تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 39

نام تاپيک: توپ طلای سال 2019 فرانس فوتبال - Ballon d'Or

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض توپ طلای سال 2019 فرانس فوتبال - Ballon d'Or

فن دایک: توپ طلا باید به مسی برسد

فن دایک که در ژانویه 2018 به لیورپول پیوست، خیلی زود به یکی از ارکان اصلی این تیم تبدیل شد و امشب کمک کرد تا این تیم با پیروزی 2-0 مقابل تاتنهام، قهرمان چمپیونز لیگ شود.

ویرژیل فن دایک، ستاره خط دفاعی لیورپول، معتقد است لیونل مسی بهترین گزینه برای کسب توپ طلای 2019 است اما تایید کرد که با قهرمانی در چمپیونز لیگ، اکنون خودش از شانس خوبی برای کسب این جایزه برخوردار است.

فکر می کنم مسی بهترین بازیکن دنیاست. او باید توپ طلا را ببرد. بنابراین من به آن فکر نمی کنم. اما اگر ببرم، آن را تحویل می گیرم. هرچند مسی باید آن را ببرد. او بهترین بازیکن دنیاست؛ چه در فینال باشد، چه نه.

ما باید تشنه باشیم. این فصل با قهرمانی در چمپیونز لیگ به پایان رسید. در جولای همه از صفر شروع می کنند و ما هم باید بار دیگر آغاز کنیم. ما باید کارمان را برپایه عملکرد این فصل بسازیم.

باید بار دیگر منچستر سیتی را به چالش بکشیم زیرا فکر نمی کنم آنها افت کنند. ما جاه طلب هستیم و می خواهیم هر سال، چند شب مانند این داشته باشیم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاپیک سال قبل: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

جیمی کرگر: فن دایک خودش را به عنوان بهترین مدافع دنیا ثابت کرده اما معتقدم توپ طلا به مسی خواهد رسید

جیمی کرگر، اسطوره لیورپول معتقد است ویرجیل فن دایک علی رغم فصل فوق العاده‌ای که داشته توپ طلا را نخواهد برد.

اخیرا دیدم در مراکز شرط بندی فن دایک در بحث شانس فتح توپ طلا از مسی هم پیشی گرفته است. اگر بخواهم صادقانه بگویم، نظرم روی مسی است چون به ندرت می‌بینید یک مدافع توپ طلا ببرد. به نظرم کاناوارو به پشتوانه قهرمانی در جام جهانی بود که این جایزه را برد. فکر نمی‌کنم عملکرد او در طول فصل تغییری کرده باشد. شکی نیست که فن دایک فصل فوق العاده‌ای داشته اما معتقدم برای کسب توپ طلا شما باید چیزهای بزرگی ببرید. از همین رو معتقدم قهرمانی در لیگ قهرمانان باعث شد تا برچسب یکی از بهترین‌های دنیا بودن رسما روی فن دایک قرار بگیرد.

وقتی ابتدای فصل صحبت از بهترین مدافعان دنیا می‌کردیم، حرف از پیکه و راموس بود. نه به این معنا که لزوما عملکرد و سطح آنها بالاتر از فن دایک بوده باشد اما تفاوت در این بود که آنها مدال قهرمانی در سطح ملی و باشگاهی داشتند - و فن دایک نداشت -به همین خاطر اعتقاد دارم باخت به پرتغال باعث ناامیدی فن دایک خواهد بود. طبعا لیگ ملت‌ها مثل جام جهانی یا یورو نیست ولی برای کشورش جام درخوری بود. با این وجود به نظرم وقتی شما یک جام بزرگ می‌برید، خودتان را در آن سطح ثابت می‌کنید و معتقدم فن دایک اکنون در پستش بهترین بازیکن دنیا است و خودش را هم ثابت کرده اما توپ طلا؟ به نظرم مسی.

4. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

جونیور فیرپو: توپ طلا هر سال باید به مسی برسد

بهترین بازیکن دنیا با اختلاف. هیچ شکی در این باره وجود ندارد. همیشه وقتی بحث توپ طلا می‌شود این را می‌گویم که باید به مسی برسد. هر ساله. باید یک توپ طلا همیشه به مسی بدهند و جایزه دیگری برای بقیه بسازند و به بازیکنی که از همه شایسته‌تر است، اهدا شود. در بازی آخر بتیس-بارسلونا در ویامارین مصدوم بودم و نتوانستم در میدان باشم. به همین خاطر بیشتر از دیگر هم تیمی‌هایم ناراحت شدم. یادم هست زمانی که آن چیپ مسی در حال تبدیل شدن به گل بود، آن را ایستاده دنبال کردم و وقتی وارد دروازه شد، ورزشگاه را ترک کردم! مسی را همه می‌شناسند و طبیعی است هواداران بتیس که فوتبال فهم و فوتبال دوست هستند، او را تشویق کنند. امسال هم توپ طلا باید به مسی برسد. او آقای گل لالیگا شد؛ کفش طلای اروپا را برد و بهترین گلزن لیگ قهرمانان هم بود. چه کسی بهتر عمل کرد؟

6. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نتیجه تحقیقات یک موسسه تحقیقاتی-آموزشی در بلژیک: لیونل مسی دو برابر بهتر از کریستیانو رونالدو است

نزدیک به دو دهه، مبحثی داغ بین فوتبال دوستان جریان داشته است.

هرگز پاسخی برای یک سوال در دنیای فوتبال پیدا نشده است‌: «لیونل مسی بهتر است یا کریستیانو رونالدو؟» اما این باعث نشده است تا دانشمندان بلژیکی از تلاش برای رسیدن به یک نتیجه دست بکشند.

به گزارش استاندارد، موسسه تحقیقاتی-آموزشی KU Leuven به مدت پنج سال عملکرد دو بازیکن نامبرده در رقابت‌های لالیگا را زیر نظر گرفت، تا این که کاپیتان تیم ملی پرتغال راهی سری آ شد. پروفسور جسی دیویس در این رابطه گفته است:

ارزش بازیکنان فوتبال اغلب بر اساس گل‌ها و پاس گل‌ها تعیین می‌شود. با این حال در برابر ۱۶۰۰ واقعه‌ای که می‌تواند در یک مسابقه رخ بدهد، گلزنی یک رویداد نادر است. مدل ما تمامی حرکات را در بر می‌گیرد: شوت‌ها، پاس‌ها، دریبل‌ها و تکل‌ها و در نهایت به محاسبه مقادیر می‌پردازد.

این سیستم که VAEP نام دارد، به بررسی این می‌پردازد که بازیکن در هر مسابقه، روی چه رویدادهایی تاثیر گذار بوده است تا تصویر کامل‌تری از خودش و ارزش خود برای تیم به نمایش بگذارد. نتایج نشان دادند نه تنها مسی از رقیب دیرینه خود بهتر است، بلکه دو برابر از او بهتر است. نمره تاثیر گذاری مسی در این تحقیقات، ۱.۲۱ به ازای هر بازی بوده است و در مقابل رونالدو نمره ۰.۶۱ را کسب کرده است.

تام دکروس، دانشجوی دکتری در علوم آماری در این زمینه افزود:

در فصول اول، نمرات مسی و رونالدو خیلی به هم نزدیک بود. از فصل ۱۶-۲۰۱۵، مسی از رقیب ابدی خود فاصله گرفت. در کار اکثر فوتبالیست‌ها، یک نوع بده‌بستان مشاهده می‌شود؛ بدین صورت که یا مثل پل پوگبا اقدامات زیادی انجام می‌دهند که ارزش کمتری دارند و یا عده دیگری که کمتر توپ را لمس می‌کنند ولی تاثیر بزرگ‌تری دارند. این سبک در کار مهاجمانی مثل هری کین، محمد صلاح و رونالدو دیده می‌شود. مسی در این زمینه استثنایی است؛ او علاوه بر این که دست به اقدامات زیادی می‌زند، کارهایی انجام می‌دهد که ارزش بالایی دارند.

8. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آلیسون: دروازه‌بان‌ها شانس بالایی برای کسب توپ طلا ندارند

آلیسون معتقد است همیشه مهاجمان و هافبک‌ها به واسطه گلزنی، نسبت به دروازه‌بان‌ها شانس بالاتری جهت کسب توپ طلا دارند.

آلیسون، دروازه‌بان برزیلی لیورپول که با این تیم فاتح لیگ قهرمانان 2019 شد، یکی از نامزدهای کسب عنوان بهترین دروازه‌بان جهان در سال 2019 است. آلیسون در مصاحبه با مارکا در خصوص شانس فتح توپ طلا گفت :

اخباری در رابطه با داشتن شانس فتح توپ طلا را خواندم و از این بابت مفتخر شدم اما می‌دانم که رسیدن به چنین جایزه‌ای آسان نخواهد بود و حتی برای دروازه‌بان‌ها نیز سخت‌تر است. با این حال وجدانم آسوده است زیرا می‌دانم که خوب کار می‌کنم و مردم نیز این را می‌دانند. فرق مهاجم‌ها و هافبک‌ها با دروازه‌بان این است که آن‌ها گل می‌زنند اما دروازه‌بان گل‌ نمی‌زند بلکه جلوی خوردن گل را می‌گیرد. مردم دوست دارند شادی پس از گل را جشن بگیرند و آن لحظه برایشان مهم‌تر از فوتبال است. به همین علت است که دروازه‌بان‌ها نسبت به سایر بازیکنان، شانس کم‌تری برای بردن توپ طلا دارند.

10. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

راموس: فن دایک شایستگی کسب توپ طلا را دارد

راموس باور دارد عملکرد فن دایک برای دستیابی به کسب توپ طلا به اندازه کافی خوب بوده است.

فن دایک مدافع بزرگی است و اگر به این جایزه دست پیدا کند، صلاحیت آن را داشته است. یک مدافع کار سخت‌تری برای کسب توپ طلا دارد. البته به نظر می‌رسد حالا رقابت فقط میان مسی و کریستیانو نیست. ظاهرا راهی در حال باز شدن به روی سایرین است.

12. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تباس رئيس رئالی لالیگا: مسی بهترین بازیکن تاریخ است

فوق ستاره 32 ساله آرژانتینی بارسلونا که ویترینی از جوایز فردی و تیمی در کارنامه دارد، چند شب پیش جایزه بهترین بازیکن سال 2019 دنیا - THE BEST - را هم به افتخاراتش اضافه کرد.

بسیاری معتقدند مسی بهترین بازیکنی است که تاریخ فوتبال به خودش دیده است. خاویر تباس یکی از همین افراد است.

رئيس سازمان لیگ فوتبال اسپانیا می‌گوید:

مسی بهترین بازیکن تاریخ است و ما خوش شانس هستیم که او را در لالیگا داریم. نمی‌توانم لیگی بدون مسی را تصور کنم. او در فوتبال اسپانیا زاده شده و امیدوارم تا روز آخر همین‌جا بماند. بازگشت نیمار به لالیگا؟ دوست دارم این اتفاق بیفتد اما همان طور که دل بوسکه هم گفت، با یک رفتار خوب! چگونه می‌توانم مخالف حضور بازیکنی در این سطح در لالیگا باشم؟ درست مثل نیمار، دوست دارم گواردیولا و مورینیو نیز مثل سابق، هدایت یکی از تیم‌های لالیگا را بر عهده بگیرند. هدف ما باید داشتن بهترین‌ها باشد. امیدوارم نیمار روزی دوباره در یک تیم اسپانیایی بازی کند.

14. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تازه ترین فهرست با ارزش ترین بازیکنان دنیای فوتبال: امباپه، نیمار و مسی

شرکت مشاوره مدیریت KPMG

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خوزه لوییس چیلاورت: دوست داشتم با لیونل مسی همبازی بودم

خوزه لوییس چیلاورت یکی از منحصر به فردترین سنگربان های تاریخ فوتبال بود که علاوه بر توانایی های درون دروازه، در نواختن ضربات ایستگاهی و پنالتی نیز متبحر بود.

حالا این دروازه بان پاراگوئه ای که دو دهه قبل درون دروازه تیم ملی کشورش نمایش های خاطره انگیزی را ارائه داده بود، لیونل مسی را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال توصیف کرده و اذعان داشت علاقه داشته در ترکیب فعلی بارسلونا و در کنار ستاره آرژانتینی به میدان برود.

من دوست داشتم در این تیم بارسلونا و در کنار لیونل مسی بازی کنم. اگر می خواهید رویاسازی داشته باشید می توانید آزادانه تصور کنید. برای من لیونل مسی بهترین فوتبالیست تاریخ است.

خوزه لوییس چیلاورت در ادامه پنج بازیکن برتر تاریخ فوتبال را از نگاه خود خود را معرفی کرد گفت:

مارادونا؟ او در جمع 5 نفر برتر تاریخ فوتبال جای دارد. از نظر من آلفردو دی استفانو، مارادونا، پله و زین الدین زیدان بعد از مسی بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال هستند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

30 نامزد دریافت جایزه توپ طلای 2019 معرفی شدند

فرانس فوتبال طبق اعلام قبلی امسال تصمیم گرفته به جز توپ طلایی که به بهترین بازیکن مرد و زن اهدا می‌کند، جایزه ای هم به بهترین دروازه بان سال دنیا بدهد، جایزه یاشین. دیگر جایزه‌ای که اهدا خواهد شد، بهترین بازیکن جوان است که جایزه کوپا نام دارد. جایزه‌ای که سال پیش به کیلیان ام باپه رسید.

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •