تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل عدم بوت شدن سیستم و همینطور عدم ورود به بایوس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

13 مشکل عدم بوت شدن سیستم و همینطور عدم ورود به بایوس

با سلام خدمت دوستان عزیز.
    من چند وقت پیش میخواستم روی لپ تاپم سيستم عامل لینوکس رو از طریق فلش بوتیبل نصب کنم. ولی وقتی که توی بایوس انتخاب میکردم که اولویت اول بوت شدن فلش باشه، سیستم دچار اشتباه میشد و باز میرفت سراغ هارد و ویندوزم بالا میومد. برای اینکه این اشتباه رو از بین ببرم تمامی اپشن های بوت به جز فلش رو غیر فعال کردم. بعدش صفحه نصب لینوکس بالا اومد و نصبش کردم. بعد از نصب وقتی خواست ری استارت بشه فلش رو جدا کردم. الان بعد از اینکه دکمه پاور رو میزنم لوگوی ایسوس میاد و بعدش یه صفحه سیاه رنگ مياد، حتی وارد بایوس هم نمیتونم بشم.
    کلا هیچی نمیاد. فکر کنم مشکل بخاطر این به وجود اومده که من تمام گزینه های بوت رو غیر فعال کردم و الان هم نمیتونم وارد بایوس بشم.
    لطفا کمکم کنید تا بتونم مشکل رو حل کنم با تشكر...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز.
    من چند وقت پیش میخواستم روی لپ تاپم سيستم عامل لینوکس رو از طریق فلش بوتیبل نصب کنم. ولی وقتی که توی بایوس انتخاب میکردم که اولویت اول بوت شدن فلش باشه، سیستم دچار اشتباه میشد و باز میرفت سراغ هارد و ویندوزم بالا میومد. برای اینکه این اشتباه رو از بین ببرم تمامی اپشن های بوت به جز فلش رو غیر فعال کردم. بعدش صفحه نصب لینوکس بالا اومد و نصبش کردم. بعد از نصب وقتی خواست ری استارت بشه فلش رو جدا کردم. الان بعد از اینکه دکمه پاور رو میزنم لوگوی ایسوس میاد و بعدش یه صفحه سیاه رنگ مياد، حتی وارد بایوس هم نمیتونم بشم.
    کلا هیچی نمیاد. فکر کنم مشکل بخاطر این به وجود اومده که من تمام گزینه های بوت رو غیر فعال کردم و الان هم نمیتونم وارد بایوس بشم.
    لطفا کمکم کنید تا بتونم مشکل رو حل کنم با تشكر...
    فلش رو مجدد نصب کنید و ببینید فرقی می کند یا خیر.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

نه تغییری نمیکنه.

داره خودمونی میشه mostafa_1366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

باتری مادربرد رو چند دقیقه دربیار دوباره بزن روشن کن ببین تغییری میکنه یا نه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •