تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: یک راه حل نهایی و ضربتی برای از بین بردن شوره های سر؟

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض یک راه حل نهایی و ضربتی برای از بین بردن شوره های سر؟

سلام خسته نباشید،این روزا که فروم درست حسابی گیر نمیاد ادم مشورت کنه در این موارد ،فروم های خارجی و زبان اصلی هم که تو کره ی زمین زندگی میکنن نمیدونن اینجا چخبره
    تصمیم گرفتم اینجا تاپیک بزنم ببینم چی میشه

دوستان من در اهواز زندگی میکنم و آب مصرفی خودش که داغونه و انواع و اقسام مواد رسوبی و نمک و گل و ...توش هست و کلا داغونه
    جدا از این ها خودم هم شوره سرم ارثی هست و پدرم از خودمم بدتره،حالا خودم جدا از سر ،شوره به ابرو هم رسیدهو وقتی موهامو سریع با دست تکون میدم عین ابر بهاری شوره میریزه رو زمین و قالی
    از شامپو قبلا استفاده کردم یه سری قلابی بودن مثل هد شولدرز و این خارجیا،یه مدل بود چند سال پیش اسمش فولیکا بود دوبار شستم سریع شوره ها رفتنو تا یه مدت پیداشون نبود ،خلاصه از شامپو هم بگذریم که هزینه هست،من دنبال یه راه ارزان و بی دردسر یا سنتی هستم از شر اینا خلاص بشم
    دوستان اگر چیزی استفاده کردید خودتون که بدرد خورده بگید ممنون

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام خسته نباشید،این روزا که فروم درست حسابی گیر نمیاد ادم مشورت کنه در این موارد ،فروم های خارجی و زبان اصلی هم که تو کره ی زمین زندگی میکنن نمیدونن اینجا چخبره

دوستان من در اهواز زندگی میکنم و آب مصرفی خودش که داغونه و انواع و اقسام مواد رسوبی و نمک و گل و ...توش هست و کلا داغونه
    جدا از این ها خودم هم شوره سرم ارثی هست و پدرم از خودمم بدتره،حالا خودم جدا از سر ،شوره به ابرو هم رسیدهو وقتی موهامو سریع با دست تکون میدم عین ابر بهاری شوره میریزه رو زمین و قالی
    از شامپو قبلا استفاده کردم یه سری قلابی بودن مثل هد شولدرز و این خارجیا،یه مدل بود چند سال پیش اسمش فولیکا بود دوبار شستم سریع شوره ها رفتنو تا یه مدت پیداشون نبود ،خلاصه از شامپو هم بگذریم که هزینه هست،من دنبال یه راه ارزان و بی دردسر یا سنتی هستم از شر اینا خلاص بشم
    سلام
    یه کم سرکه قاطی کن هم شیپیش هارو از بین میبره هم شوره رو کلا از بیخ و بن از بین می بره
    فقط بعداز شامپو یا صابون سرکه بزن
    موفق باشی

3. این کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام
    یه کم سرکه قاطی کن هم شیپیش هارو از بین میبره هم شوره رو کلا از بیخ و بن از بین می بره
    فقط بعداز شامپو یا صابون سرکه بزن
    موفق باشی
    شیپیش که ندارم
    ولی بازم ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه hossein2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام
    صحبت دوست عزیزم را تایید می کنم و اضافه می کنم که باید از سرکه سیب خانگی استفاده کنید
    1- درمان شوره سر یا چرب بودن موها؛ می‌توانید مقداری از رب نارنج را روی پوست سر یا موها ماساژ دهید و سپس شست‌وشو دهید.
    2- درمان شوره سر با سرکه سیب روش موثری است زیرا به ترمیم پوست از طریق بازسازی پوست و مهار رشد مخمر کمک می کند .

همچنین باعث می شود منافذ مسدود شده پوست باز شوند و به فولیکول های مو نیز کمک می کند .

2 قاشق غذاخوری سرکه سیب بگیرید
    سپس با 2 قاشق غذاخوری آب و 20 قطره روغن درخت چای مخلوط کنید
    سپس بر روی پوست سر خود اعمال کنید و ماساژ دهید و بعد از چند دقیقه مو های خود را با آب بشورید
    این درمان طبیعی را دو تا سه بار در هفته دنبال کنید
    روغن درخت چای
    روغن درخت چای دارای خواص ضد قارچی قوی است و برای درمان شوره سر استفاده می شود .

هنگام شستن مو های سر خود چند قطره روغن درخت چای به شامپو خود اضافه کنید
    همچنین می توانید چند قطره روغن درخت چای را با یک قاشق غذاخوری روغن زیتون یا روغن نارگیل مخلوط کنید و سپس بر روی مو های خود بمالید و به مدت حداقل 30 دقیقه قرار دهید و بعد با آب مو های خود را بشورید ، این کار را یک بار یا دو بار در هفته انجام دهید

6. این کاربر از hossein2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

یجا میخوندم شامپوهای ضد شوره بخاطر استفاده از ترکیبات قوی ... که الان تو ذهنم نیست ، کم کم باعث سفیدی مو میشن . این در مورد من که صادق بود . مدتی از هد اند شولدرز استفاده کردم موهای سفیدم بیشتر شد
    ضمن اینکه مشکل رو حل نکرد . در واقع یه روز در میون باید سر و بشوری . اینجوری که با شامپو بچه هم بشورم شوره ندارم و صد البته بخاطر مشکل سینوزیتم نمیتونم این کارو کنم .

و اما گفتی رسوبات آب ...
    باور کن مشکل از همینه باید اینو یکاریش کنیم .
    من همیشه مشکل پوسته دادن سر و شوره رو داشتم تا اینکه اموزشی رفتم اردکان . پادگان ما وسط بیابون از آب زاینده رود استفاده میکرد که فوق العاده بود!
    از بار اولی که آب اونجا به سر و کله ام خورد تا دو سه ماه بعد اموزشی سر سوزن مشکلی نداشتم . ولی بعدش دوباره همون آش و همون کاسه شد ...

8. این کاربر از essien بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه dorhato's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

منم شنیدم سرکه خوبه

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام

برای خیلی از مردم , لبنیات همباعث شوره میشه
    ماست و پنیر و شیر و یرشیر و غیره . خصوصاً پرچرب
    اینها رو یک ماه تعطیل کنین و نتیجه رو ببینید
    .
    .
    P
    ===================================
    میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر

.
    برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی
    .

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

شامپو کلیر

اگر گیاهی می خوای شامپو گل ختمی
    گل ختمی پاک کننده شوره از سر است.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

اگر خوب نشد مشکل از ی جای دیگس مثلا کبد - با افزایش سن خوب میشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

من و پدرم هم این مشکلو داریم یه شامپو هست به اسم کل تار ضد شوره چند ساله داریم استفاده میکنیم خوب بوده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •