تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 34

نام تاپيک: درمان قطعی افسردگی با استفاده از سنگ ها

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض درمان قطعی افسردگی با استفاده از سنگ ها

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت به شما دوست عزیزی که الان داری این و میخونی و به این بیماری دچار شدی میخواستم بهتون بگم که اصلا نگران نباشید واسه هرمشکلی و هر بیماری یه راهی خدا گذاشته که با استفاده از اراده خودت میتونی مشکلتو حل کنی .
    من حدود یک سال و نیم داشتم با یک بیماری شدید افسردگی مبارزه میکردم و الان حدود دو ماهه به حالت نرمال خودم برگشتم این راها رو هم به شما پیشنهاد میکنم:
    ورزش منظم(اولاش سخته من واقعن داشتم عذاب میکشیدم ولی بعدش عادت میکنین ویه جورایی معتادش میشین ,بهتون پیشنهاد میکنم صبحای زود برید ورزش کنید(با یکی از دوستا وآشناهاتون برید ورزش) ورزشتون هم باید اصولی و منظم باشه از شروعش که گرم کردن میشه تا آخرش که سرد کردن هستش ,ازتون خواهش میکنم به هیچ وجه ورزشتون رو کنار نزارید حتی بعد از بهبودیتون)
    روشای دیگری هم هستش مثل طب سوزنی ,سنگ درمانی ,زالو درمانی ,هیپنوتیزم,انرژی درمانی ,طب سنتی (عرقیجاتو گیاه و از اینجور حرفا)و...فقط به این قرصای شیمیایی اکتفا نکنید راهای دیگه هم امتحان کنید!
    نمیخوام وارد اعتقادات شخصیتون بشم ولی خوندن یک صفحه دو صفحه قرآن با معنی . صبح زود میتونه کمکتون کنه!
    من خودم از موقعی که ورزش وسنگ درمانی رو به صورت منظم شروع کردم حالم خوب شد!!!
    روش سنگ درمانی خیلی میتونه موثر باشه اگه طرف حس ششم قوی ای داشته باشه مثل خودم که معرکه اس!!!!!(باورش شاید یکم سخت باشه)
    اگه خواستید سنگ بگیرید به صورت اویز باشه وبا سطح بدنتون در تماس باشه و اگر دید که آویزی که انداختید داره پالس منفی میده درش بیارین(خودتون به مرور زمان وقتی از سنگ استفاده میکنید متوجه میشید)در مورده کریستال ها هم مواظب باشید چون ارتعاش بالایی دارن (بیست دقیقه بیشتر با پوست بدنتون تماس نداشته باشن)
    سنگهایی که به شما پیشنهاد میکنم :سیترین ,امازونیت ,عقیق قهوه ای سرخ,آبسیدان لکه برفی ,مرجان قرمز ,فیروزه دقت داشته باشید که از سنگ کسی استفاده نکنید و سنگهاتون رو هر دو هفته یک بار شارژ کنید.
    اگه خواستید از این روش استفاده کنید پیشنهاد میکنم حتما این کتابها رو بخونید: كتاب سنگ درماني نوشته شوفل برگر- لاندهر, كتاب تغيير سرنوشت و درمان با استفاده از سنگهاي قيمتي و جواهرات (رنگها و كريستالها) نوشته دايا ساري چكرن، ترجمه پروين بيات مي باشد.
    یا علی در پناه حق...

2. این کاربر از babaktsi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت به شما دوست عزیزی که الان داری این و میخونی و به این بیماری دچار شدی میخواستم بهتون بگم که اصلا نگران نباشید واسه هرمشکلی و هر بیماری یه راهی خدا گذاشته که با استفاده از اراده خودت میتونی مشکلتو حل کنی .
    من حدود یک سال و نیم داشتم با یک بیماری شدید افسردگی مبارزه میکردم و الان حدود دو ماهه به حالت نرمال خودم برگشتم این راها رو هم به شما پیشنهاد میکنم:
    ورزش منظم(اولاش سخته من واقعن داشتم عذاب میکشیدم ولی بعدش عادت میکنین ویه جورایی معتادش میشین ,بهتون پیشنهاد میکنم صبحای زود برید ورزش کنید(با یکی از دوستا وآشناهاتون برید ورزش) ورزشتون هم باید اصولی و منظم باشه از شروعش که گرم کردن میشه تا آخرش که سرد کردن هستش ,ازتون خواهش میکنم به هیچ وجه ورزشتون رو کنار نزارید حتی بعد از بهبودیتون)
    روشای دیگری هم هستش مثل طب سوزنی ,سنگ درمانی ,زالو درمانی ,هیپنوتیزم,انرژی درمانی ,طب سنتی (عرقیجاتو گیاه و از اینجور حرفا)و...فقط به این قرصای شیمیایی اکتفا نکنید راهای دیگه هم امتحان کنید!
    نمیخوام وارد اعتقادات شخصیتون بشم ولی خوندن یک صفحه دو صفحه قرآن با معنی . صبح زود میتونه کمکتون کنه!
    من خودم از موقعی که ورزش وسنگ درمانی رو به صورت منظم شروع کردم حالم خوب شد!!!
    روش سنگ درمانی خیلی میتونه موثر باشه اگه طرف حس ششم قوی ای داشته باشه مثل خودم که معرکه اس!!!!!(باورش شاید یکم سخت باشه)
    اگه خواستید سنگ بگیرید به صورت اویز باشه وبا سطح بدنتون در تماس باشه و اگر دید که آویزی که انداختید داره پالس منفی میده درش بیارین(خودتون به مرور زمان وقتی از سنگ استفاده میکنید متوجه میشید)در مورده کریستال ها هم مواظب باشید چون ارتعاش بالایی دارن (بیست دقیقه بیشتر با پوست بدنتون تماس نداشته باشن)
    سنگهایی که به شما پیشنهاد میکنم :سیترین ,امازونیت ,عقیق قهوه ای سرخ,آبسیدان لکه برفی ,مرجان قرمز ,فیروزه دقت داشته باشید که از سنگ کسی استفاده نکنید و سنگهاتون رو هر دو هفته یک بار شارژ کنید.
    اگه خواستید از این روش استفاده کنید پیشنهاد میکنم حتما این کتابها رو بخونید: كتاب سنگ درماني نوشته شوفل برگر- لاندهر, كتاب تغيير سرنوشت و درمان با استفاده از سنگهاي قيمتي و جواهرات (رنگها و كريستالها) نوشته دايا ساري چكرن، ترجمه پروين بيات مي باشد.
    یا علی در پناه حق...
    به نظر من که سنگ درمانی و ... همش تلقینی هستش
    و استفاده از قرص اونم زیر نظر پزشک نه سرخود اونم بعد از اینکه ببینید به روانپزشک نیای هست یا نه و سایر کار ها مثل همون ورزش و ... و همچنین تغییر محیط و شرایط در بیشتر موارد میتونه تو درمان موثر باشه و (البته به نظر من روانشانسی خیلی میتونه کمک خوبی باشه که تو ایران تعطیله یا اگر باشه انقدر گرونه که نمی ارزه بعضی کتاب ها از صد تا روانشانس بهتر میتونه کمک کنه)

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

و استفاده از قرص اونم زیر نظر پزشک نه سرخود اونم بعد از اینکه ببینید به روانپزشک نیای هست یا نه و سایر کار ها مثل همون ورزش و ... و همچنین تغییر محیط و شرایط در بیشتر موارد میتونه تو درمان موثر باشه و (البته به نظر من روانشانسی خیلی میتونه کمک خوبی باشه که تو ایران تعطیله یا اگر باشه انقدر گرونه که نمی ارزه بعضی کتاب ها از صد تا روانشانس بهتر میتونه کمک کنه)
    نه دوست عزیز سنگ درمنای جواب میده در صورتی که اصلش رو پیدا کنین خیلی از سنگها هستن که باعث بهبود گردش خون و سیستم اعصاب میشن اما پیدا کردنشون خیلی مشکله

5. این کاربر از مهرسا1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

من گفتم شاید باورش یکم سخت باشه شما میتونی امتحانش کنی...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

نه دوست عزیز سنگ درمنای جواب میده در صورتی که اصلش رو پیدا کنین خیلی از سنگها هستن که باعث بهبود گردش خون و سیستم اعصاب میشن اما پیدا کردنشون خیلی مشکله
    بله این که سنگ تقلبی بهتون بدن وشما متوجه نشی خیلی ضد حاله از اون سنگهایی گفتم ممکنه سنگهای سیترین و فیروزرو تقلبی بدن چون قیمتی هستن ولی بقیرو فک نکنم

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

خاصیت درمانی این سنگ ها توسط ائمه اطهار تایید شده.
    سوال اینجاست که از کجا می شه اصلش را خرید کرد؟

9. این کاربر از moslem47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

خاصیت درمانی این سنگ ها توسط ائمه اطهار تایید شده.
    سوال اینجاست که از کجا می شه اصلش را خرید کرد؟
    من خودم جون مشهدیم ممولن از بازار رضا میرم میگیرم و یک جای دیگه هم هستش نبش بلوار بعثت(تقاطع منتظری) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by babaktsi; 31-08-2012 at 08:21.

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

این سایت معتبره؟ در ضمن خواصی که برای کالایی مثل گوی گریستال گفته تایید میشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه depot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    پای کامپیوتر

پيش فرض

سنگ ها چطور شارژ میشن ؟؟؟ اداپتور دارن ؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سنگ ها چطور شارژ میشن ؟؟؟ اداپتور دارن ؟؟
    باحال بود

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •