظ استحکام و حداقل با توجه به مشخصات ظاهری استحکام ردمی قطعا بیشتره و فک کنم شیائومی روی استحکام ردمی نوت ۷ مانور تبلیغاتی جالبی داشت ولی توصیه میکنم هر موبایلی خریدید حتما از گلس تمام صفحه و یه گارد یا کیف و کاور مناسب استفاده کنید. چون به هر حال احتمال شکسته شدن صفحه نمایش در اثر ضربه و سقوط بالاس

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

4. این کاربر از ahmad9300 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام،
    من قبلا گوشی XIaomi مدل s2 داشتم که با کوچکترن ضربه ال سی دیش نابود شد کمی سرچ کردم دیدم چون صفحه نمایش گلوریاگلس نداشته حساس بوده. حالا می خوام یه گوشی جدید بگیرم به نظر شما با مشخصات این دو گوشی( حالا مشخصات سخت افزای جفتش برام قابل قبوله) کدوم مقاومت تره و کدوم رو پیشنهاد می کنین؟
    گوشی سامسونگ A40 یا Xiaomi Redmi Note 7
    شیائومی دو ورش گلوریاگلس داره اما اون یکی هم که سامسونگ مشخصه، اما چون بدنه جفتشون پلاستیک و با وضعیت دلار واقعا 3 میلیون هزینه کردن ساده نیست، کدوم رو پیشنهاد می کنین؟
    اگرم یکیش رو داشتین که می تونین نظر بدین چه بهتر.
    می خوام چیزی بخرم که حداقل نگران ضربه خوردنش نباشم و واقعا برام کار کنه، تو این وضعیت واقعا 100 هزار تومان هم زیاده.
    سلام، اولا این دو گوشی خیلی قابل مقایسه نیستن چون a40 یه گوشی جمع و جور و کامپکت هست ولی ردمی سایز بزرگی داره که طبیعتا احتمال افتادنش بیشتره اما از لحاظ استحکام و حداقل با توجه به مشخصات ظاهری استحکام ردمی قطعا بیشتره و فک کنم شیائومی روی استحکام ردمی نوت ۷ مانور تبلیغاتی جالبی داشت ولی توصیه میکنم هر موبایلی خریدید حتما از گلس تمام صفحه و یه گارد یا کیف و کاور مناسب استفاده کنید. چون به هر حال احتمال شکسته شدن صفحه نمایش در اثر ضربه و سقوط بالاس

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    از لطفنتون ممنونم، نظر شما در مورد گوشی نوکیا 6.1plus چی هست؟ از بس از نگران شکستن گوشی هستم که نگین. منم توی دلم شیائومی هست ولی چون تجربه قبلی رو داشتم نگرانم.
    گوشی شیائومی برآمدگی دوربینش هم هست که نسبت به خط و خش بالاتر می ره. حالا نمی دونم، کاشکی s9 ارزون بود چون 68IP

7. این کاربر از baby_1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام
    از لطفنتون ممنونم، نظر شما در مورد گوشی نوکیا 6.1plus چی هست؟ از بس از نگران شکستن گوشی هستم که نگین. منم توی دلم شیائومی هست ولی چون تجربه قبلی رو داشتم نگرانم.
    گوشی شیائومی برآمدگی دوربینش هم هست که نسبت به خط و خش بالاتر می ره. حالا نمی دونم، کاشکی s9 ارزون بود چون 68IP
    سلامت باشید،
    از جنبه های مختلف میشه بررسی کرد ولی صرفا از جهت استحکام، ردمی چون از گوریلا گلس ۵ استفاده میکنه گزینه ی محکم تری هست به خصوص برای صفحه نسبت به a40 و nokia 6.1 plus. البته نوکیا فریم آلومینیوم داره که نسبت به فریم پلاستیکی ردمی و سامسونگ محکمتر هست ضمن اینکه اگه کیفیت ساخت نوکیا مثل سابق باشه، قاعدتا باید گوشی محکمی باشه. ولی شخصا سایر مشخصات رو اولویت قرار میدم مثل کیفیت صفحه و پردازنده و باتری و البته نسخه اندروید و اینکه پوشش صفحه نمایش نسل چندم گوریلا گلس باشه. که توی پردازنده ردمی اوضاع بهتری داره. ردمی از ابتدا با اندروید ۹ ارائه شده و نوکیا با اندروید ۸.۱ که اندروید ۹ رو دریافت کرده ظاهرا. در مورد کیفیت صفحه قطعا سامسونگ گزینه ی بهتری هست ولی بین ردمی و نوکیا نمیدونم حقیقتش. از حیث‌ صفحه پوشش صفحه نمایش هم همونطور که گفتم ردمی نسل پنجم گوریلا گلس داره ولی نوکیا و سامسونگ نسل سوم. باتری ردمی از سامسونگ بهتره و در مورد نوکیا اطلاعات خاصی ندارم. یه سری چیزها هم سلیقه ای هست مثلا شخصا با رابط کاربری نوکیا خیلی حال نمیکنم، تجربه رابط کاربری سامسونگ رو دارم و راضی م و خیلی دوست دارم رابط شیائومی (miui) رو هم تجربه کنم که البته ممکنه باگ هم داشته باشه که باید از کسی که تجربه شیائومی داشته بپرسید. ضمنا چقدر میخواین هزینه کنین؟؟

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام،
    از همراهی شما ممنونم، می تونم تا نهایتا 3700 هزینه کنم.
    با وجود اینکه هم نوکیا هم REDMI جفتشون صفحه پشت و جلوشون گلوریاگلاس هست، بنابراین با پیشنهاد شما Redmi رو معرفی می کنین به عنوان بهترین کاندید؟

10. این کاربر از baby_1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلامت باشید،
    از جنبه های مختلف میشه بررسی کرد ولی صرفا از جهت استحکام، ردمی چون از گوریلا گلس ۵ استفاده میکنه گزینه ی محکم تری هست به خصوص برای صفحه نسبت به a40 و nokia 6.1 plus. البته نوکیا فریم آلومینیوم داره که نسبت به فریم پلاستیکی ردمی و سامسونگ محکمتر هست ضمن اینکه اگه کیفیت ساخت نوکیا مثل سابق باشه، قاعدتا باید گوشی محکمی باشه. ولی شخصا سایر مشخصات رو اولویت قرار میدم مثل کیفیت صفحه و پردازنده و باتری و البته نسخه اندروید و اینکه پوشش صفحه نمایش نسل چندم گوریلا گلس باشه. که توی پردازنده ردمی اوضاع بهتری داره. ردمی از ابتدا با اندروید ۹ ارائه شده و نوکیا با اندروید ۸.۱ که اندروید ۹ رو دریافت کرده ظاهرا. در مورد کیفیت صفحه قطعا سامسونگ گزینه ی بهتری هست ولی بین ردمی و نوکیا نمیدونم حقیقتش. از حیث‌ صفحه پوشش صفحه نمایش هم همونطور که گفتم ردمی نسل پنجم گوریلا گلس داره ولی نوکیا و سامسونگ نسل سوم. باتری ردمی از سامسونگ بهتره و در مورد نوکیا اطلاعات خاصی ندارم. یه سری چیزها هم سلیقه ای هست مثلا شخصا با رابط کاربری نوکیا خیلی حال نمیکنم، تجربه رابط کاربری سامسونگ رو دارم و راضی م و خیلی دوست دارم رابط شیائومی (miui) رو هم تجربه کنم که البته ممکنه باگ هم داشته باشه که باید از کسی که تجربه شیائومی داشته بپرسید. ضمنا چقدر میخواین هزینه کنین؟؟

ضمنا نظر شخصی م اینه که بیشتر توجهتون به کیفیت صفحه و استحکامش باشه چون پشت و فریم گوشی و حتی برآمدگی دوربین رو میشه با قاب محکم محافظت کرد ضمن اینکه حتی گلس مخصوص لنز دوربین هم شاید بتونید پیدا کنید. واسه همین حتی معتقدم زیبایی پشت و فریم گوشی خیلی اهمیتی نداره چون قرار بره زیر قاب. اینی که میگم حاصل تجربه شخصی م روی galaxy a3 هست که ابتدا از گلس و کاور استفاده نمیکردم و به خاطر همین ۲ بار صفحه م شکست و هر ۲ بار ال سی دی عوض‌ کردم که مجموع ۲ بار فک کنم حدود ۷۰۰ یا ۸۰۰ هزار ت هزینه کردم (به قیمت اوت موقع خیلیه) از اون موقع دیگه گوشی بدون گلس و قاب میترسم دستم بگیرم

12. این کاربر از ahmad9300 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام،
    از همراهی شما ممنونم، می تونم تا نهایتا 3700 هزینه کنم.
    با وجود اینکه هم نوکیا هم REDMI جفتشون صفحه پشت و جلوشون گلوریاگلاس هست، بنابراین با پیشنهاد شما Redmi رو معرفی می کنین به عنوان بهترین کاندید؟
    سپاسگذارم،
    اگه میتونید پاسپورتی که طی ۳‌ماه گذشته سفر خارج از کشور داشته پیدا کنید گزینه های خیلی بهتری هم وجود داره. امکان تهیه چنین پاسپورتی دارید؟ (از لحاظ اقتصادی خیلی به نفعتون هست)

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام،
    من از شما متشکرم،
    یکی دو تا از آشنایان فایمیل باشن که داشته باشن.
    منم حقیقتش نگران همین هزینه کردن هستم، مثلا گوشی قبلی من حتی 3 ماه نشد که داشتمش و حالا می بایست یکی دیگه اونم با چندین ماه پس انداز بخرم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام،
    من از شما متشکرم،
    یکی دو تا از آشنایان فایمیل باشن که داشته باشن.
    منم حقیقتش نگران همین هزینه کردن هستم، مثلا گوشی قبلی من حتی 3 ماه نشد که داشتمش و حالا می بایست یکی دیگه اونم با چندین ماه پس انداز بخرم.
    گوشی قبلی تون چی بود؟ دزدیدن یا از بین رفت؟
    من خودم برای خانومم میخوام گوشی بخرم و باید براش یه گوشی جمع و جور بخرم و به احتمال زیاد بین galaxy a40 و xiaomi mi 9 se یکی رو بخرم. (البته mi 9 se حدودا ۱ت گرونتر هست و با کف قیمت حدود سه و نیم میلیون بدون رجیستر میشه پیدا کرد ولی مشخصات خیلی بالاتری داره) این توضیحات رو از این جهت میدم که بگم بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم و دارم چیزی که برای خودم میپسندم رو خدمتتون ارائه میکنم امیدوارم که شرمنده شما نشم.
    چند روز پیش یکی از بستگان galaxy a70 خرید اونم از نمایندگی سامسونگ و جالب اینکه گارانتی هم نداشت حدود پنج و نیم شد در حالی همون رو اگه به من میگفت و با پاستورت سفر رفته خرید میکرد میتونست بیش از ۱ میلیون ت صرفه جوی کنه. خلاصه ی کلام اینکه از نرم افزار ترب و ایمالز میتونید بهترین قیمت ها رو پیدا کنید و اینترنتی بخرید البته نکات لازم هنگام خرید اینترنتی رو هم لحاظ کنید مثل داشتن نماد اعتماد و شرایط فروشگاه و مدل دقیق محصول و ....

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •