تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: کرک babylon ng

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض کرک babylon ng

با سلام

بابیلون ورژ« جدید مشکل لایسنس کد داره ، از هرجا دانلود میکنم این کد رو نوشته 49EGT4Y4DDXE8GN329AM2NPVJ
    اون هم وقتی تاریخ رو یک سال برمیگردونم کار میکنه که برنامه های دیگه اونوقت درست کار نمیکنن مثل گوگل کروم ، سریال جدیدی ندارید ، یا اگر بخایم قانونی بخریم کجا هست ؟؟ چند تومن ؟

یا اینکه بگید دیکشنری اریانپور رو از کجا دانلود کنم روی چه برنامه ای ، چون بابیلون رو فقط برای اریانپور و انگلیسی به انگلیسی خودش میخام

تشکر از جواب هاتون ( البته میدونم یه جواب هم نمیدید)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با سلام

بابیلون ورژ« جدید مشکل لایسنس کد داره ، از هرجا دانلود میکنم این کد رو نوشته 49EGT4Y4DDXE8GN329AM2NPVJ
    اون هم وقتی تاریخ رو یک سال برمیگردونم کار میکنه که برنامه های دیگه اونوقت درست کار نمیکنن مثل گوگل کروم ، سریال جدیدی ندارید ، یا اگر بخایم قانونی بخریم کجا هست ؟؟ چند تومن ؟

یا اینکه بگید دیکشنری اریانپور رو از کجا دانلود کنم روی چه برنامه ای ، چون بابیلون رو فقط برای اریانپور و انگلیسی به انگلیسی خودش میخام

تشکر از جواب هاتون ( البته میدونم یه جواب هم نمیدید)
    نرم افزار Lingoes را تست کرده اید؟ در سایت های دانلود در کنار خود نرم افزار چند دیکشنری هم قرار دارد اریان پور هم شامل انهاست.

3. این کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

نرم افزار Lingoes را تست کرده اید؟ در سایت های دانلود در کنار خود نرم افزار چند دیکشنری هم قرار دارد اریان پور هم شامل انهاست.
    تسکر از راهنمایتون ، والا لینگوس اریانپور نداره ، کلی سرچ کردم برنامه mdict رو پیدا کردم که کلا رایگانه ، فایلای mdx و mdd رو میخونه ، اریانپورش رو هم پیدا کردم و macmillan رو ، چون اینا برا هم لغت با جمله مثال زدن خیلی بهتر متوجه معنی کلمه میشی ،

بابیلون رو هم بوسیدم گذاشتم کناز از بس پیغام لایسنس میداد ، گفتم بگم برای ایندگان و باقی الصالحات

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •