سلام. من مشکلی دارم که خواهش میکنم هرکسی آشنایی داره یا راهنمایی میتونه انجام بده تا مشکلم حل بشه ازم دریغ نکنه

پدر و مادر من بیماری سعب العلاج دارن. بنده هم از سال 96 برای دریافت معافیت از طریق بهزیستی اقدام کرده بودم ولی مسئولان از خدا بیخبر هر دفعه یه بهونه ای می آوردن و باعث میشدن فرایندش طولانی بشه. به عنوان مثال چند ماه میگفتن پروندت گم شده داریم سعی میکنیم پیداش کنیم یا به مدت 4 ماه میگفتن باید صبر کنی تا دکتری که باید پدر و مادرت رو معاینه کنه از ماموریت خارج کشور برگرده چون فقط اون حق معاینه داره و غیره.

حالا رو قول این مسئولین که به من گفته بودن تا شهریور 97 کار تمام هست بنده 5-6 ماه به شدت درس خوندم و یک دانشگاه دولتی خوب قبول شدم. مهر 97 رفتم دانشگاه ماجرا رو گفتم که الان معافیت ندارم ولی تا چند ماهه دیگه جور میشه دانشگاه هم بهم گفت اشکال نداره هر موقع بیاری برات یک یا دو ترم مرخصی رد میکنیم برگرد هیچ عیبی نداره. از طرفی هم چون قبلا دفترچه اعزام به خدمت پر کرده بودم اعزام شدم به خدمت و تا برج یک 98 تو سیستان و بلوچستان خدمت کردم تا آخر با زحمت های فراوان پدر و مادرم معاف شدم.

بعد که به دانشگاه برگشتم و گفتم شما بهم قول دادید زدن زیر حرفشون که اگرم قول دادیم اشتباه کردیم نمیشه دیگه. به تهران مراجعه کردم و رفتم وزارت علوم چون آشنا نداشتم خیلی با بی احترامی باهام برخرد کردن و هر توهینی که میشد بهم کردن که تو معاف شدی همین از سرتم زیاد تره و ...
حالا خواهش میکنم اگر کسی میتونه کمکم کنه تا اینکه بتونم با دوترم مرخصی به تحصیل برگردم یا اینکه قبولیم رو برای 98 درنظر بگیرن خیلی از شما ممنون میشم چون از چندین نفر شنیدم که افرادی با مشکل شبیه به من به تحصیل برگشتند ولی من چون آشنایی ندارم تو این 2 ماهی که تلاش کردم به هیچ نتیجه ای نرسیدم.