تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 39

نام تاپيک: توپ طلای سال 2019 فرانس فوتبال - Ballon d'Or

2. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ماتیس دی لیخت - جایزه کوپا (بهترین بازیکن زیر 21 سال)

آلیسون بکر - جایزه یاشین (بهترین دروازه بان سال)

مگان راپینو - بهترین بازیکن زن جهان

لیونل مسی - توپ طلا

تبریک به هواداران آژاکس، یوونتوس، لیورپول و بارسلونا
    ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک 01455989.jpg  

4. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لیونل مسی: کسب این توپ طلا لذت بخش‌تر از قبل بود چون به زودی وقت خداحافظی فرا می‌رسد

حرف‌های احساسی لیونل مسی شاید در ابتدا کمی هواداران بارسلونا و آرژانتین را نگران کند اما همچنان این اعجوبه فوتبال را تا چند سال دیگر در میادین خواهیم دید.

اولین توپ طلایی که گرفتم را به خاطر دارم. 22 سالم بود و با سه برادرم به پاریس آمدیم و شبی عالی را سپری کردیم. ده سال بعد، حالا در این جا با همسرم و سه فرزندم، لحظاتی خاص و متفاوت را تجربه می‌کنیم. همان طور که همسرم گفت، طی این سال‌ها دست از رویاپردازی نکشیدم و راهم برای پیشرفت بیشتر را ادامه دادم. می‌خواهم روز به روز پیشرفت کنم و از فوتبالم لذت ببرم. به لطف خدا، از یک یا دو سالگی قادرم کاری که عاشقش هستم را انجام دهم و امیدوارم خدا کمک کند که برای سال‌های بیشتری بتوانم از فوتبال لذت ببرم.

می‌دانم که الان چند ساله‌ام و اکنون نسبت به زمانی که اولین توپ طلایم را بردم بیشتر لذت می‌برم زیرا می‌دانم وقت خداحافظی به زودی فرا می‌رسد و این سخت است. اگرچه تکرار می‌کنم، هنوز چند سال دیگر پیش روی من باقی‌مانده است. با این حال اکنون زمان خیلی سریع می‌گذرد و همه چیز خیلی سریع اتفاق می‌افتد. امیدوارم بتوانم از حضور در کنار خانواده، فوتبال بازی کردن، رقابت با رقبا و این زندگی، همچنان لذت ببرم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فن دایک: فصلی عالی را سپری کردم اما رقابتم با بازیکنی غیرعادی بود؛ مسی شایسته نهایت احترام است

ویرجیل فن دایک از این که توپ طلا به او نرسیده، ناراحت نیست و لیونل مسی را مورد تمجید قرار داد.

فصلی عالی را سپری کردم اما گاهی اوقات باید با بازیکنانی چون او [مسی] که کمی غیرعادی هستند، رقابت کنید. مسی فاتح شش توپ طلا شده و شایسته نهایت احترام است.

ویرجیل فن دایک پیش از شروع مراسم در گفتگو با خبرنگاران، به کریستیانو رونالدو، به شوخی طعنه زد و گفت او اصلا رقیبش برای کسب توپ طلا نیست.

ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک rwnldynyw.jpg  

6. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خبر باب کسری

پاسخ خواهر رونالدو به حرف های فن دایک در مراسم توپ طلا: ابتدا چند جایزه کسب کن سپس با هم صحبت می کنیم

کاتیا آویرو در پستی که در اینستاگرام خود منتشر کرد خطاب به مدافع هلندی لیورپول حرف های طعنه آمیزی گفت.

دیشب از فن دایک سوال شد که: " حالا که رونالدو به مراسم نیامده آیا می توانیم بگوییم که یک رقیبت از رقابت کسب توپ طلا کنار رفته؟"

فن دایک در جواب این سوال گفت:

او هم در رقابت بوده؟

بلافاصله پس از این حرف فن دایک آویرو در حمایت از برادرش پست زیر را منتشر کرد:

حالا ویرجیل عزیز، جایی که تو در آن هستی جایی است که کریستیانو رونالدو هزاران بار آمده و باز هم خواهد آمد. می‌بینی ویرجیل عزیز، کریستیانو رونالدو در کشوری که در آن بازی می کنی سه بار جام قهرمانی را بالای سر برده است، جامی که تو یک بار هم آن را لمس نکردی. کریستیانو حتی بهترین گلزن و بهترین بازیکن کشوری که در آن بازی می کنی هم شده است، زمانی که من حتی از تو هم جوان تر بودم. بعد از آن ویرجیل عزیز، کریستیانو به باشگاه دیگری رفت و به بزرگ ترین بازیکن تاریخ آن باشگاه تبدیل شد. کلمه رئال مادرید چیزی به یادت می آورد ویرجیل ؟ کریستیانو با این تیم تو را در فینال لیگ قهرمانان اروپا شکست داده است، بالون دور چطور ویرجیل کریستیانو رونالدو قبلا 5 بار این جایزه را برده است. پس از همه این ها کریستیانو و هم تیمی هایش تیم ملی نارنجی پوش تو را در فینال نابود کردند، سخت بود ویرجیل؟ حیف شد چون کریستیانو در موفق ترین سال دوران حرفه ای تو هم از تو عنوان بیش تری کسب کرده است. عالیه! این طور نیست؟ اکنون ویرجیل، سعی کن چند تا جايزه ببری و سپس با هم صحبت خواهیم کرد، هر وقت توانستی تعداد انگشت شماری از این جوایز به دست بیاوری می توانی با کریستیانو سر یک میز بنشینی یا همانطور که در کشور ما می گویند: رشد می کند و ظاهر می شود. کریستیانو تو برای من بهترین بازیکن جهان هستی و باقی خواهی ماند.

8. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بازتاب ششمین توپ طلای مسی در نشریات جهان

روزنامه های ورزشی دنیا اکثرا تیتر اصلی امروز خود را به ششمین توپ طلای لیونل مسی اختصاص داده اند. مسی در یک سال اخیر نمایش فردی فوق العاده ای داشت و در رقابت های لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا عنوان آقای گلی را از آن خود کرد؛ موضوعی که نقش اساسی در انتخاب این فوق ستاره آرژانتینی به عنوان بهترین بازیکن سال 2019 ایفا کرده است.

آ اس مادرید: تاریخ سازی مسی با ششمین توپ طلا

اسپورت بارسلونا: فوتبال فقط یک خدا دارد

اکیپ فرانسه: تنها

گاتزتا دلو اسپورات ایتالیا: ششمین توپ طلا مسی، باعث عصبانیت یووه

تلگراف انگلیس: مسی رکورد زد؛ ششمین توپ طلا

ادامه

10. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رای ها منتشر شد. روزنامه نگار اسپانیا (AS مادرید) به فن دایک و رونالدو رای داده

12. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رکوردداران توپ طلا

باشگاه

1 - بارسلونا 12 بار

2 - رئال مادرید 11 بار

3 - یوونتوس و میلان 8 بار

4 - بایرن مونیخ 5 بار

5 - منچستر یونایتد 4 بار

بازیکن

1 - لیونل مسی

2 - کریستیانو رونالدو

3 - میشل پلاتینی، یوهان کرایوف، مارکو فان باستن

4 - فرانتس بکنباوئر، رونالدو، آلفردو دی استفانو، کوین کیگان، کارل هاینتس رومنیگه

5 - لوییزیتو، زین‌الدین زیدان، اوزه‌بیو، بابی چارلتون، گرد مولر، رود گولیت، لوتار ماتئوس، جرج بست، رونالدینیو، ...

کشور

1 - آلمان

2 - هلند

3 - پرتغال

4 - فرانسه

5 - آرژانتین

14. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

وقتی ستاره پرتغالی عجله کرد؛ گاف بزرگ رونالدو در پاسخ به فن دایک!

مصاحبه جنجالی ویرژیل فن دایک در خلال مراسم توپ طلای فرانس فوتبال باعث ایجاد حواشی فراوانی در روزهای اخیر شده است. این مدافع هلندی در هنگام برگزاری مراسم و هنگامیکه از او در مورد غیبت رونالدو پرسیده شد، اذعان داشت که مگر ستاره پرتغالی رقیب او برای دریافت توپ طلا بوده است؟

اما خواهر کریستیانو رونالدو ساعاتی بعد از مصاحبه ویرژیل فن دایک، با انتشار متنی بلند بالا به تمجید از برادر خود و انتقاد از مدافع لیورپول پرداخته و بارها تاکید کرد رونالدو از نظر کسب افتخارات بازیکن به مراتب بزرگ تر از ویرژیل فن دایک است.

اما شواهد حاکی از آن است که این متن تند در واقع از سوی خود رونالدو نوشته شده و از طریق اکانت خواهرش منتشر شده است. در این متن چندین بار از ضمیر "من" به جای "او" استفاده شده و در واقع به نظر می رسد خود رونالدو این متن را به رشته تحریر درآورده و اینقدر برای پاسخ دادن به ویرژیل فن دایک عجله داشته که فراموش کرده اشتباهات نگارشی آن را برطرف کند.

خدایی سوتی بزرگیه. پست اینستاگرام رو چک کردم دیدم واقعیت داره

16. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلطان دست نیافتنیه
    کافهی شش ماه دیگه کوپا آمریکا رو که تو آرژانتین برگزار میشه بزنه و اگه یکم خوش شانس باشیم چمپیونز لیگ امسالم ببریم
    توپ طلا هفتم در انتظاره!!!

18. 2 کاربر از b.soshiant بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مسی: مایه تاسف است که مانه در رده چهارم رده بندی توپ طلا قرار گرفت؛ او سال فوق العاده‌ای داشت

لیونل مسی، فوق ستاره بارسلونا به تمجید از سادیو مانه، مهاجم لیورپول پرداخت.

مانه سنگالی و 27 ساله، یکی از بهترین خریدهای لیورپول در قرن 21 به شمار می‌رود. بازیکنی که از ساوتهمپتون خریده شد و در 144 بازی برای قرمزها آمار فوق العاده 72 گل و 29 پاس گل را از خود بر جای گذاشته است.

مانه فصل پیش هم یکی از ارکان قهرمانی لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا بود اما باز هم نتوانست راهی جمع سه نفر پایانی توپ طلا شود و چهارم شد.

اعجوبه آرژانتینی بارسلونا درباره مانه می‌گوید:

مایه تاسف است که مانه را در رده چهارم لیست توپ طلا می‌بینیم. از طرفی فکر می‌کنم امسال بازیکنان بزرگ زیادی در رقابت بودند. به همین خاطر انتخاب یک بازیکن به خصوص، دشوار بود. اما من سادیو مانه را انتخاب کردم چون سبک بازی او را می‌پسندم. مانه سال فوق العاده‌ای داشت که البته برای تمام تیم لیورپول عالی بود. به همین خاطر او را انتخاب کردم. تکرار می‌کنم: امسال بازیکنان فوق العاده زیادی در لیست بودند و انتخاب از میان آنها کار سختی بود.

Messi voted for Mane to win The Best award & says it's a 'shame' he was fourth in Ballon d'Or voting

20. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •