تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 28 اولاول ... 11171819202122232425 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 273

نام تاپيک: FC Barcelona | بلوگرانا | فصل 2019-2020

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با اعلام یوفا، به دلیل شیوع ویروس کرونا در اروپا، بازی تیم‌های بارسلونا و ناپولی در لیگ قهرمانان به میزبانی نیوکمپ بدون تماشاگر برگزار خواهد شد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از aryna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اینستاگرام بارسلونا با انتشار این پوستر زیبا از کرایوف نوشت: نابغه در بازیگری، استاد در مدیریت

امروز 4 سال است که یوهان کرایوف ما را ترک کرده است

4. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مسی: در طول روزهای بحرانی، 70 درصد دستمزدمان را دریافت نمی‌کنیم

لیونل مسی به خبرهای اخیر در مورد کاهش دستمزد بازیکنان بارسلونا واکنش نشان داده است. او متنی در شبکه های اجتماعی منتشر کرده و موضوع را به طور کامل توضیح داده است. بقیه بازیکنان تیم هم این متن را در اکانت های شخصی شان به اشتراک گذاشتند:

می خواهیم این نکته را شفاف کنیم که خواست ما هم کاهش دستمزدها در چنین شرایطی بود. درک می کنیم که در یک موقعیت استثنایی هستیم و ما همیشه اولین کسانی بودیم که به باشگاه در موقعیت های مختلف کمک کردیم؛ هر وقت که نیازی بوده است. خیلی وقت ها این کار را بدون هیچ درخواستی انجام دادیم؛ در زمانی که حس می کردیم موضوع مهمی پیش آمده یا الزامی وجود دارد. به همین دلیل برای ما عجیب است که برخی افراد از داخل باشگاه سعی کردند ما را به خاطر انجام کاری تحت فشار قرار دهند که خودمان قبلا به روشنی گفته بودیم می خواهیم انجامش دهیم. این روند طولانی شد چون به دنبال یک فرمول بودیم که به باشگاه و کارکنانش در این روزهای سخت کمک کنیم. حالا زمان آن رسیده که اعلام کنیم در طول زمانی که این بحران ادامه دارد، 70 درصد دستمزدمان را دریافت نمی کنیم. به علاوه در موارد دیگر هم به باشگاه کمک می کنیم تا همه کارکنان در طول روزهای سختی که داریم 100 درصد دستمزد و حقوقشان را دریافت کنند.

وی در ادامه نوشت:

اگر تاکنون چیزی نگفتیم به این خاطر بود که اولویت برای ما پیداکردن بهترین راه حل برای کمک به باشگاه و کسانی بود که در این روزها بیش از همه ضربه خورده اند. در پایان باید از همه پزشکان و پرستاران و کادر درمان تشکر کنیم و برای آن ها آرزوی موفقیت داشته باشیم که در این روزها به سختی کار می کنند. و همین طور از کسانی که در خانه می مانند تا این بحران تمام شود تشکر می کنیم. خیلی زود از این روزها عبور می کنیم و دوباره در کنار هم خواهیم بود. زنده باد بارسلونا و زنده باد کاتالونیا!

6. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

همدردی بارسلونا و رئال مادرید با پپ گواردیولا

بیانیه باشگاه

ما در بارسلونا به خاطر درگذشت دولورس سالا در این مقطع دشوار ناراحت بوده و علاقمندیم صمیمانه ترین پیام تسلیت خود را به خصوص به پپ گواردیولا، خانواده و دوستانش ابراز کنیم، روحش شاد.

بیانیه ریال مادرید

باشگاه رئال مادرید از درگذشت دولورس سالا، مادر پپ گواردیولا، عمیقا ناراحت است. باشگاه ما به خانواده و عزیزان او تسلیت می گوید.

منبع ورزش سه

8. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فردیناند در مورد فینال لیگ قهرمانان سال 2011: بارسلونا یک درس واقعی به منچستر یونایتد داد؛ لیونل مسی به تنهایی همه کار کرد

بارسلونا و منچستر یونایتد در سال 2011 به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیدند. بارسا با درخشش مسی به پیروزی رسید و جام قهرمانی را بالای سر برد.

ریو فردیناند به مرور خاطراتش پرداخته است. مصاحبه فردیناند در مورد علاقه بارسلونا به جذب او را خوانده اید. این بازیکن سابق شیاطین سرخ در مورد آن فینال مهم و بزرگ گفت:

در ومبلی، بارسلونا یک درس واقعی به ما داد. آن ها جام را بالای سر می بردند و من کنار اسکولز و گیگز ایستاده بودم. دست ها را جلوی دهان گرفته با هم حرف می زدیم. من گفتم خجالت می کشم. مسی به تنهایی همه کار کرد. مسی یک قاتل بود و رونالدینیو باورنکردنی بازی می کرد. او یک جادوگر بود که روی هوا شناور می شد. مسی هم هرکاری می خواست در زمین می کرد و در پاپان بازی همیشه حداقل یک گل یا یک پاس گل به ثبت رسانده بود.

Rio Ferdinand reveals he was forced to admit he was 'EMBARRASSED' after Lionel Messi and Barcelona gave Manchester United 'an absolute lesson' at Wembley in the 2011 Champions League final

10. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لاپورتا: می خواهیم اعتبار و پرستیژ بارسلونا را بازیابی کنیم

خوان لاپورتا، رئیس سابق باشگاه بارسلونا قصد دارد برای انتخابات ریاست باشگاه در سال 2021 کاندید شود. به گزارش مارکـا، لاپورتا در مصاحبه با Gol گفت:

می خواهیم اعتبار و پرستیژ باشگاه را بازیابی کنیم. افرادی را برای یک پروژه جدید جمع می کنم. رفته رفته هیجانم بیشتر می شود. دوست دارم برگردم؛ منتظر آن روز هستم و سرمایه کافی هم دارم. در پایان امسال یا سال آینده تصمیم خواهم گرفت. بارسلونا باشگاهی سه میلیاردی است: یک میلیارد درآمد، یک میلیارد هزینه و یک میلیارد بدهی.

باید خیلی خوب در مورد اینکه چگونه می توان اوضاع نابسامان اقتصادی باشگاه را تغییر داد فکر کنیم، همانطور که به نظر می رسد در آمدهایی مورد انتظار، احتمالاً حاصل نشوند. این پروژه ای است که در ذهن دارم. ارائه پیشنهادی معتبر برای بهبود چهره سازمانی بارسلونا امکان پذیر است.

12. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دنیای فوتبال در چنین روزی؛ 23 آوریل: خوشحالی معروف مسی

14. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آرتور ملو: علاقه اینتر و یوونتوس؟ ممنونم اما بارسلونا جایی است که همیشه می‌خواستم باشم

آرتور ملو، ستاره برزیلی بارسلونا، بار دیگر تاکید کرد قصد جدایی از بارسلونا را ندارد. اخیرا خبرهایی مبنی بر احتمال جدایی آرتور ملو از بارسلونا و علاقه باشگاه های یوونتوس و اینتر شنیده می شد اما ملو بار دیگر این احتمال را به طور کلی رد کرد. آرتور در مصاحبه با مارکا، گفته است:

همیشه این شایعات وجود دارند اما قصد من واضح است. تنها گزینه ای که برای من جذاب به نظر می رسد، ماندن در بارسلوناست. اینجا آرام و راحتم. به لطف باشگاه بارسلونا، احساس خوبی دارم و این یکی از هزاران دلیلی است که می خواهم در بارسلونا بمانم. اینتر، تاتنهام و یوونتوس؟ علاقه باشگاه های بزرگ مایه افتخار است و البته که نشانه خوبی است اما ذهن من برای بازی در بارسلونا متمرکز شده است. بارسلونا جایی است که همیشه می خواستم باشم. عاشق فرهنگ و مردم بارسلون هستم و از حمایت هواداران برخوردارم. می خواهم خیلی زود به میادین برگردم و با پیراهن بارسلونا برای کسب عناوین بجنگم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مسی و دیگر ستاره‌های بارسلونا پس از دو ماه در کمپ باشگاه آفتابی شدند و تست کرونا دادند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

داوید ویا: در بارسلونا با بهترین بازیکنان جهان در بهترین تیم جهان هم بازی بودم

داوید ویا در سال 2010 از والنسیا به بارسلونا پیوست و در این تیم توانست جام های زیادی کسب کند، از جمله لیگ قهرمانانی که در فینال آن هم گلزنی کرد.

ویا از دورانش در بارسلونا گفت: حضور در بارسلونا؟ قطعا دوره فوق العاده ای در دوران حرفه‌ای من بود. آنجا با بهترین بازیکنان جهان در بهترین تیم جهان هم بازی بودم. همیشه می توانم به مردم بگویم که من با مسی و ژاویستا در بارسا بازی کردم و جام های زیادی به دست آوردم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •