تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: قصد بیادگیری برنامه نویسی دارم.کمک کنید

در آغاز فعالیت @rbgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2019
    محل سكونت
    Znj

پيش فرض قصد بیادگیری برنامه نویسی دارم.کمک کنید

سلام
    من میخاستم برنامه نویسی یاد بگیرمو به این رشته خیلی علاقه دارم ولی هیچی ازش بلد نیستم میخاستم ببینم حتمن باید اول زبان های سطح پایین مثل html یاد بگیرم یا ی سره میشه رفت سراغ پایتون و جاوا و جاوا اسکریپت و این جور چیزا رو یاد گرفت ؟
    و این که کدوم از این زبانا بهترن و بیشتر به کار میان ؟
    Last edited by @rbgh; 10-07-2019 at 00:40. دليل: غلط املایی

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    من میخاستم برنامه نویسی یاد بگیرمو به این رشته خیلی علاقه دارم ولی هیچی ازش بلد نیستم میخاستم ببینم حتمن باید اول زبان های سطح پایین مثل html یاد بگیرم یا ی سره میشه رفت سراغ پایتون و جاوا و جاوا اسکریپت و این جور چیزا رو یاد گرفت ؟
    و این که کدوم از این زبانا بهترن و بیشتر به کار میان ؟
    سلام.
    html زبان برنامه نویسی نیست. برای شروع معمولا پیشنهاد میشه از یک زبان ساده تر مثل پایتون استفاده کنید بعد که اصول رو یاد گرفتید خیلی راحت و سریع میتونید در صورت لزوم سوییچ کنید روی یک زبان دیگه. بیشتر یادگیری اصول مهم که توی همه زبان ها یکیه.

اگه تا حدودی زبان انگلیسی بلدید پیشنهاد میکنم از اینجا شروع کنید: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگر نه از کلاس های بیرون شروع کنید و یک دوره پایتون بگذرونید.

تاريخ عضويت
    Jul 2019
    محل سكونت
    Znj

پيش فرض

سلام
    من تصمیم گرفتم به خاطر اینکه اکثرن گفته شده ک پایتون به خاطر سادگی برای مبتدیان بهتر است ، پایتون یاد بگیرم .
    فقط میخاستم ببینم برای کار کردن با پایتون در زمینه وب اول بهتره html و css یاد بگیرم یا نه ؟
    Last edited by @rbgh; 11-07-2019 at 22:14.

تاريخ عضويت
    Jul 2019
    محل سكونت
    Znj

پيش فرض

در ضمن میشه لطفا یک منبع آموزش پایتون به زبان فارسی معرفی کنید ، اگه فیلم باشه بهتره.
    اگر می دونید چه کتابی ام کامله و برا این کار خوبه معرفی کنید.

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    من تصمیم گرفتم به خاطر اینکه اکثرن گفته شده ک پایتون به خاطر سادگی برای مبتدیان بهتر است ، پایتون یاد بگیرم .
    فقط میخاستم ببینم برای کار کردن با پایتون در زمینه وب اول بهتره html و css یاد بگیرم یا نه ؟
    اول باید تصمیم بگیرید که دقیقا میخواید چیکار کنید.
    اول پایتون رو یاد بگیرید بعد فریم ورک Django که بر پایه پایتون هست میتونید باهاش Back-end-developer بشید که میشه اون شخصی که کارای برنامه نویسی سایت رو میکنه و سرویس هایی درست میکنه عموما ظاهر ندارن.
    اگر html و css رو یاد بگیرید (این دوتا زمان برنامه نویسی نیستند، زبان نشانه گذاری هستند و یادگیریشون اگه به اصول اولیه کامپیوتر تسلط داشته باشید بیشتر از 48 ساعت زمان نمیبره)، و در کنارشون Javascript یاد بگیرید میتونید front-end-developer بشید که اون شخصیه که ظاهر سایت رو طراحی میکنه که علاوه بر اینا بهتره درک خوبی از اصول اولیه گرافیک و نرم افزارهای گرافیک داشته باشه.

کسی که هر دو رو بلده میشه Full stack developer .

شما اگه به برنامه نویسی علاقه مندید به چیز دیگه ای فکر نکنید که لازمه html رو یاد بگیرید یا نه، تمرکز اصلی رو بذارید روی یادگیری اون بعدا خودتون میتونید راهتون رو پیدا کنید و چیزای دیگه رو یاد بگیرید.

این سایت فارسی فکر میکنم خوب باشه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. این کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •