تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: خرید A50 یا A30

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض خرید A50 یا A30

سلام،
    من جدیدا گوشی A30 را با کلی تحقیق گرفتم و خدا رو شکر از همه امکاناتش و حتی ایمنی در برابر افتادن و ... راضی هستم. برای برادرم هم می خواستم گوشی بخرم که ایشون اصرار دارن که حتما سامسونگ باشه، می خواستم بدونم بین A50 و A30 کدوم را پیشنهاد می کنین؟ شنیدم که سنسور اثر انگشت A50 مشکل داره.

2. این کاربر از baby_1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ASTRON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2019
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام،
    من جدیدا گوشی A30 را با کلی تحقیق گرفتم و خدا رو شکر از همه امکاناتش و حتی ایمنی در برابر افتادن و ... راضی هستم. برای برادرم هم می خواستم گوشی بخرم که ایشون اصرار دارن که حتما سامسونگ باشه، می خواستم بدونم بین A50 و A30 کدوم را پیشنهاد می کنین؟ شنیدم که سنسور اثر انگشت A50 مشکل داره.
    سلام
    بله سنسور A50 مشکل دارد و هردو گوشی لحاظ قیمت فرقی نمیکنند ولی هر دو گوشی کند هستند ولی A30 کندتر عمل میکند به نظر من گوشی های هووایی یا شیائومی را امتحان کنید هم ارزان هستند وهم عالی.

4. این کاربر از ASTRON بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام،
    A7 2018 از همه لحاظ عالی .

6. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام،
    در مجموع (a50) مشخصات بهتری داره ولی سنسورش رو مورد نقد قرار میدن، البته من با سنسور a70 کار کردم و اونم خیلی تعریفی نداره ولی به نظرم عادت میکنید و قلقش دستتون میاد احتمالا. البته اگه سنسور a50 و a70 یکی باشه. خلاصه اگه سخت افزار و دوربین بهتر میخواید و فقط بین این دو گزینه قصد خرید دارید a50 شاید بهتر باشه

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
    Last edited by ahmad9300; 31-07-2019 at 00:30.

8. 2 کاربر از ahmad9300 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

در مجموع (a50) مشخصات بهتری داره ولی سنسورش رو مورد نقد قرار میدن، البته من با سنسور a70 کار کردم و اونم خیلی تعریفی نداره ولی به نظرم عادت میکنید و قلقش دستتون میاد احتمالا. البته اگه سنسور a50 و a70 یکی باشه. خلاصه اگه سخت افزار و دوربین بهتر میخواید و فقط بین این دو گزینه قصد خرید دارید a70 شاید بهتر باشه

ببخشید میخواستم بنویسم a50 گزینه ی بهتری هست که اشتباها a70 نوشتم. البته الان اصلاح کردم

10. این کاربر از ahmad9300 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •