تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل نصب نشدن ویندوز !...

پروفشنال sezar & sanaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض مشکل نصب نشدن ویندوز !...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متاسفانه ویندوزم پرید مجبور شدم فرمت و ویندوز جدید که بوت کردم رو فلش بریزم روش متاسفانه یه ارور میده و نمیزاره نصب کنم من گفتم نکنه مشکل از هارد هارد عوض کردم باز ارور داد باید چکار کنم خواهشن زود راهنمایی کنید کلی کار داشتم رو سیستمم بد جور لنگم

حتی وندوز قبلیم که رو فلش دیگه ای بود اون هم همین ارور داد در صورتی که قبلا رو همین هارد نصب بود همین ویندوز الان نه ویندوز قبلیه نصب میشه و نه جدید خواهشن راهنمایی دقیق و آسون بکنید منو یاحق

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یکی از دوستان گفتن :
    سلام اگر از rufus استفاده میکنید باید گزینه GPT رو به MBR تغییر بدید ...

ولی باز هم مشکل حل نشد همون برنامه که گفتی ریختم ویندوز هم دوباره دانلود کردم موقع نصب اندفعه این ارور رو نشون داد مشکل چیه ؟!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

یکی از دوستان گفتن :
    سلام اگر از rufus استفاده میکنید باید گزینه GPT رو به MBR تغییر بدید ...

ولی باز هم مشکل حل نشد همون برنامه که گفتی ریختم ویندوز هم دوباره دانلود کردم موقع نصب اندفعه این ارور رو نشون داد مشکل چیه ؟!

یه روش هاردهای اضافی را فعلا غیر فعال کنید مثلا با جدا کردن کابل ساتا. بعد از نصب ویندوز مجدد هاردها را فعال کنید. سعی کنید پورت های دیگه یو اس بی هم برای اتصال فلش و نصب ویندوز تست کنید.

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

متاسفانه ویندوزم پرید مجبور شدم فرمت و ویندوز جدید که بوت کردم رو فلش بریزم روش متاسفانه یه ارور میده و نمیزاره نصب کنم من گفتم نکنه مشکل از هارد هارد عوض کردم باز ارور داد باید چکار کنم خواهشن زود راهنمایی کنید کلی کار داشتم رو سیستمم بد جور لنگم

حتی وندوز قبلیم که رو فلش دیگه ای بود اون هم همین ارور داد در صورتی که قبلا رو همین هارد نصب بود همین ویندوز الان نه ویندوز قبلیه نصب میشه و نه جدید خواهشن راهنمایی دقیق و آسون بکنید منو یاحق
    راه حل اصلی همان است که دوستمان در بالا اشاره کردند، جدا کردن تمامی دیسک‌های دیگر، یا غیر فعال کردنشان از طریق ستاپ مادربرد (اگه این قابلیت در Bios قرار داده شده باشد). به احتمال بسیار زیاد مشکل شما با این حل خواهد شد. راه حل دیگر این است که هاردی که میخواهید ویندوز در آن نصب شود را در ستاپ مادربرد بعنوان الویت اول بوت قرار دهید.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام

از فلش دیگه استفاده کنید.

من برند ترنسند و سن دیسک رو پیشنهاد می دم.

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ایول راه حل همین بود حل شد مشکل

7. این کاربر از sezar & sanaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •