تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: بیکاری ....مشکل همه ..همفکری !!!!

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض بیکاری ....مشکل همه ..همفکری !!!!

سلام

دوستان میدونم خیلی هاتون از جمله خودم سنمون بالاست و بیکار هستیم .

هر شغلی هم که شروع میکنیم از سوپر مارکت بگیر تا ....... به محض اینکه کارمون خوب میشه سریع کنارمون چندین رقیب ایجاد میشه .

دوستان چه شغلی پیشنهاد میکنین برای رهایی از بی کاری

اصلا به مدرک و تحصیلات نگاه نکنید فارق از مدرک باشه .

2. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

والا وضع خوب نیست. حتی ما (من) شاغلین هم ٫ بی کار هستیم. کشور خودش بی کاره ، همه پروژه ها متوقف شده و سرمایه گذاری هم نیست. یعنی پول برای کارفرماها نیست. تا دیروز که کلنگ نمایشی افتحادیه چیزی بود. الان‌ خود آن کلنگ هم پولش نیست.

4. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

عزیزان دیگر هم نظر بدن لطفا

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

ملت میرن پولوشون رو تو زیر بالش مخفی می کنند یا تو بانک. چطوره که ملتی که از بی پولی می ناله یهو بازار مسکن یا خودرو یا طلا یا ارز را از این رو به اون رو میکنه؟!
    بدبختی دیگه ما تحصیل کرده ها هستند. کسانی که مثلا قرار بود مشکلی را حل کنند خود حالا مشکل شد اند. یعنی چی هی می نالند که دولت فلان کنه و فلان. اینا این همه خرج روی دوش دولت و خانواده گذاشتند و حتی باعث شدند در حق بعضی دیگر از اعضای خانواده کوتاهی بشود تا اینها به جایی برسند ولی همین ها بجای اینکه الان دست چند نفر دیگر را هم بگیرند چشم شان بدست دولت است که اینها را استخدام کند.

7. این کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام

دوستان میدونم خیلی هاتون از جمله خودم سنمون بالاست و بیکار هستیم .

هر شغلی هم که شروع میکنیم از سوپر مارکت بگیر تا ....... به محض اینکه کارمون خوب میشه سریع کنارمون چندین رقیب ایجاد میشه .

دوستان چه شغلی پیشنهاد میکنین برای رهایی از بی کاری

اصلا به مدرک و تحصیلات نگاه نکنید فارق از مدرک باشه .
    سلام دوست عزیز

منم خودم همین مشکل رو دارم. شما تنها نیستی.

از سال 96 تا الان من 5 طرح درآمد زای خیلی خوب داشتم. 3 تا از اون ها سرمایه اولیه در حد 50 تومن می خواست که ظرف 3 ماه اصل پول بر می گشت. 2 تای دیگه هم نیروی انسانی قابل اعتماد.

برای همین من از فامیل و بیکار های فامیل شروع کردم که متاسفاته گفتن کلاهبرداریه و ...... منم کلا بیخیال شدم.

دوستان هم بودن که در چنین پروژه هایی اعتماد جرف اول رو می زد و من اعتماد کافی بهشون نداشتم. فامیل فرق داشت.

جالبه که 22 تومن می دن گوشی می خرن ولی بعد می نالن که نمی تونن 50 تومن برای اشتغالزایی که خودشون صاحب کار هستن بدن. همیشه هم از بیکاری می نالن.

الان هم یه طرح هست فقط نیروی انسانی هست و تمام. یعنی از صبح جایی (خونه من یا هرجا) به عنوان دفتر کار جمع بشیم و کار رو جلو ببریم ظرف یکسال کار بی وقفه می شه به درآمد خوبی رسید ولی هیچ کس همراهی نمی کنه.

9. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

یکی دیگه از دلایل بیکاری نبود تنوع شغلی هست.
    اکثر مردم یا تو کارخونه کار می کنن یا دنبال راه انداختن مغازه اند و یا کارگرن.
    یکی از بهترین راه ها تاسیس استارتاپ ها هستند که فلسفه شون تبدیل کردن سرمایه کم به سرمایه زیاد با به وجود آوردن متد و ابداعات جدید در بازار کار و اقتصاد هست ( و البته تبدیل کردن دنیا به جایی بهتر برای زندگی ) که البته با توجه به اینکه سیستم آموزش کشور افتضاح هست بنابراین اکثر فارغ التحصیل ها در زمینه ای که درس خوندن تخصص کافی ندارن.

11. این کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Khazuk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    شیراز - زرهی

پيش فرض

ما کی خیلی وقته رنگ کار ندیدیم من از درس خوندن بیزار بودم و چون پول مفت نداشتم بدم دانشگاه خیلی سخت نبود کار کردن فقط در حدی که برام زشت نباشه 1 سالی تو یکی از اماکن فرهنگی بلیط فروش بودم ... 1.5 سال تو یه شرکت خصوصی بودم که اومدم بیرون که اشتباه کردم 5 سال بیکار بودم (تو اون 5 سال تلاشهایی کردیم ولی جواب نداد) تا یه ماشین خریدم رفتم تو شهرداری تا با ماشین خودم کار کنم تو اون 2 تا کار قبلی هدفام کوچیک و زود گذر بود ولی تو شهرداری فقط فکر پس انداز و بیشر کردن پول بودم هر ماه یه مقداری جمع میکردم تا اینکه 15 میلیون وام قرض الحسنه گرفتم ولی 3 تا ضامن میخاست پول سپرده کردم نصف قسط از سپرده میدادم بقیشو میذاشتم روش خلاصه 4 سالی تو شهرداری بودم آخرای 93 اومدم بیرون تا سال 96 یه پرشیا خریدم برم دوباره تو شهرداری ولی یه یه عده جون تازه به دوران رسیده اومده بودن سر کار و کاری گیر ما نیومد تا امسال که ماشین خیلی پرون شد ما هم ماشین فروختیم نزدیک 100 تومن و با یک مقداری که داشتم گذاشتیم تو بانک ... درسته نسبت به بعضی کارا کمه ولی زیر منت کسی نیستم هر موقع میخام بیدار میشم میگردم و ... دنبال وامم تا ماشین بخرم ... این بود سرگذشت بنده مثل خیلیهای دیگه
    تو یه تاپیک دیگه یه کار سراغ داشتم گفتم پستش اینجا میذارم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. 2 کاربر از Khazuk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

سلام دوست عزیز

منم خودم همین مشکل رو دارم. شما تنها نیستی.

از سال 96 تا الان من 5 طرح درآمد زای خیلی خوب داشتم. 3 تا از اون ها سرمایه اولیه در حد 50 تومن می خواست که ظرف 3 ماه اصل پول بر می گشت. 2 تای دیگه هم نیروی انسانی قابل اعتماد.

برای همین من از فامیل و بیکار های فامیل شروع کردم که متاسفاته گفتن کلاهبرداریه و ...... منم کلا بیخیال شدم.

دوستان هم بودن که در چنین پروژه هایی اعتماد جرف اول رو می زد و من اعتماد کافی بهشون نداشتم. فامیل فرق داشت.

جالبه که 22 تومن می دن گوشی می خرن ولی بعد می نالن که نمی تونن 50 تومن برای اشتغالزایی که خودشون صاحب کار هستن بدن. همیشه هم از بیکاری می نالن.

الان هم یه طرح هست فقط نیروی انسانی هست و تمام. یعنی از صبح جایی (خونه من یا هرجا) به عنوان دفتر کار جمع بشیم و کار رو جلو ببریم ظرف یکسال کار بی وقفه می شه به درآمد خوبی رسید ولی هیچ کس همراهی نمی کنه.
    از نوشته های شما میشه اینجور برداشت کرد که دنبال پروژه شرکت های هرمی و پانزی مثل بیز و بادران یا یونیک و کوئست و امثالهم هستید
    Last edited by iman_s; 09-07-2019 at 17:17.

15. این کاربر از iman_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

از نوشته های شما میشه اینجور برداشت کرد که دنبال پروژه شرکت های هرمی و پانزی مثل بیز و بادران یا یونیک و کوئست و امثالهم هستید
    نه به هیچ وجه.

حالا شما اینطور برداشت می کنید نظر خودتون هست.

بیشتر خرید لوازم کامپیوتر و واردات و ارائه خدمات و گارانتی و تولید محتوای آموزشی بوده.

موفق باشید.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

باید هنر داشته باشید تا بتونید کار کنید /// یک فرد فنی هیچوقت بیکار نمیمونه

18. 2 کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •