تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: مشکل سخت افزاری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

سلام.یه سیستم هست مشخصات اینه
    cpu intel 3570k
    mb:giga b75-d3v
    ram 8gig corsair 1600
    power green 600w
    hdd wd green 1tb
    با گرافیک انبرد.سیستم داشت کار میکرد یهو خاموش شد کلا و کار خاصیم نمیکردم باهاش که خاموش شد.دوباره روشن کردم روشن میشه چند ثانیه و تصویر نمیده و باز خاموش میشه و هی همینطور روشن خاموش میشه ولی تصویر نمیده.کلیر سیموس کردم ولی نشد نصویر نمیده.دیباگر گزاشتم این پیغام داده.
    کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم

سلام
    سیستم من هم تقریبا همین مشکلو داشت ....
    خیلی گشتم تا خودم مشکلو حل کنم نشد بعد رفتم سسیتمم رو بردم پیش تعمیرکار که دو سه تاش کلا چرت و پرت گفتن کاری از دستشون هم برنیومد
    یکیش بود میگفت مشکل از رم میتونه باشه بزار من این رم 8 رو بردارم دوتا 4 بزارم درست میشه
    خلاصه یه هفته علاف شدم ولی آخرش یکی پیدا شد که سیستمم رو تعمیر کنه
    اگه اهل تبریزی ببر پاساژ سهند پیش پلاس کامپیوتر
    ماله من با 80 تومن درست شد
    ضمنا شماره سریالی چیزی از قطعاتت بردار عوض نکنن یوقت
    Last edited by Asadsparrow; 16-08-2019 at 10:15.

2. این کاربر از Asadsparrow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام
    سیستم من هم تقریبا همین مشکلو داشت ....
    خیلی گشتم تا خودم مشکلو حل کنم نشد بعد رفتم سسیتمم رو بردم پیش تعمیرکار که دو سه تاش کلا چرت و پرت گفتن کاری از دستشون هم برنیومد
    یکیش بود میگفت مشکل از رم میتونه باشه بزار من این رم 8 رو بردارم دوتا 4 بزارم درست میشه
    خلاصه یه هفته علاف شدم ولی آخرش یکی پیدا شد که سیستمم رو تعمیر کنه
    اگه اهل تبریزی ببر پاساژ سهند پیش پلاس کامپیوتر
    ماله من با 80 تومن درست شد
    ضمنا شماره سریالی چیزی از قطعاتت بردار عوض نکنن یوقت
    سلام
    مشکلتون دقیقا از چی بود؟ مال منم آنبورده

پروفشنال omidbooter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

سلام.ممنون بابات جواب دوستان.من خیلی ور رفتم و اخرش مشخص شد چیز خاصی نبوده.اگه این مشکل دارید دقیقا مثل من باید بگم مشکل از رم بوده.البته رم ها سالم بودن کاملا و البته کلا رم رو وقتی ورداری و بزاری همیشه اذیت میکنه.سعی کنین رم اصلا جا به جا نکنین اگه ضروری نیست.خب ارور میگفت رم شناسایی نمیشه و خود رم هم تست کردم سالمه یا میتونینم از رم دیگه لستفاده کنین که مطمن یشین و درضمن 99 درصد رم ها سالمن و مربوط به اسلات رم هست.جای رم ها روی برد رو با تینر 1000 تمیز کنین یا اسپری خشک.همچنین جای پایها پشت برد اسلات رم و کل برد حتی میتونن تمیز کنید و همچنین خود رم پایهاشو.بعدشم اگه دوتا رم دارین یکیو بردارین احتمال زیاد درست میشه البته با تمیز کردن کلا درست میشه(البته مال من اینجوری بود)در ضمن بعد از تمیز کاری که رم ها جا زدین حتما باید کلیر سیموس کنین که خب اونم سادست باطری برد وردارین مدت 15 دقیق و پایهای مثبت منفی باتری بهم اتصال بدین البته سیستم خاموش باشه کابل برقم جدا کنید حتما.و همچنین پایهای مربوط به روشن کردن سیستم هم اتصال بدین یه لحضه همونایی دکمه روشن کردن سیستم که کابل وصل شده بهش یا اگه کابل وصله دکمه خاموش روشن سیستم رو چند ثانیه نگه دارین و بعد باتری بزارین و سیستم روشن کنید سیستم باید بیاد بالا و بربین نمظیمات ستاپ و تاریخ و ساعت که ریسیت شده رو درست کنین و همچنین بعضی بردها باید قسمت ساتا رو رو حالت AHCI بزارین چون ویندوزهای 7 و بالاتر این حالت اگه نزارین و روی IDE باشه ویندوز بالا نمیاد

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •