تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 39 از 39

نام تاپيک: توپ طلای سال 2019 فرانس فوتبال - Ballon d'Or

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نیمار: باید هر سال یک توپ طلا فقط به مسی اختصاص داده شود

نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن در مورد دلایل تقلای خود برای بازگشت به بارسلونا صحبت کرد.

نیمار با اشاره به تلاش خود برای جدایی از پاری سن ژرمن ​​در تابستان گذشته گفت:

من هرگز نمی خواستم به کسی صدمه بزنم، اما معتقدم اگر کسی از حضور در جایی رضایت ندارد، باید آنجا را ترک کند و به همین دلیل قصد داشتم از پاری سن ژرمن جدا شوم.

نیمار در مورد لیونل مسی و توپ طلای ششم وی گفت:

مسی بازیکن شگفت انگیزی و بهترین بازیکنی است که من تا به حال در دنیای فوتبال را دیده ام. جای تعجب نیست که او شش توپ طلا دارد، زیرا او سالهاست در بالاترین سطح بازی می کند و باید هر سال یک توپ طلا فقط به مسی اختصاص داده شود. من نیز علاقه دارم روزی برنده این جایزه شوم، اما وسواسی ندارم و در این خصوص جای نگرانی نیست.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

There should be a Ballon d'Or just for Messi: Neymar

2. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ایجنت کریستیانو رونالدو: رسیدن توپ طلای 2019 به مسی، ناعادلانه بود

اخیرا ششمین توپ طلای لیونل مسی به ویترین افتخارات او اضافه شد. وی فاتح توپ طلای 2019 لقب گرفت اما از نظر ژرژ مندس مدیر برنامه های کریستیانو رونالدو، رسیدن توپ طلا به مسی ناعادلانه بود. او در حاشیه مراسم پسر طلایی 2019، در شهر تورین به خبرنگاران گفت:

از نظر من رسیدن توپ طلای امسال به مسی ناعادلانه بود. رونالدو هم قهرمان لیگ ملت های اروپا شد اما زندگی همینطور است. به نظرم رونالدو اگر هنوز بازیکن رئال مادرید بود، برنده توپ طلا می شد. رونالدو قهرمان بزرگی است و می داند چطور باید به توپ طلای 2020 رسید.

ادامه

4. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

10 بازیکن برتر سال 2019 از نگاه گاردین؛ لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد

لیونل مسی با کسب 9158 امتیاز که 45 درصد آرا را شامل می شود، بالاتر از ویرجیل فن دایک به عنوان بهترین بازیکن سال 2019 انتخاب شد. 10 بازیکن برتر سال 2019 از نگاه گاردین به شرح زیر است:

6. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

8. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

جوایز گلوب ساکر در دوبی داده شد

کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن سال و خورخه مندس بهترین ایجنت سال شد

Globe Soccer Awards 2019

بزودی: قبلا گفته بودم کفش طلا از توپ طلا مهم تره. ولی الان میگم گلوب ساکر از هر دوی اونها مهم تره! :)

10. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دی ماریا: با رونالدو هم تیمی بودم ولی مسی بهترین است

آنخل دی ماریا از معدود بازیکنانی است که شانس هم تیمی شدن با فوق ستاره هایی چون مسی و رونالدو را داشته است.

آنخل دی ماریا از سال 2010 تا 2014 بازیکن رئال بود و در کنار رونالدو موفق به فتح یک لیگ قهرمانان، یک لالیگا، یک سوپرکاپ اسپانیا و دو کوپا دل ری شد. نقش او در بسیاری از گل های رونالدو مشهود بود و وقتی از رئال راهی یونایتد شد، رونالدو یکی از ناراحت ترین بازیکنان رئال بود. دی ماریا در تیم ملی آرژانتین نیز سال هاست با مسی هم تیمی است.

او در یونایتد کنار وین رونی و در پی اس جی با زلاتان نیز سابقه بازی دارد ولی انتخاب نهایی او لئو مسی است. دی ماریا به تیک اسپورتس گفت:

برای من هم تیمی شدن با مسی، رونالدو، زلاتان و رونی یک رویا بود. زمانی در پلی استیشن با آنها بازی می کردم و هرگر تصور نمی کردم روزی کنارشان بازی کنم. همیشه عادت به تماشای بازی های شان داشتم و سپس رویایم به واقعیت پیوست. باید بگویم که مسی از بین 4 نفر بهترین است. رونالدو یک هیولاست و نیمار نیز جواهر فوتبال است. او برزیلی است و بازی کنارش واقعا لذتبخش.

زلاتان؟ او دیوانه است و یک شخصیت عجیب و غریب دارد. در زمین به نظر نمی آید ولی در واقع او انسان بسیار خوبی است. در کنار زلاتان هم از فوتبال لذت بردم. رونی شخصیت آرامی دارد و فکر نمی کردم آنقدر قدرتمند باشد. واقعا انتخاب بین این فوق ستاره ها کار دشواری است ولی اگر بخواهیم یکی را انتخاب کنم، او مسی است.

Di Maria: I've played with Messi, Ronaldo, Ibrahimovic & Rooney - Leo is the best

12. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فیلیپه لوئیس: مسی باید همیشه برنده توپ طلا شود

مدافع سابق باشگاه اتلتیکو مادرید معتقد است که مسی هر ساله باید برنده توپ طلا شود زیرا بازیکنی مانند او هر چند سال یه بار ظهور می کند.

فیلیپه لوئیس فاش می کند که همیشه ضربه‌ای را به مسی وارد می کرد تا بتواند او را متوقف کند. لوئیس در این رابطه می گوید:

من همیشه به مسی ضربه می زدم تا او را متوقف کنم اما او هیچوقت مرا بابت این کار سرزنش نکرده است. من مسی را برای فوتبالش تحسین می کنم. من هیچوقت از او نخواستم تا پیراهنش را به من بدهد زیرا برای پیروز شدن به زمین آمده‌ام نه برای اینکه بگویم مقابل مسی بازی کرده‌ام. همه می دانند که من راجع به مسی چگونه فکر می کنم. تنها کاری که باید انجام دهید لذت بردن از بازی او است زیرا نمی دانم چند سال یا چند دهه دیگر باید بگذرد تا بازیکنی مانند او ظهور کند. مسی باید همیشه برنده توپ طلا شود.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نگاهی به تمامی برندگان جایزه توپ طلا

استنلی متئوس اولین برنده توپ طلا

لو یاشین تنها دروازه بان برنده توپ طلا

لیونل مسی پرافتخارترین بازیکن تاریخ توپ طلا

آلفردو دی استفانو اولین بازیکنی که دو بار توپ طلا را کسب کرد

یوهان کرایوف اولین بازیکنی که دو بار متوالی برنده توپ طلا شد

ادامه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

هومبرتو ماسکیو: بازی دی استفانو، کرایوف، پله و مارادونا را دیده ام اما مسی را بهترین بازیکن تاریخ می دانم

هافبک ایتالیایی آرژانتینی سال های دور فوتبال، که اکنون 87 سال سن دارد می گوید با این که بازی بازیکنان بزرگ زیادی از جمله آلفردو دی استفانو، یوهان کرایوف، پله و مارادونا را دیده است، لیونل مسی را بهترین بازیکن تاریخ می داند.

هومبرتو ماسکیو، ستاره سابق سال های دور تیم ملی آرژانتین یکی از کسانی است که همواره مصاحبه‌هایش جلب توجه می کند. او حالا در مصاحبه ای به تمجید از لیونل مسی پرداخته است. او می گوید:

من بازی های دی استفانو، پله، مارادونا و کریوف را تماشا کرده ام اما لیونل مسی بهترین بوده است. من قابلیت‌های همه این بزرگان فوتبال را دیده ام و حتی در برابر برخی از آنها قرار گرفتم اما برایم مسی بهترین است.

I’ve seen Pele, Maradona & Cruyff, but Messi is the best – Argentine icon Maschio hails Barcelona great

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •