تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 28 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 273

نام تاپيک: FC Barcelona | بلوگرانا | فصل 2019-2020

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

حس خاصی نسبت به انتقال گریزمان ندارم. هم اون مسخره‌بازی فصل پیشش و هم اینکه اصلا نمیدونم کجای سیستم تیم قرار میگیره. گریزمان میتونه هم جای سوارز بازی کنه هم بال چپ. ولی همه میدونیم که توانایی اصلیش رو وقتی نشون میده که آزادانه پشت مهاجم نوک به کار گرفته بشه. یجورایی با فاصله‌ترین حالت ممکن از تاکتیک بارسا. مخصوصا اینکه در سالهای اخیر به گرفتن توپ در میانه‌های زمین و طراحی حمله/ضد حمله علاقه نشون داده و این یعنی تداخل کامل با مسی. با بودن والورده هم بعید میدونم تحول تاکتیکی‌ای اتفاق بیفته که بتونه از تمام پتانسیل همه بازیکن‌ها استفاده بشه. ولی خب به هرحال میدونیم گریزمان از تمام بازیکن‌های فعلیمون (به جز مسی) چارچوب شناس‌تر و گلزن‌تره. این خودش برای ما یه قدم مثبته. مثلا تو همین بازی برگشت CL جلوی لیورپول اگر بازیکنی مثل این داشتیم تو همون نیمه اول یه گل میزدیم و روند بازی رو به نفع خودمون میکردیم.
    در هر صورت تا خودش رو در زمین نشون نده برای من انگار هنوز بازیکن بارسا نشده و تازه تو نیم‌فصل تصمیم میگیرم درباره‌اش چطور فکر کنم. (برخلاف یکی مثل دی‌یانگ که از همین حالا عشقه)

آقا ولی این کانسلو اگر جدی باشه خیلی خوبه. چون گویا سمدو رفتنیه. این دو فصل در ایتالیا واقعا پیشرفت کرد. فصل پیش هم بدون شک بهترین بازیکن یووه بود. حالا سوال اینجاست که چرا یووه میخواد بفروشتش

2. 6 کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آلنیا مرام گذاشت و شماره پیراهنشو دوستانه به فرنکی داد. برخلاف بعضی تیم ها که مودریچ و هازارد به جون هم افتادن

شماره پیراهن بازیکنان

فرنکی دی یونگ 21

آنتوان گریزمن 17

مورارا نتو 13

و

کارلس آلنیا 19

4. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

گریزمان: وقتی کار انتقالم به بارسلونا تمام شد، اشک شوق ریختم

گریزمان حالا تایید می‌کند سران اتلتی اجازه ندادند به نحوی که دوست داشت، خداحافظی کند. او می‌گوید ضبط آن ویدیو بدترین بخش ماجرا بوده است!

اوضاع در این چند روز چطور پیش رفت؟

خیلی خوب. با میزان زیادی استرس! فشاری فراوان برای بردن همه چیز. می‌خواستم هر چه زودتر تعطیلاتم را تمام کنم و چالش جدیدم را شروع کنم. واقعیت این است که رختکن تیم استقبال بسیار خوبی از من به عمل آورد. بازیکنان، مربیان، تدارکات و پزشکان. در حال حاضر لذت می‌برم و امیدوارم خیلی زود این استرس را هم کنار بگذارم و بتوانم حرف بزنم تا گریزمان همیشگی باشم.

برای ما از بیرون مشخص است که تو چند هفته پرفشار را سپری کردی. با این حال باز هم دوست داریم بدانیم روزهایت چطور گذشت و وقتی به تو گفتند کار تمام شده و بازیکن بارسلونا هستی، چه واکنشی داشتی؟

اولین کاری که کردم، به پدرم زنگ زدم و اشک شوق ریختم چون دیگر کار تمام شده بود و به بارسلونا پیوسته بودم. لحظه‌ای که به من خبر دادند، در کنار خانواده، دوستان و بچه‌هایم بودم و لحظه فوق العاده‌ای بود.

محتوای مخفی: ادامه 
    حالا بازیکن بارسلونا هستی. البته ما در روزنامه‌ها خوانده بودیم که رختکن بارسا قرار نیست استقبال چندان جالبی از تو داشته باشد و زیاد با آمدن تو موافق نبوده است. واقعیت داشت؟

نه. نه. واقعیت این است که استقبال بسیار خوبی از من شد. از حالا می‌دانم در صورت بروز هر گونه مشکلی، آنها برای کمک به من آماده خواهند بود. چند روز پیش با جوردی آلبا برای صرف شام به یک رستوران رفتیم. این چیزها به سازگاری هر چه زودترم با بارسا کمک زیادی می‌کند و باعث می‌شود اعتماد به نفسم بیشتر شود.

بارسا تیمی بسته که انگار پلی استیشن بازی می‌کند و یک رمز تقلب دارد! مسی، سوارز، دمبله، دی یونگ، گریزمان ...

تیم خوبی با بازیکنان فوق العاده داریم. پس از آن دیگر وظیفه مربی است که انتخاب کند و تصمیم بگیرد کدام یک به میدان بروند. تلاش خواهیم کرد در هر لحظه از فوتبال خودمان لذت ببریم و این لذت را به هواداران هم منتقل کنیم.

تو در بارسا با مسی بازی خواهی کرد. بازیکنی که عادت دارد آزادانه در زمین بازی کند و دیگر بازیکنان خودشان را با حرکات او وفق بدهند. این چالش را چطور می‌بینی؟ مطمئنا برای تو دشوار خواهد بود.

بله. چالش زیبایی خواهد بود. می‌خواهم ببینم مسی در تمرینات روزمره چطور کار می‌کند؛ اساسا چطور تمرین می‌کند. باید او را ببینم تا بتوانم خودم را با حرکاتش هماهنگ کنم و درون و بیرون از زمین با هم سازگار شویم. واقعا مشتاق آمدن مسی هستم. برای همه چیز آماده خواهم بود. برای هماهنگی با مسی، باشگاه و بازیکنان.

به نظر نمی‌رسد هیچ نگرانی بابت بازی کنار مسی و شاید ناهماهنگی احتمالی نداری. خیلی آرام به نظر می‌رسی...

خب من اساسا فردی هستم که خیلی زود با بقیه هماهنگ می‌شوم و دوستی با من کار سختی نیست. دوست دارم در کنار مردم باشم و از بودن با آنها لذت ببرم. قطعا من و مسی خیلی خوب یکدیگر را درک خواهیم کرد.

از پلی استیشنی بودن ترکیب بارسلونا می‌گفتیم که البته شاید نیمار هم به آن اضافه شود. بازگشت نیمار به بارسلونا و اضافه شدنش به این ترکیب، جنون آمیز خواهد بود!

بله. آمدن نیمار یعنی کار مربی برای انتخاب کردن سخت‌تر می‌شود و رقابت در گروه بیشتر. واضح است که نیمار بازیکن بزرگی است. شناخت کمی از او دارم و باید ببینیم چه می‌شود.

کمی به عقب برگردیم. این طور به نظر می‌رسد که تو نمی‌توانستی دلیل جدایی‌ات از اتلتی را آن طور که می‌خواستی، اعلام کنی. اگر الان با آنخل مارین و سرزو جلسه داشتی، چه می‌گفتی؟

بله ولی فراموش نکنید که ما در منزل برتا و سیمئونه درباره این مسئله صحبت کردیم. مهم ترین چیز برای من این است که سعی کردم به بهترین نحو ممکن جدا شوم. به نحوی که باشگاه خواست و به من اعلام کرد. خودم دوست داشتم مثل گودین و خوانفران جدا شوم ولی باشگاه گفت با ضبط یک ویدیو این کار صورت بگیرد. البته با بازیکنان، کادر فنی، تدارکات و بقیه خداحافظی کردم که مهم ترین چیز بود.

نگران روزی هستی که باید به واندا برگردی؟

نه. می‌دانم هو خواهم شد و این بخشی از فوتبال است. هواداران اتلتی خیلی مرا دوست داشتند و وقتی بازیکنی از یک تیم می‌رود، هوادار ناراحت می‌شود. درست مثل زمانی است که از سوسیداد جدا شدم. اولین بازگشتم به آنوئتا آسان نبود. با این حال برای همیشه اتلتی و سوسیداد را در قلبم خواهم داشت چون چیزهای زیادی به من بخشیدند.

اگر می‌توانستی به عقب برگردی، چیزی را عوض می‌کردی؟

نه. چون چیزی که می‌خواستم این بود که بازیکنان و چولو را ببینم و خداحافظی کنم که کردم. بدترین بخش ماجرا آن ویدیو بود که البته در این رابطه کار دیگری از دست من برنمی‌آمد.

سیمئونه از تو تشکر کرد و گفت فراموش کردن کارهایت برای اتلتی دشوار خواهد بود...

بله همین طور است. آنها خریدهای فوق العاده‌ای داشته‌اند و با حضور چولو از حالا مطمئن هستید که تا لحظه آخر خواهند جنگید چون او این گونه است. اتلتیکو مادرید هم این گونه است. من چیزهای زیادی را مدیون سیمئونه هستم.

فکر می‌کنی فوتبال هم یک لیگ قهرمانان به سیمئونه بدهکار است؟

بله موافقم. آنها هر کاری که ممکن بوده را برای قهرمانی در اروپا انجام داده و می‌دهند. سطحی که چولو با خودش به اتلتی آورده معرکه است. چیزی که پیشتر فکرش را هم نمی‌توانستید بکنید. از همه مهم تر اینکه او این سطح را حفظ کرده که خودش دشوارترین کار است. اتلتی هر روز به هدفش نزدیک‌تر می‌شود.

والورده. خیلی‌ها شاید ندانند ولی او وقتی تو یک پسربچه در سوسیداد بودی، خواهان خریدت برای بیلبائو شده بود. درست است؟

بله. همیشه این طور به نظر می‌رسید که او مرا می‌خواهد. صحبت‌های زیادی مطرح شد و بالاخره با انگیزه زیاد در کنار او هستم. والورده می‌تواند برای هر کاری روی من حساب کند.

بیشترین بازی‌هایت را مقابل رئال مادرید انجام داده‌ای و 8 گل هم زدی. زیاد بد نیست. طبعا در بارسلونا این چیزها ارزش زیادی دارد...

هشت گل زدم؟ نمی‌دانستم!

بله. البته در نیوکمپ گلی نزدی...

بله این درست است چون کار در نیوکمپ همیشه برای من دشوار بوده است. اجازه بدهید ببینیم با پیراهن بارسلونا اوضاع در این زمینه چطور پیش می‌رود! یک خوشحالی بعد از گل مخصوص هم برای اولین گلم در نیوکمپ مهیا کرده‌ام. وقتی گل زدم از آن رونمایی خواهم کرد. به شما هم آن را لو نخواهم داد. ببخشید! می‌توانم بگویم تکراری نخواهد بود. به یک سطح جدید در این زمینه رسیده‌ایم (خنده)

فرانسوی‌های زیادی در بارسا هستند. طبعا رختکن تیم برای تو حکم خانه را دارد...

بله. الان در تمرینات هر کاری بخواهیم انجام بدهیم، پنج نفری با هم انجام می‌دهیم. حتی برای غذا خوردن هم با هم هستیم. رابطه بسیار خوبی با هم داریم. وقتی می‌خواهیم تمرین را شروع کنیم، منتظر می‌مانیم تا فرانسوی‌های بعدی هم بیایند تا با هم شروع کنیم. فعلا برنامه این است که عثمان بتواند بهتر اسپانیایی صحبت کند!

به لحاظ بدنی آماده‌ای؟

بله مشکلی نیست. چند بازی تدارکاتی خواهیم داشت تا ریتم بازی‌ام را دوباره پیدا کنم ولی آماده‌ام و مشکلی وجود ندارد.

بیشتر از همه با کدام بازیکن وقت می‌گذرانی؟ در تور ژاپن با چه کسی هم اتاق خواهی بود؟

هنوز نمی‌دانم اتاق تک نفری خواهیم داشت یا نه ولی مطمئنا زمان زیادی را با عثمان برای بازی‌های ویدیویی خواهم گذاشت. البته بیشتر دوست دارم تنها در اتاقم بازی کنم.

سوال آخر. اهداف امسال؟

اگر از هواداران بپرسید، می‌گویند سه گانه. از مدیران و بازیکنان هم بپرسید جواب همین است. پاسخ من هم همین طور. ما تیم و ابزار لازم برای قهرمانی در همه جام‌ها را داریم. برای سه گانه تلاش خواهیم کرد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لمپارد: مقابل بارسلونا، یعنی تیمی بازی می کنیم که فراتر از یک باشگاه است

اسطوره باشگاه چلسی پس از اینکه به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد، حالا در تور پیش فصل باید به مصاف بارسلونا برود. او در مورد دیدار با غول اسپانیایی می گوید:

بارسلونا تیمی است که خاطرات زیادی از بازی مقابل آن ها دارم که برخی از آن ها خوب و برخی بد هستند. برای آن ها همیشه احترام زیادی قائل بودم چرا که وقتی مقابل آن ها بازی می کنی، به قول خودشان مقابل تیمی که فراتر از یک باشگاه است بازی می کنید و من با این شعار موافقم. باعث افتخار است که اینجا حضور داریم تا با آن ها بازی کنیم.

او همچنین اضافه می کند:

تاریخچه بازی های ما مقابل بارسلونا عظیم و حاصل آن ها نتایج متفاوتی است. بارسلونا بیشتر از ما پیروز شده است ولی فوتبال مثل زندگی است و شما پیروزی ها را بیشتر از شکست ها بخاطر خواهید سپرد. سال 2012 در نیوکمپ ما یکی از بزرگترین پیروزی های خود را بدست آوردیم و البته یکی از بهترین گل ها در تاریخ باشگاه بود که توسط رامیرز به ثمر رسید.

8. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

راکوتن کاپ 2019؛ بارسلونا 1-2 چلسی: سوپرگل راکیتیچ کافی نبود

شرح بازی دوستانه

خلاصه بازی

10. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اخبار کوتاه

باشگاه سال مالی 2018-2019 رو با رکورد تاریخی 990 میلیون درآمد تموم کرد

پاتریک کلایورت، مهاجم سابق بارسلونا، بزودی مدیر لاماسیا میشه

ماتیس دی لیخت در اولین بازی برای یوونتوس یه گل به خودی خوشکل زد

12. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دیدار مجدد آندرس اینیستا و داوید ویا با بازیکنان بارسلونا در ژاپن

14. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

7UP

اتلتیکو برد های ما رو بی مزه کرد. این فصل ال کلاسیکو کمتر از 5 تا بزنیم باخت حساب میشه

16. 6 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تیم ملی زیر 19 سال اسپانیا با شکست پرتغال در فینال قهرمان یورو 2019 شد

کاپیتان این تیم آبل رویز پدیده لاماسیا و مهاجم فعلی بارسلونا B بود

18. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی ™...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

نمایندگان باشگاه در لیست نامزدهای جایزه The Best فیفا .

20. 4 کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •