تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 28 اولاول ... 10161718192021222324 ... آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 273

نام تاپيک: FC Barcelona | بلوگرانا | فصل 2019-2020

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

این فرپو در حد تیم نیست و واقعا آلبا جاش خالیه و هیچ ذخیره مطمئنی نیست به جاش از اون طرف سمدو واقعا یه سر و گردن از سرجی روبرتو بالاتره و باید همه بازیا فیکس باشه...کلا شخصیت قهرمانی چمپیونزلیگ نداره این تیم ستین و باید فقط امید به لالیگا داشته باشیم که بسختی شاید بگیریم
    تیم ستین به نظرم امیدوار کنندس. هر چند قبول دارم که یو سی ال رو معمولا مربی های بزرگ میبرن ولی، نمیشه انقدرام ناامید بود. اگه چیزی باشه که کار دستمون بده کمبود بازیکن و مصدومیتاس بیشتر.

2. 3 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

منم به تیم امیدوار شدم. هر چی گذشت بهتر شدیم. باورم نمیشه اولین بازی کیکه ستین در لیگ قهرمانان اروپا بود. کلا مربی بزرگ می کنیم

4. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

واکنش آرتورو ویدال در پاسخ به توهین هواداران ناپولی به مادر وی: فورزا یووه

در دیدار رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان فصل 20-2019 دو تیم بارسلونا و ناپولی به تساوی 1-1 رسیدند. اخراج آرتورو ویدال در دقایق پایانی از جمله اتفاقات مهمی بود که می‌تواند در تعیین برنده این پیکار در دیدار برگشت تاثیر گذار باشد.

به گزارش توتو اسپورت، پس از اخراج ویدال از زمین، هنگام خارج شدن هافبک شیلیایی سابق یوونتوس از زمین و رفتن به تونل سن پائولو، از سمت هواداران ناپولی توهین های زیادی دریافت کرد. ویدال پاسخی کوتاه به ناپلی های حاضر در ورزشگاه که به او و مادرش توهین کرده بودند داد و گفت:

فورزا یووه!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ملاقات کیکه ستین و پپ گواردیولا پس از پیروزی منچستر سیتی مقابل رئال مادرید

شب گذشته منچستر سیتی موفق شد با شکست 1-2 رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو، گام بلندی برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بردارد.

تماشاگر ویژه این بازی، کیکه ستین و دستیارش بودند. سرمربی بارسلونا که تیمش روز یکشنبه در دیداری حساس، میهمان رئال مادرید است، از نزدیک دیدار کهکشانی‌ها مقابل سیتیزن‌ها را تماشا کرد. ستین شب را در هتل یورو استار مادرید سپری کرد و از قضا کاروان منچستر سیتی هم در همان هتل اقامت داشت. اتفاقات طوری رخ داد که کیکه ستین توانست دیداری با پپ داشته باشد.

طرفین پس از دقایقی خوش و بش، برای هم آرزوی موفقیت کردند. پپ از ستین درباره شرایطش در بارسا پرسید و برای او در ال کلاسیکوی یکشنبه آرزوی موفقیت کرد.

8. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دی یونگ: می‌خواهم یک پیروزی 4-1 دیگر در سانتیاگو برنابئو تجربه کنم

دی یونگ می خواهد خاطرات خوبش در سانتیاگو برنابئو را دوباره تکرار کند.

آخرین حضور فرنکی دی یونگ در سانتیاگو برنابئو، مربوط به پیروزی 4-1 آژاکس مقابل رئال مادرید، در لیگ قهرمانان فصل گذشته می شود. دی یونگ امشب بار دیگر به برنابئو می رود، این بار با پیراهن بارسلونا.

دی یونگ راجع به نقشی که در ترکیب بارسلونا دارد هم گفت:

دوست دارم تا جایی که ممکن است، توپ را در اختیار داشته باشم، اما خب این چیزی است که تنها به من در زمین مربوط نمی شود. باید خودم را با شرایط تیم هماهنگ کنم. بازی که مقابل ناپولی انجام دادم، باعث شد مردم فکر کنند این فرنکی دی یونگ، بازیکنی نیست که در آژاکس و تیم ملی هلند بازی می کند.

هافبک هلندی از مسائل خارج از زمین تیم و حضور ستین گفت:

من به شخصه، زیاد از چنین مسائلی خبر ندارم. اما خب واقعیت دارد که تغییراتی در تیم به وجود آمده است. قطعا بزرگترین آنها هم روی کار آمدن ستین است. در روند جدیدی که تیم پیش گرفته، ما هر هفته ویدیو های فوتبالی در مبحث جایگیری در زمین می بینیم. اکنون ما با سیستم های مختلفی بازی می کنیم، برای مثال در بازی که مقابل رئال بتیس انجام دادیم، 2-4-4 بازی کردیم. جایی که من کنار بوسکتس در خط هافبک بودم و آرتورو ویدال در پستی هجومی تر بازی می کرد.

وی در مورد بازگشتش به سانتیاگو برنابئو عنوان کرد:

آن بازی برایم بسیار خاص و ویژه بود، چون بلافاصله پس از امضای قرارداد با بارسلونا برگزار شد. دوست دارم یک پیروزی 4-1 دیگر را هم کسب کنم.

ادامه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ترکیب دو تیم

بارسلونا: تراشتگن، پیکه، سمدو، اومتیتی، آلبا، بوسکتس، دی یونگ، آرتور، ویدال، مسی، گریزمان

نیمکت: نتو، فیرپو، لنگلت، کویادو، راکیتیچ، بریتویت، فاتی

رئال مادرید: کورتوا، مارسلو، راموس، واران، کارواخال، کاسمیرو، والورده، کروس، ایسکو، وینیسیوس، بنزما

نیمکت: آرئولا، مندی، میلیتائو، مودریچ، وازکز، ماریانو، بیل

سانتیاگو برنابئو

11. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

چقدر تیم لش بود! واقعا نمی دونم علتش چیه

برعکس مربیایی هم که میاریم همه آروم هستن و بدون انرژی

مقایسه کنید با جنب و جوش پپ کنار خط تو بازی سیتی رئال و نتیجه ای که گرفت

این تاکتیک مزخرف نگه داشتن توپ تو یک سوم خودمون چی بود؟! ده دقیقه ادامه پیدا کرد تا گلو خوردیم

رئال رو هر دو گل خوش شانس بود. اولی منحرف شد و کمونه کرد، دومی هم مهاجم سُر خورد و ضربه چکشی شد

ولی بازی خوبی نکردیم به هر حال و تیم به کل حتی مسی آماده نبودن

13. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

این تاکتیک مزخرف نگه داشتن توپ تو یک سوم خودمون چی بود؟! ده دقیقه ادامه پیدا کرد تا گلو خوردیم

دقیقا
    منم نتونستم قبول کنم چرا تو یک سوم خودمون اینقدر پاس های اشتباه میدادیم.حتی بوسکتس هم که خیلی کم اشتباه میکنه خیلی توپ لو میداد.بارسا بارسای همیشگی نبود.

15. 3 کاربر از aryna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن ماه فوریه لالیگا انتخاب شد

بعد از ثبت 4 گل و 6 پاس گل در ماه فوریه در چارچوب لالیگا، لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن ماه فوریه لالیگا انتخاب شد. مسی در ماه نوامبر نیز به این جایزه رسیده بود.

به این ترتیب لیونل مسی با کسب هفتمین عنوان خود، بالاتر از آنتوان گریزمان، به تنهایی رکورددار کسب بیشترین عنوان بهترین بازیکن ماه لالیگا شد.

17. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یک هفته نشده صدر لالیگا رو پس گرفتیم با دو امتیاز اختلاف

19. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •