تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: گرافیک بایوستار GT 610 چطوره؟؟

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام
    تاپیک دوباره بالا میارم
    با این قیمتای فضایی نتونستم از اون موقع نه رم بگیرم نه گرافیک ......
    ولی NVIDIA Geforce GT210 1GB Graphic Card چطوره؟
    با یه رم 2 +2 تک کانال میتونه تأثیر داشته باشه ؟ میخوام یه ویندوز بروز تر هم بریزم

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام
    تاپیک دوباره بالا میارم
    با یه رم 2 +2 تک کانال میتونه تأثیر داشته باشه ؟ میخوام یه ویندوز بروز تر هم بریزم
    فقط بدرد خروجی تصویر می خوره + درایو رسمی هم باسه ویندوز 10 نداره
    رم رو منظورت رو نگرفتم.

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

فقط بدرد خروجی تصویر می خوره + درایو رسمی هم باسه ویندوز 10 نداره
    رم رو منظورت رو نگرفتم.
    سلام
    شما خودتون بگین من روی مادربرد p5g41t-mlx چی بندازم که بازی زولا و کارای روزانم رو راه بندازه؟

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام
    شما خودتون بگین من روی مادربرد p5g41t-mlx چی بندازم که بازی زولا و کارای روزانم رو راه بندازه؟
    می تونی با نرم افزار cpu-z یک گذارش از مادربرد پردازنده و رم به من بدی که بتونم بهت راهنمایی مناسب بدم؟
    بازی زولا رو نگاه کردم بازی سنگینی نیست و با سخت افزار های قدیمی میشه تو 720p با کیفیت قابل قبول بازی کرد، ولی باید موارد دیگر را بدانم که بتونم بگم چی بگیری

5. 2 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Amir rza's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    اگه گفتی!!!؟ D:

پيش فرض

سلام
    تاپیک دوباره بالا میارم
    دادا GT610 اونقدر کارت ضعیفی هست که من سال 2014 میخواستم یه کارت معمولی بگیرم گفتم کی اینو میخره!
    اگه بودجه خیلی محدودی داری بهترین کار خرید کارت دست دومه...

7. این کاربر از Amir rza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

می تونی با نرم افزار cpu-z یک گذارش از مادربرد پردازنده و رم به من بدی که بتونم بهت راهنمایی مناسب بدم؟
    بازی زولا رو نگاه کردم بازی سنگینی نیست و با سخت افزار های قدیمی میشه تو 720p با کیفیت قابل قبول بازی کرد، ولی باید موارد دیگر را بدانم که بتونم بگم چی بگیری
    سلام
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

به نطذ من به صرفه نیست gt710 یا gt610 بگیری.(بجز اینکه بخواهی حتماً نو و با گارانتی باشد)

پیشنهاد من خرید کارت های gt530 و/یا gt 430 و/یا gt 440 از nvidia یا HD 7570 و/یا HD 7670 و/یا HD 6570 و مدل های مشابه دست دو با قیمت مناسب پیدا کنی که ارزان‌تر از gt610 باشه بنظرم بهتر است.
    قویتر از این‌ها هم بگیری حتی با قوی‌ترین پردازنده های قابل ساپورت این مادربرد به زحمت می تونی از تمام توانش استفاده کنی. برای پخش ویدیو هم با potplayer یا k-lite می‌توانند از این گرافیک ها استفاده کنند.( فقط دماشون رو اول کاری مانیتور کن با نرم‌افزار چون خمیر سیلیکون ممکن است عمرش رو کرده باشه و نیاز به تعویض داشته باشد.

بعد از آن پیشنهاد می‌کنم برنامه افزایش رم سیستم به 4 گیگ رو داشته باشی که کمتر سیستم اطلاعات رو در هاردت بریزه ( باسه وب گردی با تعداد تب های زیاد و نرم افزارهای جدید که عشق رم خوردن هستند مفید است.) البته اگر یک 2 گیگ دیگر اضافه کردی حواست باشه که تایمنگ هاشون مشابه هم باشه که کمترین تداخل و دردسر رو داشته باشه- اگر هم مدل باشد که چه بهتر.

پیشنهاد بعدی cpu رو هم با مدل های 4 هسته ای Core 2 Quad اپدیت کنی. باسه اینکه چند نرم‌افزار باهم کار کنند و انتی ویروس تمام پردازش رو نگیره و کند کنه خوب است ( شاید تو بازی اگر میکرو فریز داره به آن هم کمک کنه). ورژن بایوست تو سایت ایسوس نبود ولی اگر ترتیب شماره ها درست باشد احتمالاً مشکلی برای اپدیت فکر نکنم داشته باشه + اگر خواستی کولر برای CPU بگیری یادت باشه از آن‌هایی که به سمت مادربرد هوارو شوت می‌کنند بگیر که VRM های مادربرد رو هم خنک کنه چون هیت سینک ندارند.

آخر سر هم برو سمت SSD که بوت شدن ویندوز و نرم‌افزارها سریعتر و حس بهتری در کار کردن سیستم می ده ( تو بازی تأثیر ندارد ولی در کار با نرم‌افزارها حس سریعتر بودن – اگر CPUکم نیاره – رو خواهی داشت).
    پ ن:
    فکر کنم با نقشه اپدیتم حسابی رو خرج گذاشتمت. گفتم بزارم شاید در طولانی مدت بدردت خورد
    پ ن2:
    هیت سینک پول شمالی و جنوبی را هم چک کن ببین داغ هستند یا نه ( اگر در بایوس هم دماشون رو نشان می ده بعد از 20-30 دقیقه یا یک مدت کار در ویندوز و برگشتن به بایوس چک کن). چون برای من پیش امده خمیر حرارتیشون بازدهی اش رو از دست داده باشه و مجبور شدم عوض کنم. باسه عمر بیشتر

پ ن3:
    از مشخصات پاورت هم یک عکس بزار ببینم چی داری یک موقع پیشنهاداتم بهش فشار نیاره + یک تمیز کاری وقتی به برق نیست داخلش رو انجام بده، فقط نزار فن با سرعت زیاد بچرخه و گرنه خراب مبشه. بعد از تمیز کاری هم یک 10-15 دقیقه بزار باشه بعد روشن کن.

Last edited by zed2; 12-10-2019 at 00:10.

10. 2 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Amir rza's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    اگه گفتی!!!؟ D:

پيش فرض

فکر کنم دوستمون مطلب رو کامل رسوندند ولی بودجه کلی واسه ارتقا سیستمو بگی شاید بهتر بشه راهنمایی کرد...
    به نظر من برای گیم دیگه کمتر از RX 550 یا GT 1030 دیگه خیلی مناسب نیست ولی اگه با قیمت خوب پیدا نکردی به شرطی که پاور خوب داشته باشه باشی میتونی کارتای قدیمی حرفه ای تر مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگیری. (نمونه زیاد هست میتونی بگردی.این کارتا نیاز پین 6 یا 8 تایی برق جداگونه دارن پس حتما چک کن!)
    ولی قبل اون حتما رم بگیر!
    Last edited by Amir rza; 12-10-2019 at 21:15.

12. این کاربر از Amir rza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •