تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: درخواست راهنمایی در مورد وصل نشدن اینترنت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض درخواست راهنمایی در مورد وصل نشدن اینترنت

درود
    دوستان عزیز من خارج از شهر چند تا ماینر دارم متاسفانه یک مشکل اساس دارم تو اون منطقه ای که هستم برقش زود زود میره روزی شاید یکبار این منطقه نت 4G داره هنگام قطع شدن برق نت هم قطع میشه فکر میکنم چون برق دکل هم میره نت هم میره به هر حال بعد اومدن برق حدود 5 الی 10 دقیقه دیگه اینترنت میاد الان مشکلی که دارم بعد اومد برق و اینترنت متاسفانه باید بیام یکبار مودم رو روشن خاموش کنم اینترنت بده البته قبل روشن خاموش کردن مودم آنتن داره ولی علامت تعجب میاره ونت وصل نیست خواستم بدونم آیا راهی داره که بشه بعد اومدن اینترنت دیگه نیاز نباشه مودم رو روشن و خاموش کنم.
    تو مودم D100 هم همین مشکل رو دارم.

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

درود
    دوستان عزیز من خارج از شهر چند تا ماینر دارم متاسفانه یک مشکل اساس دارم تو اون منطقه ای که هستم برقش زود زود میره روزی شاید یکبار این منطقه نت 4G داره هنگام قطع شدن برق نت هم قطع میشه فکر میکنم چون برق دکل هم میره نت هم میره به هر حال بعد اومدن برق حدود 5 الی 10 دقیقه دیگه اینترنت میاد الان مشکلی که دارم بعد اومد برق و اینترنت متاسفانه باید بیام یکبار مودم رو روشن خاموش کنم اینترنت بده البته قبل روشن خاموش کردن مودم آنتن داره ولی علامت تعجب میاره ونت وصل نیست خواستم بدونم آیا راهی داره که بشه بعد اومدن اینترنت دیگه نیاز نباشه مودم رو روشن و خاموش کنم.
    تو مودم D100 هم همین مشکل رو دارم.

سلام
    تو ساعت خاصی برق میره؟؟ اگر ساعت خاصی هست چند دقیقه قبلش مودم رو خاموش کن و وقتی که برق اومد اون موقع دوباره روشن کن
    موفق باشی

3. این کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

سلام
    تو ساعت خاصی برق میره؟؟ اگر ساعت خاصی هست چند دقیقه قبلش مودم رو خاموش کن و وقتی که برق اومد اون موقع دوباره روشن کن
    موفق باشی
    دوست عزیز تو توضیحات عرض کردم مودم خارج از شهره برای ماینر گذاشتم و در کنارش نخوابیدم که قطع وصل کنم خواستم ببینم با شرایط فوق میشه دستش کرد یا نه.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

مودم های که ما کار کردیم این مشکل نبود
    شاید ی مورد خاصی شما دارین
    مثل مثلاً افت ولتاژ یا مثلاً پریدن آنتن
    برق دکل که معمولا نمیره یو پی اس داره
    مشکل اصلی باید حل بشه
    بعضی مودم های خاص این قابلیت خاموش روشن رو دارن مثلاً در زمان خاص ولی اینکه بعد برق اومدم خاموش روشن بشه ندیدم
    احتمالا باید پریز تایمر زمان دار مثلا استفاده کنی که مودم ١٠ دقیقه بعد برق اومدم روشن بشه تا دکل راه ببوفته

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2022

پيش فرض

جدا از مسئله برق و اینترنت این مسئله برای شما و دستگاهتون هم دردسر ساز هست. می تونه به دستگاه آسیب برسونه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

دوست عزیز تو توضیحات عرض کردم مودم خارج از شهره برای ماینر گذاشتم و در کنارش نخوابیدم که قطع وصل کنم خواستم ببینم با شرایط فوق میشه دستش کرد یا نه.
    شما دو تا محافظ برق بگیر با زمان تاخیری 5 یا 6 دقیقه وقتی برق میاد از محافظ برقی اول 5 دقیقه طول میکشه به محافظ برق دومی بیاد اونهم 5 دقیقه دیگه برق به مودم میده
    اگر هم محافظی پیداکردی با ده دقیقه تاخیر چه بهتر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •