تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 37

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی ایتالیا | فصل 2019-2020

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض فوتبال باشگاهی ایتالیا | فصل 2019-2020

رسمی؛ فرانک ریبری به فیورنتینا پیوست

اسطوره بایرن مونیخ پس از جدایی از این تیم، تصمیم گرفت فوتبالش را همچنان در بالاترین سطح ادامه بدهد و به عنوان بازیکن آزاد با امضای قراردادی 2 ساله، راهی فلورانس شد.

تاپیک فصل پیش: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ساموئل اتوئو، مهاجم سابق بارسلونا و اینتر از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

مهاجم 38 ساله کامرونی بالاخره کفش هایش را آویخت.

ساموئل اتوئو، مهاجم سابق باشگاه های بارسلونا و چلسی خداحافظی خود را از دنیای فوتبال رسما اعلام نمود. مهاجم کامرونی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: پایان. به سوی یک چالش جدید. از همه شما متشکرم. عاشقتان هستم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

طبق افشای فوتبال لیکس کریستیانو رونالدو سالانه 16 میلیون یورو از نایکی (کمپانی لباس ورزشی) میگیره و به ازای هر توپ طلا 4 میلیون یورو دریافت میکنه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

جزئیات کامل دستمزد بازیکنان شاغل در سری آ ایتالیا؛ یوونتوس بیش از 2 برابر اینتر دستمزد می‌دهد

کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی یوونتوس، تقریبا هفته ای 600 هزار یورو و سالیانه 31 میلیون یورو دستمزد می گیرد. یوونتوس، قهرمان سال های اخیر ایتالیا سالیانه 294 میلیون یورو به بازیکنانش دستمزد می دهد. اینتر با 139 میلیون یورو در رده دوم است و بدین ترتیب رقم دستمزدهای سالیانه یوونتوس بیش از دوبرابر نزدیک ترین رقیب خود در این زمینه است.

پس از کریستیانو رونالدو، ماتیاس ده لیخت خرید جدید یوونتوس از آژاکس، دومین دستمزد بالا را در سری آ دریافت می کند. مدافع هلندی سالیانه 8 به اضافه 4 میلیون یورو کسب می کند. روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی اینتر که از منچستریونایتد خریداری شد، سالیانه 7.5 به اضافه 1.5 میلیون یورو کسب می کند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ساکی: گواردیولا و کلوپ مانند من فکر می‌کنند؛ فوتبال باید تسلط، زیبایی و موزیک خاصِ خودش را داشته باشد

آریگو ساکی معتقد است کلوپ و گواردیولا شبیه به او هستند.

کسی نیست که آریگو ساکی، مربی افسانه‌ای میلان را نشناسد. مردی که در دوران حرفه‌ای خود جام های بسیاری فتح کرد که می توان به لیگ قهرمانان اروپا در سال های 1989 و 1990 اشاره کرد. این تاکتیسین بزرگ در مصاحبه‌ای که با نشریه دیلی میل انجام داده، یورگن کلوپ و پپ گواردیولا را پیشگامان فوتبال مدرن نامیده است.

فوتبال پپ گواردیولا و یورگن کلوپ، شبیه به چیزی است که من ارائه می دادم. واقعا ارزش کار، فرهنگ و ذهنیت‌شان را تحسین می کنم. میلانِ من نوآوری داشت و چیزی تازه ارائه می داد. پپ و یورگن هم به نوآوری ادامه می دهند.

کلوپ قبل از فینال لیگ قهرمانان اروپا به بازیکنانش گفته بود «اگر قرار است ببازیم، حداقل کاری کنید به بهترین شکل ممکن ببازیم. باید وجودمان را در زمین بگذاریم.» نظر شما چیست؟

من هم دوست داشتم قبل از بازی عبارات الهام بخش زیادی به بازیکنان بگویم. دوست داشتم بازیکنانم همیشه فراتر از حدشان بروند. یادم می آید در یکی از یادداشت هایم نوشته بودم «پیروزی زمانی مهم است که با بازیِ زیبا همراه باشد.» به نظرم پپ و کلوپ مانند من فکر می کنند. ما وظیفه داریم کاری کنیم مردم از فوتبال لذت ببرند و در موردش هیجان زده شوند. به نمایش گذاشتن فوتبال زیبا، سخت تر از صحبت کردن در مورد آن است.

ادامه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

گیشه خارجی؛ مسی، لبخند را به بارسلونا بازگرداند

گاتزتا دلو اسپورت

مسی-رونالدو؛ کینه در تالار اسکالا

توتو اسپورت

رونالدو و سیلی به فیفا

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رسمی؛ ریبری به دلیل هل دادن کمک داور بازی فیورنتینا-لاتزیو، 3 جلسه از همراهی ویولا محروم شد

پس از باخت 2-1 فیورنتینا مقابل لاتزیو در هفته نهم سری آ، درگیری فرانک ریبری با کمک داور بسیار مورد توجه قرار گرفت. ریبری که به گل دوم لاتزیو معترض بود به سمت کمک داور رفت و او را هل داد. اکنون وی سه جلسه از همراهی فیورنتینا در سری آ محروم شده است.

ستاره فرانسوی سابق بایرن مونیخ نسبت به رفتار خود با ارائه بیانیه ای ابراز پشیمانی کرد:

می خواهم از هواداران، مربی و هم تیمی های خود عذرخواهی کنم. از اتفاقات دیروز پشیمان هستم و باید از کمک داور هم عذرخواهی کنم. در آن لحظه عصبی بودم و امیدوارم او درک کند که چه حالی داشتم. انتظار دارم به فیورنتینا نیز مثل سایر باشگاه های بزرگ توجه شود. اینجا هستم تا در فلورانس بازی کنم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مصاحبه مفصل رونالدو: کدام بازیکن هم سن و سال من، عملکردی همچون من دارد؟

کریستیانو رونالدو معتقد است اگر انسانی عاشق چالش نبود، هرگز به این سطح از فوتبال نمی‌رسید.

کلید تبدیل شدن به یک گلزن چیست؟

اول از همه استعداد، بدون آن نمی‌توانید کاری از پیش ببرید. البته استعداد بدون تلاش، فایده‌ای ندارد. هیچ دستاوردی قرار نیست از آسمان بیاید. بدون تلاش زیاد و تعهد کاری‌ام، هرگز نمی‌توانستم به مرحله‌ای که اکنون در آن هستم، برسم.

مدافعی در جهان هست که دوست نداشته باشی با آن روبرو شوی؟

دوست ندارم برابر تیم‌هایی که مقابل دروازه‌شان اتوبوس پارک می‌کنند، بازی کنم. درست مثل بازی با لوکوموتیو مسکو. درک می‌کنم که هر تیمی راه خود برای بازی کردن را دارد اما چگونه می‌توان بدون تلاش کردن پیروز شد؟ این هم در فوتبال و هم در زندگی صادق است. من به معجزه باور ندارم.

به زودی 35 ساله می‌شوی، آیا فشاری از بابت سنت احساس می‌کنی؟

(با صدای آرام) خب، بله و این مهم است. عمر کل دنیا می‌گذرد. می‌توان برای مدتی طولانی سلامت بود اما در برابر فرسودگی طبیعی بدن نمی‌توان کاری انجام داد. منظورم این است که به عنوان یک انسان مسن می‌توانید سلامت باشید. امید به زندگی در جهان، 82.5 سال است اما از سن 65 سالگی به بعد، افراد اغلب حافظه‌شان را از دست می‌دهند، نام پسرشان را فراموش می‌کنند و باید دارو مصرف کنند. می‌توان طول عمر بیشتری داشت اما کیفیت زندگی دیگر مثل دوران جوانی نخواهد بود. هدفم این است که با بالا رفتن سنم، تا جای ممکن بتوانم جوان بمانم. بازیکنی را به من نشان دهید که در سن و سال من، در تیمی چون یوونتوس، عملکردش همانند من باشد. یافتن چنین فردی خیلی سخت است. می‌گویند بدن من ورزشکاری است اما علاوه بر فیزیک مناسب، سبک زندگی، تغذیه و خواب مناسب و نحوه تمرینات هم مهم است. من 70 درصد زندگی‌ام را وقف فوتبال کرده ام.

ادامه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مصاحبه مفصل رونالدو: کدام بازیکن هم سن و سال من، عملکردی همچون من دارد؟
    کوالیارلا 36 ساله آقای گل سری آ در تیمی به مراتب کوچک تر از یوونتوس رو یادش نبوده

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •