تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشاوره در زمینه خرید لپتاپ MacBook Pro CTO - A 2018 - لپتاپ کاستوم اپل؟ توصیه کیک

پروفشنال __Genius__'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    esfahan

14 مشاوره در زمینه خرید لپتاپ MacBook Pro CTO - A 2018 - لپتاپ کاستوم اپل؟ توصیه کیک

سلام و خسته نباشید دوستان .

بنده قصد خرید لپتاپ 13 اینچی اپل رو دارم . حتمن میخوام 13 اینچی باشه و البته اپل هم باشه .

این لپتاپ رو پیدا کردم :
    MacBook Pro CTO - A 2018

این لپتاپ ظاهراً مدل Custom هست . 16 گیگ رم داره و پردازنده Core i7 و البته مدل 13 اینچی مک بوک پرو هست .

میخواستم ببینم دوستان چه نظری در مورد این لپتاپ دارن ؟

تشکر از شما .
    Last edited by __Genius__; 11-06-2019 at 10:56.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

سلام و خسته نباشید دوستان .

بنده قصد خرید لپتاپ 13 اینچی اپل رو دارم . حتمن میخوام 13 اینچی باشه و البته اپل هم باشه .

این لپتاپ رو پیدا کردم :
    MacBook Pro CTO - A 2018

این لپتاپ ظاهراً مدل Custom هست . 16 گیگ رم داره و پردازنده Core i7 و البته مدل 13 اینچی مک بوک پرو هست .

میخواستم ببینم دوستان چه نظری در مورد این لپتاپ دارن ؟

تشکر از شما .
    سلام داداش
    با این پولی ک میخوای خرج کنی میتونی بری یه hp مدلای omen بخری
    کانفیگ های بهتری دارن

به عنوان کسی که 6 سال پای مک هست و داره کار میکنه میگم لپ تاپ های اپل از لحاظ پرتیبلتی (حمل نقل وزن کم و ... ) حرفی برای گفتن ندارن
    همینطور میدیا ولی از لحاظ کانفیگی این مدل ها زور چندانی ندارن کافیه که فوتوشاپ باز کنی و بیای یه عکس 12 مگاپیکسلی رو ادیت کردن
    همینطور با خریدنش هم قید بازی کردن رو باید بزنی!

بهتره یه لپتاپ با کانفیگ های عالی تر پیدا کنی
    و روی لپ تاپت مک بریزی!
    شاید حس اون مک بوک رو بهت نده حس مثل ترکپد و کیبرد ولی از لحاظ نرم افزاری همون هست ک میخوای تجربه کنی با کانفیگ بهتر!
    امیدوارم نقطه حرفمو گرفته باشی!
    در ضمن مک خسته کننده اس شاید ظاهرش زیبا باشه ولی یه مدت طولانی کار کنی دلت برای راحتی ویندوز تنگ میشه

3. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

سلام و ادب .
    تشکر از پاسخ شما .

راستش بیشتر اینجا پست زدم که در خصوص موارد فنی سخت افزاری این لپتاپ اطلاعات تخصصی تری کسب کنم که بیان کنه که این مدل مک بوک پرو که کاستوم هست رو کسی دوستان تجربه کرده و کسی توصیه میکنه ؟
    در حال حاضر یک مک بوک پرو دارم و قصد خرید این یکی رو هم دارم و نسبت به اینکه میخوام مک بوک انتخاب کنم شکی ندارم چون در واقع اون کاری که بنده میخوام انجام بدم تنها با OSX قابل انجام هست و کانفیگ این دستگاه هم رضایتبخش هست برام . بیشتر دنبال این هستم که ببینم این لپتاپ رو چه کسی توصیه میکنه و نمیکنه، دنبال انتخاب دیگه ای نیستم، در واقع میخوام ببینم کارکرد و تجربه کار با این لپتاپها چطور بوده و کسی آیا تجربه داشته یا نه .

بصورت مشخص میخوام بدونم کسی توصیه میکنه این لپتاپ رو از نظر فنی بخرم ؟ اگر نه مشخصاً دلایل فنیش رو میخوام اگر ممکنه .
    اگر هم توصیه میکنید خریداری کنم، مشخصاً دلایل اصلی خرید رو میخوام بدونم .

تشکر از همکاریتون .

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

سلام داداش
    با این پولی ک میخوای خرج کنی میتونی بری یه hp مدلای omen بخری
    کانفیگ های بهتری دارن

به عنوان کسی که 6 سال پای مک هست و داره کار میکنه میگم لپ تاپ های اپل از لحاظ پرتیبلتی (حمل نقل وزن کم و ... ) حرفی برای گفتن ندارن
    همینطور میدیا ولی از لحاظ کانفیگی این مدل ها زور چندانی ندارن کافیه که فوتوشاپ باز کنی و بیای یه عکس 12 مگاپیکسلی رو ادیت کردن
    همینطور با خریدنش هم قید بازی کردن رو باید بزنی!

بهتره یه لپتاپ با کانفیگ های عالی تر پیدا کنی
    و روی لپ تاپت مک بریزی!
    شاید حس اون مک بوک رو بهت نده حس مثل ترکپد و کیبرد ولی از لحاظ نرم افزاری همون هست ک میخوای تجربه کنی با کانفیگ بهتر!
    امیدوارم نقطه حرفمو گرفته باشی!
    در ضمن مک خسته کننده اس شاید ظاهرش زیبا باشه ولی یه مدت طولانی کار کنی دلت برای راحتی ویندوز تنگ میشه

ضمناً دقیقاً توی پست اول ذکر کردم که حتماً لپتاپ 13 اینچی نیاز دارم .

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

ضمناً دقیقاً توی پست اول ذکر کردم که حتماً لپتاپ 13 اینچی نیاز دارم .

دوست عزیز شما اصلا الترا بوک بگیر و روش OSX ای ک میگی رو حتی با کانفیگ بهتر بگیر نصب کن (البته اگه حرفه ای باشی درسته همینطوری نیست بخوای بریزی رو فلش ولی شدنی نصبش!)
    مراجعه کن به پستم!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اپل همیشه تو مشخصات مکش و قدرتش یخورده بلوف میزنه

شما قدرتمند ترین الترابوک رو بگیر روش مک بریز (فقط یخورده ناهماهنگی هایی به وجود میاره مثل محدودیت تو اپدیت مک و ... ک چیزی اصلا نیست بخواد به چشم بیاد)
    اینم بدون کلیه اون قدرت مک وابستگی شدیدی به مک سیستم عاملش داره کافیه فقط ویندوز بریزی! اونوقت مثل سربازیه که تفنگشو ازش بگیری!
    کل مک بوک قدرتش میشه گفت به همون اوس ایکس هست از لحاظ فنی زیاد تو هم رده های خودش قوی نیست
    درضمن نگفتین دقیقا برای چ برنامه ای به مک نیاز دارید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •