تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخت نخست قهرمانی در لیگ؟

راي دهنده
6. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بارسلونا

3 50.00%
  • اتلتیکو مادرید

1 16.67%
  • رئال مادرید

2 33.33%
  • والنسیا

0 0%
  • تیمی دیگر

0 0%
صفحه 2 از 9 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 84

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی اسپانیا | فصل 2019-2020

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

راموس: رئال مادرید حق ندارد این گونه شکست بخورد
    قبلا هم تیمی هاش رو می ترسوند می گفت تکون بخورین شش تایی نشیم. اون شب گل ها به هفت رسید نمی دونست از چی بترسونه

در نظرسنجی اخیر مارکای مادرید تعداد چشمگیری از هواداران رئال خواهان فروش لرد راموس شدن

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

متاسفانه این فرم دیگه ناظر درست حسابی نداره این آقا هر چی دلش میخواد میگذاره بدون توجه به اینکه ممکنه افراد کم سن سال هم تو این فرم باشن و یا هر دلیل دیگه ای که برا این پست قابل توجیه نیست. هر چند حرفم بی ادبانه ست ولی علارغم اینکه می‌دونم ایشون سنشون زیاده ولی یه سری از پستاشون مثل کل کل تینیجریا میمونه یه سریشم که تو این پست شاهدش هستیم.من هیچ عقده ای از کسی به دل نمی‌گیرم ولی واقعا موندم ایشون چرا اینجوریه متاسفانه من هیچ وقت موفق به دونستم نظرات شخصیشونم نشدم چون فقط تو کار کپی پیست هستن
    علارغم اینکه می‌دونم هیچ اتفاقی نمی افته ولی با این حال نظرمو گفتم

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

متاسفانه این فرم دیگه ناظر درست حسابی نداره این آقا هر چی دلش میخواد میگذاره بدون توجه به اینکه ممکنه افراد کم سن سال هم تو این فرم باشن و یا هر دلیل دیگه ای که برا این پست قابل توجیه نیست. هر چند حرفم بی ادبانه ست ولی علارغم اینکه می‌دونم ایشون سنشون زیاده ولی یه سری از پستاشون مثل کل کل تینیجریا میمونه یه سریشم که تو این پست شاهدش هستیم.من هیچ عقده ای از کسی به دل نمی‌گیرم ولی واقعا موندم ایشون چرا اینجوریه متاسفانه من هیچ وقت موفق به دونستم نظرات شخصیشونم نشدم چون فقط تو کار کپی پیست هستن
    علارغم اینکه می‌دونم هیچ اتفاقی نمی افته ولی با این حال نظرمو گفتم
    اگه مدیر با دوستان عمدتا رئالی که عادت دارن در مورد فعالیت بقیه نظر بدن برخورد می کرد هر بار این مورد تکرار نمی شد. پستی از نظرتون نامناسبه گزارش بدین تا مدیریت تصمیم بگیره. هرچند بعید میدونم کسری که بقول خودش تک تک پست های منو میخونه تا حالا مطلب رو ندیده باشه.

امیدوارم برخورد شما مثل سایر دوستان رئالی سلیقه ای نباشه. وقتی ترول باب میلتون هست با هورا و تشکر ازش استقبال می کنید. ترولی برخلاف میلتون باشه به هر موضوعی متوسل میشین که جلوش رو بگیرین. آقا تاپیک ترول داریم، ...

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نکته آماری؛ رئال مادرید از 21 بازی اخیر، تنها در 7 بازی پیروز شده است!

کهکشانی‌ها در ادامه روند ضعیفی که در این تابستان شروع کرده‌اند، دیروز در آئودی کاپ به تاتنهام نیز باختند. زیدان پس از بازی بار دیگر تاکید کرد شکی نسبت به تیمش ندارد و این روند فقط با بردن یک بازی عوض خواهد شد. طبعا زیدان این حرف را بر پایه حسی که تیم در تمرینات به او منتقل می‌کند، می زند. واقعیت اما چیز دیگری است. آمار می‌گوید رئال مادرید نه تنها در این پیش فصل که 7 ماه است در نتیجه گیری لنگ می‌زند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

به گزارش مارکا زانوی مارکو آسنسیو جراحی شد و این بازیکن حدود 9 ماه نمی تونه بازی کنه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ایوان کمپو: دو بار قهرمان اروپا شدم، اما قهرمانی در لالیگا معنای دیگری داشت!

به گزارش مارکا، بازیکن سابق رئال مادرید با اشاره به صحبت های روز گذشته زیدان در مورد اولویت قهرمانی در لالیگا گفت:

من با رئال مادرید دو بار فاتح لیگ قهرمانان اروپا شدم، اما آنچه برای من معنای بیشتری داشت، قهرمانی لالیگا بود؛ و این از سختی رقابت های لالیگا نشأت می گیرد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رئال مادرید بعد از 12 فصل در هفته اول بیشتر از بارسلونا امتیاز گرفت

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رسمی؛ لوکا مودریچ تنها یک جلسه از همراهی رئال مادرید در لالیگا محروم شد

پس از وقایع هفته گذشته در هفته نخست رقابت های لالیگا، لوکا مودریچ با رأی کمیته داوران لیگ اسپانیا، یک جلسه از همراهی رئال مادرید محروم شد.

هافبک تیم رئال مادرید با یک جلسه محرومیت از همراهی تیمش مواجه شد، در حالیکه با توجه به گزارش داور، نگرانی هایی مبنی بر احتمال محرومیت دو جلسه ای وی وجود داشت.

به گزارش مارکا، مودریچ با قانون جدید رقابت های لیگ اسپانیا اولین بازیکنی شد که به خاطر برخورد با تاندون پاشنه بازیکن حریف، کارت قرمز مستقیم دریافت کرد و به این ترتیب بازی با وایادولید را از دست داد.

به خاطر این اخراج، رئال مادرید 350 یورو جریمه شد و مودریچ هم باید 600 یورو بپردازد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رئال مادرید 1 - 1 وایادولید؛ گواردیولا قاتل زیدان!

گل ها

در دقیقه '82 کریم بنزما قفل دروازه وایادولید را به زیبایی باز کرد؛ ارسال واران پشت محوطه به بنزما رسید و مهاجم فرانسوی بعد از کنترل توپ، به خوبی چرخید و ضربه اش را به گوشه دروازه ماسیپ فرستاد تا دومین گل فصلش را در دیداری حساس به ثمر برساند.

در دقیقه '89، در میان غفلت مدافعان رئال مادرید، روی پاس در عمق پلانو، سرجی گواردیولا نفوذ کرد و در موقعیت تک به تک توپ را از میان پاهای کورتوا وارد دروازه کرد تا آب سردی بر پیکر هواداران میزبان باشد.

شرح بازی

خلاصه بازی

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مارسلینو سرمربی والنسیا اخراج شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •