تبلیغات :
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
دانلود آهنگ جدید
پیشبینی فوتبال
دستگاه جوجه کشی
[ سفارش آگهی متنی ]

+ جواب دادن به اين بحث
صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 12 از 12

نام تاپيک: مشکلات من! تجارب شما چیست؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام

قابلی نداشت دوست عزیز
    پیشنهاد اولِ بنده به شما اینه که برید انتقال خون و 450 سی سی خون بدین
    نتیجه اش معجزه آسا هست برای کسانی که گلبولهای قرمز خونشون زیاده یعنی بیماری غلظتِ خون دارند
    .
    اشتهاتون چطوره ؟ روزی چند وعده غذا میخورید ؟
    شکم خوب کار میکنه یا دیر به دیر میرید دستشویی ؟
    اگر ادرار بسیار زرده علامتِ کم آبی هست که خودش کلی مشکلات به وجود میاره . باید 2 ساعت بعد از غذا و یا 30 دقیقه قبل از غذا یک لیوان آب خورده بشه و بهتره دماش دمای محیط باشه یا کمی خنک .
    دراز کشیدن با معده ی پر بسیار خطرناک هست ولی چون ضررش فوراً آشکار نمیشه مردم بهش اهمیت نمیدند تا اینکه مشکل ساز میشه و رفلاکس و زخم معده و مری و سرطان به وجود میاره . درست مثل الکل خوری و مصرف دخانیات و مواد مخدر که مدتها بعدش ضررهاش نمایان میشه
    بنده از حرفاتون اینجور استنباط کردم که شما قبلاً وزنتون کم بوده بعدش رفته بالا , حالا دوباره داره کم میشه

اگر حرفم درسته , وزنتون طبیعی رفت بالا یا با داروی چاق کننده و مکمل های اشتهاآور و اینها ؟

دارویی مصرف میکنین الان ؟ بعضی داروها باعث کاخش وزن میشه مثل مکمل ویتامین D با کلسیم

زنده باد
    یبار رفتم گفتن شرایط مناسبی برای خون دادن ندارین..دیگه نرفتم
    خصوصا وقتی آزمایش خونم میدم با همون مقدار کم سرم سیاهی میره و رنگم صورتم مث مرده ها میشه !

بابت توضیحات ممنونم رعایت میکنم..

اشتها خوبه ! ولی وزن نمیگیرم
    خصوصا اینکه وعده هامو بیشتر کردم ( 5 وعده در روز )

زیاد میرم wc
    مثلا سه بار در روز شاید ببخشید دفع داشته باشم!
    و ادرار هم 5-6 بار

وزن که گرفتم حقیقتا بله ... مکمل (گینر) مصرف کردم ( ولی از داروخانه تهیه کرده بودم ) قرص اشتها و چاقی و اینا خیر
    الانم فقط مولتی ویتامین فارماتون

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    چهل دخترون

پيش فرض

سلام

قابلی نداشت دوست عزیز
    پیشنهاد اولِ بنده به شما اینه که برید انتقال خون و 450 سی سی خون بدین
    نتیجه اش معجزه آسا هست برای کسانی که گلبولهای قرمز خونشون زیاده یعنی بیماری غلظتِ خون دارند
    .
    اشتهاتون چطوره ؟ روزی چند وعده غذا میخورید ؟
    شکم خوب کار میکنه یا دیر به دیر میرید دستشویی ؟
    اگر ادرار بسیار زرده علامتِ کم آبی هست که خودش کلی مشکلات به وجود میاره . باید 2 ساعت بعد از غذا و یا 30 دقیقه قبل از غذا یک لیوان آب خورده بشه و بهتره دماش دمای محیط باشه یا کمی خنک .
    دراز کشیدن با معده ی پر بسیار خطرناک هست ولی چون ضررش فوراً آشکار نمیشه مردم بهش اهمیت نمیدند تا اینکه مشکل ساز میشه و رفلاکس و زخم معده و مری و سرطان به وجود میاره . درست مثل الکل خوری و مصرف دخانیات و مواد مخدر که مدتها بعدش ضررهاش نمایان میشه
    بنده از حرفاتون اینجور استنباط کردم که شما قبلاً وزنتون کم بوده بعدش رفته بالا , حالا دوباره داره کم میشه

اگر حرفم درسته , وزنتون طبیعی رفت بالا یا با داروی چاق کننده و مکمل های اشتهاآور و اینها ؟

دارویی مصرف میکنین الان ؟ بعضی داروها باعث کاخش وزن میشه مثل مکمل ویتامین D با کلسیم
    ایا میشه خودمون بدیم یه دکتر ازمون خون بگیره و دیگه نریم انتقال خون؟

+ جواب دادن به اين بحث
صفحه 2 از 2 اولاول 12

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )
همچنین با داشتن اکانت گوگل ( جی میل ) میتوانید از لینک بالای سایت استفاده کنید و سریعا در سایت وارد شوید

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •