تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 30

نام تاپيک: چرا مردم شمال غرب ایران انقدر تبلیغ ترکیه را میکنند ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض چرا مردم شمال غرب ایران انقدر تبلیغ ترکیه را میکنند ؟

شما اگر استانبول برید میبینید که مردم استانبول قرابت چندانی با مردم غرب ایران ندارن یا اروپایی هایی هستن که زمان عثمانی ها از اوکراین و اونجاها اورده شدن یا ترک های آناتولی هستند

البته یه چیز مشترک هست و اون دزدی و کلاه برداری ه !! یعنی تو اروپای غربی و امریکای شمالی طرف پول که میده اون چیزی رو میخواد بهش میدن ولی اونجا فقط فخر میفروشن و میگن ما فلانیم و اینیم و شما جهان سومی و فلان ! و نهایتا یه بابایی اونجا به من گفت تو اصلا چرا اسم عربی نداری ؟ فارسی چیه ؟ خیلی مسخرست . اسم عربی خوبه !

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

چون میخان خودشونو بچسبونن به ترکیه ،قضیش تجزیه طلبیه،حالا یه گروه میگن ما باید با کشور اذربایجان یکی بشیم،یکی میگه ترکیه یکی هم میگه یه کشور مستقل ،دقیق مثل حرکت بعضی کرد ها،و عرب ها در اهواز،و بلوچی ها و...،کلا همه نژاد و طایفه ها تو ایران میخان کشور خودشونو تاسیس کنن،نه اینکه الان که یکپارچه ان قدرت ایران در حد اون زمانای شوروی و تزار و ایناست؟
    فوقش بشن یه کردستان عراق دیگه و یه فلسطین دیگه،الان که یکپارچه ایم و منسجم!هیچی از خودمون نداریم چه برسه به اون زمان که همه بیوفتن به جون هم

3. این کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

عجب . تجزیه طلبی که فعلا بیشتر شبیه رویا میمونه

جنگ ترامپ هم که کشکه

و معتبرترین تریبون نیرو های به اصطلا ح اپوزیسیون .. هم که بی بی سی فارسی هست الان مضحکه دست همه شده کرد و لر و بلوچ و عرب و غیره

پس تجزیه طلبی فعلا خبری نیست و همین چندرغازی که هست دور همیم فعلا

سوال من این بود چرا با خودشون صادق نیستن و با ابنکه از نظر نژادی (و نه زبانی) با مردم ترکیه خیلی مشترک نیستن هی اونا رو چماق کردن میزنن تو سر ما

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

ترکیه مزخرفترین کشور دنیاست. مردمش خنگترینها هستند. کشوری که با عقب موندگی می‌خواد خودشو اروپایی جلوه بده. واقعا جای تاسف مردم آواره ایران برای زندگی تفریح خرید و حتی میبینم تحصیل میرند آن کشور عقب مونده.
    مردمش هم در خارج از کشورشون فقط کارگرند و خودشون رو خفه می کنند برای کارگری برند المان و دیگر نقاط دنیا.
    یک همکار بحرینی داشتم که میگفت اینا رو نببین این تیپ و قیافه اند، اینقدر توریست رفته انجا اینجوری شدند، خودشون اصلا سبک زندگی بلد نیستند.

یک مشت سریال و برنامه تلویزیونی مزخرف با محتوای مزخرف تولید کردند و با آگهی خرید ملک وسط برنامه هاشون هم فرهنگشون رو مثلا بالا و اروپایی نشون میدند هم سرزمینشون را آباد و خوشحال.
    ولی حقیقت اینه که این فرهنگی نیستند. صنعتی هم ندارند پوشاک مزخرف بعضی برندها رو مثل چینی ها می زنند و مواد غذایی. پولشون همون پول توریست و ایرانی هاست.
    مردم ایران هم که ساده دل بسته اند به اون نفهم ها.

مسافرت خوبه همه جای دنیا خوبه اما سرمایه گذاری احمقانه است.
    Last edited by italodance; 18-06-2019 at 05:59.

6. 3 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

عجب . تجزیه طلبی که فعلا بیشتر شبیه رویا میمونه

جنگ ترامپ هم که کشکه

و معتبرترین تریبون نیرو های به اصطلا ح اپوزیسیون .. هم که بی بی سی فارسی هست الان مضحکه دست همه شده کرد و لر و بلوچ و عرب و غیره

پس تجزیه طلبی فعلا خبری نیست و همین چندرغازی که هست دور همیم فعلا

سوال من این بود چرا با خودشون صادق نیستن و با ابنکه از نظر نژادی (و نه زبانی) با مردم ترکیه خیلی مشترک نیستن هی اونا رو چماق کردن میزنن تو سر ما
    مثل رویا میمونه،ولی برای خودشون دست یافتنیه،در شبکه های مجازی زیاد میبینم،که فکر میکنن اذربایجان خیلی داره بشون ظلم میشه و تو صدا و سیما دارن توهین بشون میکنن(با اینکه برعکسه)نمیخان هم قبول کنن که وضع اذربایجان از خیلی از استان های دیگر ایران بهتره،فقط تیم تراکتور سازی رو کردن بهانه،تماشاگرانش پرچم کشور جدید بدست میگیرن وقتی هم یه یگان امنیتی اقدام میکنه،خودشونو مظلوم نشون میدن و بازم خواهان جدا شدن اذربایجان از ایران میشن.
    این مثال «اسلام واقعی» رو شنیدین؟حتما شنیدین،فکر میکنن که ترکیه اسلام واقعیه و چون خودشون هم زبان ترکی دارن (البته یکی هم نیستن)و اون هام ترک حساب میشن،فکر میکنن که باید به یه کشور ترک زبان مثل اذربایجان و ترکیه ادغام بشن،البته من زیاد میشنوم که دوست دارن با اذربایجان ادغام بشن چون که بقول خودشون این سرزمین بخشی از اذربایجان کبیر بوده و هنگام قرار داد های زمان قاجاری بایستی این دو سرزمین با هم جدا میشدن!و خلاصه حرف های علکی تکراری که کرد ها برای کردستان کبیر میگن ،عرب های اهواز برای کشوری مستقل مثل کویت(البته من چندان با این قضیه مخالف نیستم چون خودم اهوازم شاید یه خیری به ماهم رسید پولدار شدیم و اخر سر پول نفت واقعا به دست مردم برسه)

8. این کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

مثل رویا میمونه،ولی برای خودشون دست یافتنیه،در شبکه های مجازی زیاد میبینم،که فکر میکنن اذربایجان خیلی داره بشون ظلم میشه و تو صدا و سیما دارن توهین بشون میکنن(با اینکه برعکسه)نمیخان هم قبول کنن که وضع اذربایجان از خیلی از استان های دیگر ایران بهتره،فقط تیم تراکتور سازی رو کردن بهانه،تماشاگرانش پرچم کشور جدید بدست میگیرن وقتی هم یه یگان امنیتی اقدام میکنه،خودشونو مظلوم نشون میدن و بازم خواهان جدا شدن اذربایجان از ایران میشن.
    این مثال «اسلام واقعی» رو شنیدین؟حتما شنیدین،فکر میکنن که ترکیه اسلام واقعیه و چون خودشون هم زبان ترکی دارن (البته یکی هم نیستن)و اون هام ترک حساب میشن،فکر میکنن که باید به یه کشور ترک زبان مثل اذربایجان و ترکیه ادغام بشن،البته من زیاد میشنوم که دوست دارن با اذربایجان ادغام بشن چون که بقول خودشون این سرزمین بخشی از اذربایجان کبیر بوده و هنگام قرار داد های زمان قاجاری بایستی این دو سرزمین با هم جدا میشدن!و خلاصه حرف های علکی تکراری که کرد ها برای کردستان کبیر میگن ،عرب های اهواز برای کشوری مستقل مثل کویت(البته من چندان با این قضیه مخالف نیستم چون خودم اهوازم شاید یه خیری به ماهم رسید پولدار شدیم و اخر سر پول نفت واقعا به دست مردم برسه)

اسلام واقعی رو نشنیدم ولی اسلام ترکی شنیدم

یکی از بچه ها میگفت تو اسلام ترکی همه چی برعکسه مثل روسیه شوروی

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

ترکیه مزخرفترین کشور دنیاست. مردمش خنگترینها هستند. کشوری که با عقب موندگی می‌خواد خودشو اروپایی جلوه بده. واقعا جای تاسف مردم آواره ایران برای زندگی تفریح خرید و حتی میبینم تحصیل میرند آن کشور عقب مونده.
    مردمش هم در خارج از کشورشون فقط کارگرند و خودشون رو خفه می کنند برای کارگری برند المان و دیگر نقاط دنیا.
    یک همکار بحرینی داشتم که میگفت اینا رو نببین این تیپ و قیافه اند، اینقدر توریست رفته انجا اینجوری شدند، خودشون اصلا سبک زندگی بلد نیستند.

یک مشت سریال و برنامه تلویزیونی مزخرف با محتوای مزخرف تولید کردند و با آگهی خرید ملک وسط برنامه هاشون هم فرهنگشون رو مثلا بالا و اروپایی نشون میدند هم سرزمینشون را آباد و خوشحال.
    ولی حقیقت اینه که این فرهنگی نیستند. صنعتی هم ندارند پوشاک مزخرف بعضی برندها رو مثل چینی ها می زنند و مواد غذایی. پولشون همون پول توریست و ایرانی هاست.
    مردم ایران هم که ساده دل بسته اند به اون نفهم ها.

مسافرت خوبه همه جای دنیا خوبه اما سرمایه گذاری احمقانه است.

دقیقا دوست گرامی انگار تمام حرف ها و دق دلی های من از زبان مبارک شما شنیدم

البته من نمیخواهم بگم از ترک ها باهو ش تر هستم و از این مسایل چون خودم تو ترکیه سرم کلاه رفت بدجور .

ولی اگه بخوایم عشوه ترکی را در یک کلام مثل شما خلاصه کنیم باید همون گفت "مزخرف"

11. این کاربر از renfield بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

البته من از شهر های ترکیه فقط استانبول رو دیدم

آنکارا و کوش آداسی و ازمیر و اونجاها رو ندیدم که اظهار نظر کنم

مردم استانبول تقریبا هیچ شباهتی قیافتا به ترک ها ی ایران نداشتند

یا شبیه اروپایی ها و اروپای شرقی ها هستند

یا ترک های آناتولی با مو های سیاه (یه جوری مثل مردم مجارستان و رومانی)

یه عده قلیلی هم ترک های آسیای مرکزی هستند که چشم بادامی هستند مثل چینی ها

چندتا کولی و گدا و یهودی و ارمنی هم دارند که اونها کاملا مشخص اند

یعنی ایرانی ها حتی اگر ترک باشند هم .. آنجا کاملا قابل تشخیص هستند و تابلو

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

و مردم بسیار تا بسیار افسرده ای داره

یعنی اونجا آدم وارد میشه اصلا اون جو افسردگی (افسردگی خاص خودشون) یه جور آدم رو میگیره

و با اینکه کشورشون سرسبز تر و آباد تر و پولدارتر از ایرانه آدم حتی یه جورایی دلش باسشون میسوزه که چرا اینجورین

الیته رو دختراشون خیلی غیرت دارن ولی با عربا مشکل ندارن از این لحاظ

مثل بعضی عربای پولدار که از سوریه فراری شدن

14. این کاربر از renfield بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

به نظر به دلیل یه جور عقده خود کم انگاری هست. درسته شاید ترک های کشور ترکیه مردم با کلاس و فلان فلانی باشن ولی مردم کشور ما هم نباید خودشونو کمتر بدونن.چرا یه آذری زبان باید به حدی شیفته اونها بشه که ریشه خودشو فراموش بکنه و خودشونو بچسبونه به اونها. مگه یه آذری هم وطن چی کم داره که ریشه خودشو یه جور دیگه معرفی میکنه تا خودشو عموزاده راستین ترک های استانبول نشون بده. در حابی که همه جای ترکیه اونجوری نیست و شاید بشه گفت ۷۰ درصد ترکیه همان جامعه سنتی شبیه جوامع سنتی ماست .

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •