تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: مشکلات من! تجارب شما چیست؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه samir.123's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    امارات متحده عربی

13 مشکلات من! تجارب شما چیست؟!

سلام دوستان

اول از همه بگم بعد از آزمایش های خون و .. و اینکه همه چیز اوکی بوده مزاحمتون میشم و اینکه دکتر فقط میگه مشکلی نداری ولی مشکل دارم!
    میخوام از تجربیات خودتون یا اقوام بگین اگر این حالت ها رو داشتن...

1. خب من چندین ساله هنوز مشکل خواب رو دارم، خواب سبکی که اگه توو کوچه یه نفر حرف بزنه بیدارم ( کتاب - ورزش - پیاده روی - یوگا - و... ) همه چیز امتحان شد و نتیجه ای نداشت.

2. با وجود ورزش بدنسازی و اینکه اشتهام فقط یه مقدار بهتر شده ( فقطم مواد غذایی سالم ) بازم 12-13 کیلو کمبود وزن دارم! و پایین اومدن وزنم به سرعت و شدت انجام میشه.
    مثلا کافیه 7 روز ورزش انجام ندم 2-3 کیلو کاهش وزن دارم!!!

3. تعریق زیاد حتی در سرما ( کف دست ها و زیر بغل ) که هیچ دوایی نداشت. جز عمل که گفتم انجام نمیدم.

4. چند وقتی هست مجدد مث قدیم وقتی بلند میشم از روی زمین سرم سیاهی میره .

5. الان آلزامیر لحظه ای هم گرفتم! مثلا یه چی میاد توو ذهنم ( مثلا قیمت لپ تاپ چنده؟ ) میام گوشی رو برمیدارم و مرورگر رو باز میکنم یادم میره چرا اومدم توو سایت!!!
    یا صبح که میخوام برم باشگاه ، شیش بار باید برگردم ( یبار سوییچ رو جا گذاشتم، یبار عینک رو برنداشتم، یبار کفش ها رو برنداشتم و ....! )
    و توو همین مدت باشگاه رفتن سه بار باید برم ببخشید w.c

( این نکته رو بگم که درون گرا هستم ولی خوش مشرب! توو باشگاه یا محیط با یه سلام گفتن با دیگران دوست میشم و میگم و میخندم!! ولی خب اینکه برم توو جمع و کافه و ... اصلا دوست نداشتم این کارارو ... منظورم اینه شاید بگین استرس هست، شایدم باشه! ولی صمیمی هستم با مردم و خوش برخورد! )

6. مشکل بعدی فکر کردن هستن ( با خودم کلی حرف میزنم ) یه مسائلی رو مرور میکنم که اصلا مهم نیستن ... ولی وقتی نگاه میکنم میبینم یکی دو ساعت دارم به چیزای مختلف فکر میکنم توو ذهنم!

تنها مشکلی که داشتم از بچگی افتادگی دریچه میترال قلب بوده که اکثر آدما دارن و تست ورزشم دادم و مشکلی نبوده، و با وجود تمام این موارد دکترا فقط به آزمایش اکتفا میکنن و میگن هیچیت نیست!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

مادر بزرگ من 80 سالشه از شما سالمتره

3. این کاربر از nimahandsomboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    امارات متحده عربی

پيش فرض

خدا حفظشون کنه
    نکته خوبی بود .. یادم رفته بود سنم رو بگم

30 سالمه - مجرد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام دوستان

اول از همه بگم بعد از آزمایش های خون و .. و اینکه همه چیز اوکی بوده مزاحمتون میشم و اینکه دکتر فقط میگه مشکلی نداری ولی مشکل دارم!

1. خب من چندین ساله هنوز مشکل خواب رو دارم، خواب سبکی که اگه توو کوچه یه نفر حرف بزنه بیدارم ( کتاب - ورزش - پیاده روی - یوگا - و... ) همه چیز امتحان شد و نتیجه ای نداشت.

2. با وجود ورزش بدنسازی و اینکه اشتهام فقط یه مقدار بهتر شده ( فقطم مواد غذایی سالم ) بازم 12-13 کیلو کمبود وزن دارم! و پایین اومدن وزنم به سرعت و شدت انجام میشه.

3. تعریق زیاد حتی در سرما ( کف دست ها و زیر بغل ) که هیچ دوایی نداشت. جز عمل که گفتم انجام نمیدم.

5. الان آلزامیر لحظه ای هم گرفتم! مثلا یه چی میاد توو ذهنم ( مثلا قیمت لپ تاپ چنده؟ ) میام گوشی رو برمیدارم و مرورگر رو باز میکنم یادم میره چرا اومدم توو سایت!!!
    یا صبح که میخوام برم باشگاه ، شیش بار باید برگردم ( یبار سوییچ رو جا گذاشتم، یبار عینک رو برنداشتم، یبار کفش ها رو برنداشتم و ....! )

( این نکته رو بگم که درون گرا هستم ولی خوش مشرب! توو باشگاه یا محیط با یه سلام گفتن با دیگران دوست میشم و میگم و میخندم!! ولی خب اینکه برم توو جمع و کافه و ... اصلا دوست نداشتم این کارارو ... منظورم اینه شاید بگین استرس هست، شایدم باشه! ولی صمیمی هستم با مردم و خوش برخورد! )

6. مشکل بعدی فکر کردن هستن ( با خودم کلی حرف میزنم ) یه مسائلی رو مرور میکنم که اصلا مهم نیستن ... ولی وقتی نگاه میکنم میبینم یکی دو ساعت دارم به چیزای مختلف فکر میکنم توو ذهنم!

تنها مشکلی که داشتم از بچگی افتادگی دریچه میترال قلب بوده که اکثر آدما دارن و تست ورزشم دادم و مشکلی نبوده، و با وجود تمام این موارد دکترا فقط به آزمایش اکتفا میکنن و میگن هیچیت نیست!
    سلام دوست گرامی

از موقعی که دیدم دوستان کم لطفی می کنن دیگه تو این بخش انجمن پست نذاشتم ولی مورد شما رو شاید بتونم کمکی کنم.

خب افتادگی دریچه میترال خیلی رایجه ما همه خانوادگی داریم، عوارضش در حد خفیف تپش قلب هست که با قرص پروپرانول برای ما برطرف شده اول روزی 2 تا بود الان بعد چند وقت 1 دونه مصرف می کنم.

همین قضیه باعث می شه موقع استرس کمی حالتون فرق داشته باشه. اگر دوست داشتید و صلاح دونستید یه دکتر اعصاب یا روان پزشک برید یه درمان دوره ای رو شروع کنید. شاید 6 ماهی طول بکشه یا بیشتر.

به نظر من مشکل جسمی نیست و استرسی هست.

6. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    امارات متحده عربی

پيش فرض

سلام دوست گرامی

از موقعی که دیدم دوستان کم لطفی می کنن دیگه تو این بخش انجمن پست نذاشتم ولی مورد شما رو شاید بتونم کمکی کنم.

خب افتادگی دریچه میترال خیلی رایجه ما همه خانوادگی داریم، عوارضش در حد خفیف تپش قلب هست که با قرص پروپرانول برای ما برطرف شده اول روزی 2 تا بود الان بعد چند وقت 1 دونه مصرف می کنم.

همین قضیه باعث می شه موقع استرس کمی حالتون فرق داشته باشه. اگر دوست داشتید و صلاح دونستید یه دکتر اعصاب یا روان پزشک برید یه درمان دوره ای رو شروع کنید. شاید 6 ماهی طول بکشه یا بیشتر.

به نظر من مشکل جسمی نیست و استرسی هست.

ممنونم از لطفتون بزرگوار
    دقیقا به منم این قرص رو دادن
    ولی همیشه توو ذهنم از قرص یه چیز مضر ساختم که یه بیماری رو خوب میکنه و ده تا بیماری دیگه بهت اضافه میکنم!
    واسه همین یادمه 1 هفته این قرص رو بیشتر مصرف نکردم!!

بنظر شما درمان دوره ای بوسیله مصرف دارو جواب میده؟!
    یعنی با توجه به اون تفکر قبلی من! ( بیماری دیگه ای به آدم اضافه نمیکنه یعنی! )

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

ممنونم از لطفتون بزرگوار
    دقیقا به منم این قرص رو دادن
    ولی همیشه توو ذهنم از قرص یه چیز مضر ساختم که یه بیماری رو خوب میکنه و ده تا بیماری دیگه بهت اضافه میکنم!
    واسه همین یادمه 1 هفته این قرص رو بیشتر مصرف نکردم!!

بنظر شما درمان دوره ای بوسیله مصرف دارو جواب میده؟!
    یعنی با توجه به اون تفکر قبلی من! ( بیماری دیگه ای به آدم اضافه نمیکنه یعنی! )
    واقعا نمی دونم این تصمیم با شما و پزشک تون هست.

ولی معمولا قرص ها خب عوارض زیادی دارند خصوصا قرص اعصاب....

9. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوستان

سلام
    .
    به این سوالها پاسخ دقیق بدین تا إن شاء الله به یافتن مشکل و حل مشکل کمک کنه :
    .
    1- قد
    2- وزن
    3- الکل میخورید ؟
    4- دخانیات مصرف میکنید ؟
    5- مواد مخدر چی ؟
    6- تست هورمونهای تیروئید چه نتیجه ای داشته ؟
    7- تست تعداد گلبولهای قرمز خون چی ؟
    8- تست قند خون چی ؟
    9- تست هلیکوباکتر چی ؟
    10 - تست فشار خون چی ؟
    11- ناراحتی معده دارید ؟ اگه بله , چی هست دقیقاً ؟
    12- کار میکنید یا بیکار هستید ؟
    13- چه مسئولیتهایی بر دوشتون هست ؟ یا اینکه هیچ مسئولیتی ندارید در خانواده ؟
    14- چقدر غذاهای مضر میخورید ؟ (سوسی و کالباس و کنسرو و چیپس و پیتزا و همبرگر و کباب کوبیده بیرون و نوشابه و آبمیوه صنعتی و انواع سس و این جور چیزها )
    15- وزنتون از چه وقت شروع کرد به کاهش ؟
    16 - علائم انگل دارید ؟ (گرسنگی زیاد , خارش مخرج , مثبت یودنِ تست انگل و غیره )
    17- وضعیتِ معنوی شما چطوره ؟ (آیا دنیا و زندگی رو پوچ و بی هدف میدونید و مرگ رو پایانِ همه چیز میدونید یا معتقد به وجودِ خالق یکتا و امتحان بودنِ زندگیِ دنیا و وجود قیامت و حسابرسی هستید ؟ )
    18 - کاهش وزن خصوصاً اگر با سرعت باشه میتونه علامتِ سرطان یا دیابت یا پرکاری تیروئید یا مشکلات گوارشی یا سوء تغذیه باشه . سوء تغذیه هم علتهای مختلف داره مثل فقر مادی یا افسردگی و ناامیدی و غم و اندوه
    19- وقتی میرید آزمایش خون بهتره تست ویتامین D هم بدین
    اکثر مردم کمبود ویتامین D دارند
    .
    .
    عرق کردن زیاد میتونه علامت پرکاری تیروئید باشه که باعث لاغری میشه
    .
    غلظتِ خون که همون زیاد بودنِ گلبولهای قرمز خون هست , باعث تنگی نفس و سریع شدن تنفس و تنبلی و کم حافظه گی میشه .
    .
    .
    گوشت قرمز زیاد و سرخ کردنی و چربی زیاد برای همه مضر هست .
    ..
    غذاها رو خوبِ خوب بجوید تا جذبش بهتر بشه
    ..
    مایعات خوردن با غذا عادت بدی هست خصوصاً همون سمّ خوشمزه که بهش میگن نوشابه
    .
    .
    بعد از غذا خوردن , هیچ کسی نباید دراز بکشه چه کودک چه نوجوان و جوان و میان سال و مسن چون باعث صدمه دیدنِ دریچه ی بالای معده (انتهای مری) و زخم شدن و کلی مشکلات میشه و ممکنه تا سرطان و مرگ هم پیش بره
    اگر بعد از غذا خوابتون میگیره باید تا 2 ساعت نشسته بخوابید مثل روی مبل
    .
    .

.

===================================
    .

میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و زندگی
    .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    .

.

قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر

.

برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی

.

11. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    امارات متحده عربی

پيش فرض

سلام دوست عزیزم

1- قد 178
    2- وزن : در حال حاضر 61 - یک و نیم ماه قبل 65 بودم
    3- الکل میخورید ؟ خیر اصلا
    4- دخانیات مصرف میکنید ؟ اصلا - با بوی سیگار یا قلیون هم حالت تنگی نفس بهم دست میده و سرفه
    5- مواد مخدر چی ؟ خیر
    6- تست هورمونهای تیروئید چه نتیجه ای داشته ؟ گفتن هیچ مشکل تیروئید کم کار و یا پرکار ندارم
    7- تست تعداد گلبولهای قرمز خون چی ؟ والا تعداد رو نمیدونم - ولی غلظت خون داشتم
    8- تست قند خون چی ؟ نرمال
    9- تست هلیکوباکتر چی ؟ نداشتم - فک کنم باکتری معده بود؟ اگه همونه نداشتم باکتری
    10 - تست فشار خون چی ؟ نرمال بود
    11- ناراحتی معده دارید ؟ اگه بله , چی هست دقیقاً ؟ قدیم درد معده داشتم که دکتر گفت سندروم تحریک پذیر! یه همچین چیزی .. دور نافم درد میکرد. خیلی وقته دیگه مشکلی نیست
    12- کار میکنید یا بیکار هستید ؟ صبح ها ورزش میکنم یک ساعت - بقیه روز بیکارم - کتاب و سریال !
    13- چه مسئولیتهایی بر دوشتون هست ؟ یا اینکه هیچ مسئولیتی ندارید در خانواده ؟ حتی خرید نان و ... به من واگذار نمیشه D: یعنی کلا همه مشغول هستن و فرصتی برای کار پیش نمیاد.
    14- چقدر غذاهای مضر میخورید ؟ (سوسی و کالباس و کنسرو و چیپس و پیتزا و همبرگر و کباب کوبیده بیرون و نوشابه و آبمیوه صنعتی و انواع سس و این جور چیزها ) : خیلی خیلی خیلی کم. شاید ناچار بشم! چون همیشه مادر غذای گرم طبخ میکنه. نوشابه به هیچ وجه ( 2-3 سالی هست نخوردم!) سس و ... اصلا
    15- وزنتون از چه وقت شروع کرد به کاهش ؟ وزنم همیشه کم بود. تا اینکه در خدمت ( بندرعباس) رسیدم به 75 کیلو! عالی شده بود. تا تموم شد خدمت، دیگه باز کاهش وزن... چند سال اینجوری بود درسم میخوندم. درس که تموم شد رفتم باشگاه و سه سال مرتب باشگاه هستم. تا وعده اضافی در طول روز بتونم بخورم. که وزنم رو از 50 رسوندم به 65 - باز از ماه قبل تا الان به 60-61 رسیدم
    16 - علائم انگل دارید ؟ (گرسنگی زیاد , خارش مخرج , مثبت یودنِ تست انگل و غیره ) : نه خوشبختانه هیچ کدوم
    17- وضعیتِ معنوی شما چطوره ؟ (آیا دنیا و زندگی رو پوچ و بی هدف میدونید و مرگ رو پایانِ همه چیز میدونید یا معتقد به وجودِ خالق یکتا و امتحان بودنِ زندگیِ دنیا و وجود قیامت و حسابرسی هستید ؟ ) : من حتی در این زمینه کتاب نوشتم! توحید و یکتاپرستی و وجود خالق یکتا ... بصورت مجازی مدرک تفسیر قرآن از مدینه منوره گرفتم. توو این زمینه به خانواده و حتی دیگران در فضای مجازی تا جایی که بتونم دارم کمک میکنم تا طبق قرآن و کلام خداوند پیش برن...
    18 - کاهش وزن خصوصاً اگر با سرعت باشه میتونه علامتِ سرطان یا دیابت یا پرکاری تیروئید یا مشکلات گوارشی یا سوء تغذیه باشه . سوء تغذیه هم علتهای مختلف داره مثل فقر مادی یا افسردگی و ناامیدی و غم و اندوه : نمیدونم سوال بود یا توضیح... ولی مشکل مادی خوشبختانه نداریم. ناامیدی هم ندارم امیدوارم به زندگی . ولی اینکه شادی ندارم و یا افسرده! باید روش بحث کرد!! چون شادی های مقطعی و گذرایی دارم. زیاد اهل بیرون رفتن و... نیستم. دوست و رفیق ندارم. بیشتر با مادرم وقت میگذرونم و حرف میزنم.
    19- وقتی میرید آزمایش خون بهتره تست ویتامین D هم بدین : آره اینم دادم سری آخری... دکتر میخندید میگفت مقدارش خیلی هم بیشتره !!! در حالی که فک کنم ویتامین دی از آفتاب و نور جذب میشه و من اصلا زیر آفتاب و بیرون نیستم!

توضیحات تکمیلی:

- تیروئید نداشتم خوشبختانه
    - در مورد غلظت خون تمام مواردی که گفتید رو دارم!
    - چربی و ... خیلی کم مصرف میکنیم ( چون مادرم بیماری قلبی داره و کیسه صفرا رو هم در آورده )
    - جویدن غذا در گذشته واسه من شبیه قورت دادن بود!! الان صبر و تحملم رو خیلی وقته بیشتر کردم و آرامش دارم سر سفره و تند تند غذا نمیخورم و ...
    - نوشابه اصلا نمیخورم. ولی آب با ناهار و شام با وجود اینکه درست میگید و خودمم میدونم بازم مصرف میکنم! یه جوریه که انگار بدون آب غذا از گلوی آدم پایین نره! اونجوری!!
    - بعد ناهار و شام سریع درازم متاسفانه......

ممنون از وقتی که میذارین

پ ن : این خستگی که گفتید خیلی درسته
    الان از تایمی که شروع به نوشتن کردم تا ارسال مطالب ، دیگه شونه هام سنگین شد و الان دراز کشیدم!
    روی زمین ده دیقه میشینم خسته میشن توو این سن و سال !
    و یا صبح که ورزش میکنم خیلی تنفسم خرابه
    تند تند عرق میریزم و نفس کشیدنم مشخصه که نرمال نیست
    ( هله هوله هم مصرف نمیکنم - مثلا صبح سه سفیده تخم مرغ دو عدد خرما و یه لیوان شیر با یه مولتی ویتامین میخورم! )
    Last edited by samir.123; 16-06-2019 at 16:02.

اگه نباشه جاش خالی می مونه CHAPTER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    -_-

پيش فرض

سلام
    این علائم به دلیل کاهش سطح «استيل کولين» در بدن رخ می دهد، از علائم دیگر کمبود «استيل کولين» می توان به میدریازیس (مردمک‌گشادی)، حساسیت نوری، ضعف حافظه کوتاه مدت، مشکلات شناختی، مه مغزی، خستگی ذهنی، خستگی بدنی مزمن، یبوست، گاستروپارزی (تنبلی معده)، خشکی چشم، هیپوتانسیون ارتواستاتیک (کاهش فشارخون وضعیتی)، تغییرات پوستی (روزاسه)، تاکی‌کاردی (تندتپشی) و ... اشاره کرد.

14. این کاربر از CHAPTER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام

قابلی نداشت دوست عزیز
    پیشنهاد اولِ بنده به شما اینه که برید انتقال خون و 450 سی سی خون بدین
    نتیجه اش معجزه آسا هست برای کسانی که گلبولهای قرمز خونشون زیاده یعنی بیماری غلظتِ خون دارند
    .
    اشتهاتون چطوره ؟ روزی چند وعده غذا میخورید ؟
    شکم خوب کار میکنه یا دیر به دیر میرید دستشویی ؟
    اگر ادرار بسیار زرده علامتِ کم آبی هست که خودش کلی مشکلات به وجود میاره . باید 2 ساعت بعد از غذا و یا 30 دقیقه قبل از غذا یک لیوان آب خورده بشه و بهتره دماش دمای محیط باشه یا کمی خنک .
    دراز کشیدن با معده ی پر بسیار خطرناک هست ولی چون ضررش فوراً آشکار نمیشه مردم بهش اهمیت نمیدند تا اینکه مشکل ساز میشه و رفلاکس و زخم معده و مری و سرطان به وجود میاره . درست مثل الکل خوری و مصرف دخانیات و مواد مخدر که مدتها بعدش ضررهاش نمایان میشه
    بنده از حرفاتون اینجور استنباط کردم که شما قبلاً وزنتون کم بوده بعدش رفته بالا , حالا دوباره داره کم میشه

اگر حرفم درسته , وزنتون طبیعی رفت بالا یا با داروی چاق کننده و مکمل های اشتهاآور و اینها ؟

دارویی مصرف میکنین الان ؟ بعضی داروها باعث کاخش وزن میشه مثل مکمل ویتامین D با کلسیم

16. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •