تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 31

نام تاپيک: انلاک اندروید ستاپ باکس ای سیما مدل fiber home HG680

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

یه نگاه به لینک زیر بندازید ببینید به درد می خوره یا نه.
    البته مربوط به hg680-p هست. نمی دونم با ورژن آیسیما چه فرقی داره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از heical بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

ممنون از توجهتون متاسفانه برنامه این مدل در نت نیست

4. 2 کاربر از makan2500 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

فقط برای روت کردن اندروید ای سیما هم راهی پیدا میشد به الطبع میشد رام رو ارتقا داد

6. 2 کاربر از makan2563 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

سلام دوستان
    راه حلی که واسه استفاده از نماوا استفاد کردم و بدون مشکل تقریبا جواب داد رو میگم خدمتتون

راه حل استفاده از tv.namava.ir هست ( یعنی نسخه وب نماوا )
    اول اینکه مرورگرای مختلفی امتحان کردم ولی نماوا چون سنگینه لگ داشت موقع پخش و اذیت میکرد . از کروم بگیر تا فایرفاکس.....

راه حلی که من به کار بردم استفاده از مرورگر flashfox بود . نسخه ای که استفاده کردم : flash fox pro flash browser 44

ضمن اینکه فلش پلیر اندروید هم نصب کردم.

نکته بعدی اینه که هر نرم افزار بیخودی که روی دستگاه هست رو از بخش تنظیمات - برنامه ها . غیر فعال و یا حذف نصب کنید( به دلیل سبک شدن دستگاه )
    نکته بعد پاک کردن بخش حافظه دستگاه هست که یه پاکسازی کردم من فایل های عکس و صدا و ... که از نرم افزار خود ایسیما داخل حافظه دستگاه مونده هست که باید پاک بشه ( من اینکارم کردم و فکر کنم تاثیر داشت )

به راحتی فکر کنم هر پلتفرمی مثله تلوبیون یا نماوا یا فیلیمو رو میتونید با استفاده از مروررگر ( نه نصب نرم افزارشون ) به خوبی استفاده کنید.

واسه کار کردن با سایت و مرورگر هم کافیه یه موس usb به دستگاه وصل کنید و باهاش سایت رو باز کنید ، تایپ کنید حتی با صفحه کلید خود اندروید و .....

نیازی هم به خرید دستگاه ستاپ باکس اندروید گرون قیمت نیست.....این مرورگر فلش فاکس سبک و کم حجم و خووبه ، حتی من فیلیمو هم با کروم و فایرفاکس تونستم استفاده کنم اما نماوا رو لگ داشت، اما با این فلش فاکس به خوبی از نماوا هم فیلم پخش میشه......

به راحتی میتونید چندتا تب رو مرورگر باز کنید و سرویس های مختلف باشه هر تب و با باز کردن مرورگر هر سرویسی که خواستید رو باز کنید و استفاده کنید

موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

پیرو توضیحی که برای استفاده از نماوا از طریق مرورگر دادم
    دوستان یه چیزی رو متوجه شدم ، اونم اینه که فقط مشکل از عدم استفاده از فلش usb هست
    دستگاه برای پخش بدون مشکل باید یه حافظه خارجی داشته باشه ( ظاهرا حافظه داخلی دستگاه قفل شده فقط برای استفاده ی اپ خود آیسیما ) ....یه فلش وصل کنید(فلش سالم حتما و بدون بد سکتور و ارور ) اندروید دستگاه به عنوان کارت رم میشناسش و برای پخش فیلم به اصطلاح روی اون کَش میکنه .

در پست قبل من چون فلش داخل بود فکر کردم مشکل فقط از مرورگر بوده ولی بعدا فهمیدم فلش داخل نباشه استاپ میشه بعد از چند ثانیه یا فقط صدا با تصویر استاپ شده پخش میشه.

اول یه فلش به دستگاه وصل کنید . بعد دستگاه رو خاموش روشن کنید( از برقک حتی بکشید و بعد روشن کنید )
    حالا به ترتیبی که گفتم با مرورگر فلش فاکس و حتی فایرفاکس ، آدرس tv.navama.ir رو باز کنید و لذتش رو ببرید .

نکته اینکه دستگاه من 2 تا جای usb داره (ظاهرا دو ورژن از ستاپ باکس آیسیما موجوده اینجور که یادمه ).... یکی رو همیشه فلش یو اس بی زدم و یکی هم موس وصل کردم . ب
    ه خوبی کار میکنه و بدون لگ پخش میکنه.

9. 4 کاربر از daniyalstar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

بالا باش .....

11. این کاربر از makan2563 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

تنها چاره استفاده بهینه از این اندروید باکس فقط ویرایش رام این دستگاه هست تا بشه با حافظه آزاد شده به راحتی اپلیکشن های معروف را نصب و از تماشای فیلم به صورت انلاین لذت برد ،دوستان کسی بتونه اندروید ورژن بالاتری هم برای این دستگاه کوک کنه که نور الا نور میشه

13. این کاربر از makan2563 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوستان این مدل سی پی یوش AML8726 هستش و من چند وقت پیش فرصتشو پیدا کردم و تونتستم روتش کنم و چند مدل کاستوم رام و حتی لینوکس از جمله "آرچ لینوکس" و .. رو هم نصب کردم روش ولی مشکلات زیادی داره که بزرگترینش cpu فوقالعاده آشغال و بدرد نخورشه که جز اولین سری سی پی یو های Amlogic هست و با کرنل مین لاین هماهنگ نیست البته تلاش هایی در جریانه ولی راستش من امیدی ندارم بهش انشالله اگه فرصت بشه اموزش کامل روت کردن و نصب کردن لینوکس و یکی دو مدل رام مخصوص این مدل رو میزارم براتون.
    Last edited by linux-lover; 03-06-2020 at 19:45.

15. 2 کاربر از linux-lover بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

اووووففف ببین بعد چند سال بلخره یه پست گزاشتم

17. این کاربر از linux-lover بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

تنها چاره استفاده بهینه از این اندروید باکس فقط ویرایش رام این دستگاه هست تا بشه با حافظه آزاد شده به راحتی اپلیکشن های معروف را نصب و از تماشای فیلم به صورت انلاین لذت برد ،دوستان کسی بتونه اندروید ورژن بالاتری هم برای این دستگاه کوک کنه که نور الا نور میشه
    اندروید ورژن بالاتر برای این مدل ممکن نیست که علتش هم برمیگرده به کرنل قدیمیی که داره و عدم پشتیبانی و بروزرسانی کارخانه سازنده پردازنده البته یک مورد
    اندروید ۵ برای یک مدل مشابه از این دستگاه هستش ولی من موفق نشدم روی ای سیما پیادش کنم.

19. این کاربر از linux-lover بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •