تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: عدم سینک بودن صدا و تصویر در پریمیر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض عدم سینک بودن صدا و تصویر در پریمیر

با سلام ...
    من یک ویدئو از صفحه دسکتاپ ضبط کردم که همه چیزش اوکی هست صدا تصویر و.... اما وقتی وارد پریمیر میکنم سینک نیست صدا با تصویر ... و دقت که کردم تصویر (ویدئو داخل پریمیر) چند فریم کمتر از تصویر اصلی (ویدئو ضبط شده) است و همین باعث میشه تصویر از صدا جلو بیفته !!! نمی دونم واقعا علتش چیه؟!؟ ... خیلی تو گوگل هم سرچ کردم نتیجه ای نگرفتم!!!
    Last edited by alirezax2; 15-06-2019 at 09:49.

داره خودمونی میشه fery74's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

با سلام ...
    من یک ویدئو از صفحه دسکتاپ ضبط کردم که همه چیزش اوکی هست صدا تصویر و.... اما وقتی وارد پریمیر میکنم سینک نیست صدا با تصویر ... و دقت که کردم تصویر (ویدئو داخل پریمیر) چند فریم کمتر از تصویر اصلی (ویدئو ضبط شده) است و همین باعث میشه تصویر از صدا جلو بیفته !!! نمی دونم واقعا علتش چیه؟!؟ ... خیلی تو گوگل هم سرچ کردم نتیجه ای نگرفتم!!!
    معمولا نرم افزار قوی نباشه (صبط صفحه ) اینجور میشه و نمیشه کاریش کرد

اما شما یه I , O بزن اون فایلت رو و بعد اینتر که رندر بگیره و بعد اجرا کن ببین درست میشه ؟

شاید راه دیگه این باشه که صدارو سرعتش رو ببری بالا و در پنجره اسپید گزینه وسط رو انتخاب کنی که باعث میشه صدا جیغ نشه مثل زمانهایی که سرعت تند میشه و صدا هم تغییر میکنه.
    Last edited by fery74; 15-06-2019 at 10:58.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

معمولا نرم افزار قوی نباشه (صبط صفحه ) اینجور میشه و نمیشه کاریش کرد

اما شما یه I , O بزن اون فایلت رو و بعد اینتر که رندر بگیره و بعد اجرا کن ببین درست میشه ؟

شاید راه دیگه این باشه که صدارو سرعتش رو ببری بالا و در پنجره اسپید گزینه وسط رو انتخاب کنی که باعث میشه صدا جیغ نشه مثل زمانهایی که سرعت تند میشه و صدا هم تغییر میکنه.
    متشکر از پاسختون ... من قبلا هم با این نرم افزار ضبط کردم مشکلی نداشته! آخه الان خود فیلم ضبط شده درسته توی پریمیر اینجور میشه .... بعدم اون قسمت O,I که گفتید متوجه نشدم!!

داره خودمونی میشه fery74's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

متشکر از پاسختون ... من قبلا هم با این نرم افزار ضبط کردم مشکلی نداشته! آخه الان خود فیلم ضبط شده درسته توی پریمیر اینجور میشه .... بعدم اون قسمت O,I که گفتید متوجه نشدم!!
    خب شما ویدیو رو وارد تایم لاین کردید دیگه درسته؟
    روی ویدیو ( در تایم لاین ) کلیک کنید و بالا منوی سکانس گزینه رندر سلکت رو انتخاب کنید و بعد از اینکه رندر گرفت نگاه بیندازید ببینید مشکل رفع شد یا نه هنوز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

خب شما ویدیو رو وارد تایم لاین کردید دیگه درسته؟
    روی ویدیو ( در تایم لاین ) کلیک کنید و بالا منوی سکانس گزینه رندر سلکت رو انتخاب کنید و بعد از اینکه رندر گرفت نگاه بیندازید ببینید مشکل رفع شد یا نه هنوز
    بله متاسفانه نمیشه ... علت این باگ رو متوجه نمیشم!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •