تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: Hypnagogia

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض Hypnagogia

دوستان والا نمیخوام زیاد توضیح بدم ، عنوان مشخصه، بنده نزدیک چند سال هست که Hypnagogia دارم، اوایل خیلی ترسناک بود در حد سکته اما الان عادت کردم هر چند باز ترسناکه. هیچ سابقه بیماری و مصرف دارو و قرصی ندارم. تو عمرا به جز قرص سرماخوردگی هیچ قرصی نخوردم حتی سردرد. تو عمرا لب به قلیون و سیگار نزدم، تو عمرا الکل نخوردم، اهل ورزش هستم ، غذای فست بود چرب شور شیرینی و تنفلات اصلا نمیخورم و خوابم خوبه اصلا بیخوابی ندارم اما ماهی چند شب Hypnagogia دارم.

آیا کس دیگری مانند من هست این تجربه رو داره؟ احساس میکنم خاص در این موضوع هستم.

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

تا جایی که مطلع هستم برمیگرده به اضطراب و باید به روانشناس یا روانپزشک مراجعه کنید تا اضطراب ریشه‌یابی بشه و مرتفع بشه. به نظرم باید قبل اینکه به پزشک مراجعه کنید خودتون بررسی کنید که روزهایی که این تجربه اتفاق میافته چطور براتون گذشته و چقدر تنش داشتید. کمک میکنه شرح حال کاملتری به پزشک بدید برای تشخیص.

در کل خطرناک نیست و جای هیچ نگرانی هم وجود نداره. اول باید خود این ترس نسبت به این پدیده رو از بین ببرید چون خودش می‌تونه ریشه اضطراب بیشتر باشه.

3. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه قلب.طلایی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

سلام

توصیم اینه؛

اول
    شب ها رو به بالا نخواب ( یعنی رو به سقف ) تو این حالت فلج خواب باعث فشار به قفسه سینت میشه.

دوم
    سطح استرس های روزانت رو کاهش بده و سعی کن کمتر خسته بشی که کمتر بخوابی.

سوم
    زمان بروز این اتفاق سعی کن تو ذهنت با تکرار بسم الله... آروم انگشت های پا و دستت رو تکون بدی و خیلی ریلکس باشی.

چهارم
    آخرین گزینه من معنوی هست اگر دوست داشتی انجام بده و دوست نداشتی تصمیم با خودت هست. شب ها قبل از خواب آیت الکرسی رو بخون، تو اینترنت خوندنش پنج دقیقس. میتونی بالای تختت یه آیت الکرسی و چهار قل قرآن بگذاری و از نظر روانی آرامش خاص و خوبی بهمراه میاره.

در پایان این اتفاق اصلا آسیب رسان نیست و مشکلیم بوجود نمیاره ، فقط حالت هراس ایجاد میکنه . سلامت باشین

5. این کاربر از قلب.طلایی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

ممنون متاسفانه تو زمون بدی پر از استرس دارم زندگی میکنم این از وضعیت ایران اون از وضعیت بد اقتصادی و تورم اون اشتغال بی کار یعنی وضعیت بد پروژه ها این از اینده مبهم اینده در ایران....

عادت رو به بالا خوابیدن دارم معمولا، اما سعی میکنم تمایل به چپ و راست را بیشتر بخوابم.
    معمولا قبل از خواب گوشی دستم هست که فکر کنم باید این عادت رو هم ترک کنم.

باز ممنون از دوستان

7. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •