تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: قویترین پلیر برای فیلم های 4k

اگه نباشه جاش خالی می مونه sabzefosfori's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Teh

14 قویترین پلیر برای فیلم های 4k

سلام من تلویزیون 4k سامسونگ مدل HUC9990 دارم و اکثر کلیپ های 4K رو نمیتونه پخش کنه تصمیم گرفتم یک دستگاه پلیر خیلی قوی بگیرم که هیچ فرمت و رزولیشنی رو نه نگه و پخش کنه اگه اطلاعاتی در این باره دارید ممنون میشم راهنماییم کنید

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

والا 4K حجمی خدایی داره و در دنیا هیچ دستگاهی نیست که نسخه دانلود شده حاصل از خریداری رو پخش کنه. همه فروشگاهها امکان استریم رو دارند و شما با بهترین دستگاه اینکار یعنی Apple TV میتونید فیلمها و سریالهای خریداری 4K از ایتیونز را استریم کنید. برای گوگل پلی هم همین طور است و‌ کروم کست برای همین منظور.
    این 4K های غیر قانونی دانلودی بیرون هم همگی تقلبی و دستکاری و انکودی ....است. 
    ولی اگر مشکل خرید قانونی نداری Apple TV انواع سایز و استاندارد پخش 4K برای پخش داره یعنی انتخابی هر پیکسلی داره.

3. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sabzefosfori's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

دوست من دنبال فیلم اورجینال نیستم چون خرید اون با این نرخ ارز تو کشور جدا . گرفتن 50 گیگ کم کم برای یک فیلم خودش هزینه جدا

الان برای مثال یک فول اچ دی رو میگه قابل پخش نیست در حالی که میدونم تلویزیون براش کاری نداره فقظ او پلیر که نضب هست ضغیف هستش

Game of Thrones S06E01 The Red Woman 1080p BluRay Full HD DD-EX 5.1.x264-DON

این فیلم رو راحت پخش میکنه

Jurassic World Fallen Kingdom 2018 2160p UHD BluRay x265-TERMiNAL

اشتباه کردم زمانی که ps4 pro قیمتش بود 1/600 نخریدم قکر کنم تامام نیازام تو ضمینه پخش رو جوابگو باشه

پروفشنال rznrz06's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

شما یه ری سیور لینوکسی 4K داشته باشید. مشکل تون حل میشه. البته میتونید برنامه های تبدیل فرمت فیلم 4K رو دانلود کنید و فیلم رو فرمتش و تبدیل کنید.

Sent from my G8142 using Tapatalk

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام من تلویزیون 4k سامسونگ مدل HUC9990 دارم و اکثر کلیپ های 4K رو نمیتونه پخش کنه تصمیم گرفتم یک دستگاه پلیر خیلی قوی بگیرم که هیچ فرمت و رزولیشنی رو نه نگه و پخش کنه اگه اطلاعاتی در این باره دارید ممنون میشم راهنماییم کنید
    بهترین وسیله ، مدیا پلیر اندروید 4k هست .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد خوبیش اینه که مدیا پلیر ها رو بررسی تخصصی کرده . رو عکس مدیا پلیر ها کلیک کن تا بررسی تخصصی فارسیشون باز بشه .
    Last edited by mojt90; 01-06-2019 at 08:07.

7. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

والا اینجا دیجیکالا براتون خوبه:

مارکهای گمنام و چینی قوی ترین نیستند ولی شاید مشکل گشا باشند.

مدل 4K آمازون هم خوبه :

عرضه 4K در دنیا اینطوری هست. یعنی فقط استریم.
    اینجوری نیست که یارو دانلود بکنه و پخش کنه. فیلمهای 4K معمولا حجمی معادل 100 گیگ دارند.

جای نقطه چین دیجی کالا بنویسید.

اما

جسارت نشه منظورم شما نیست کل ایران رو میگم.
    متاسفانه فروش محصولات 4K تو ایران هست اما اجرا و پخش و استفاده صحیح و بلد ازش نیست. وقتی میرید تلویزیون بخرید یک عالمه به به و تمجدید اره 4K هست و فلان داره HDR میگیره بله فناوری هست اما کو استفاده اش؟ فرهنگش؟ خرجش؟

آن ور دنیا اکانت شبکه های استریم هست که 4K عرضه می کنند ,فیلمهای 4K تو فروشگاههای دیجیتال هست 4K میفروشند ,اینترنت انسانی دارند و.......

طرف رفته یک گوشی خرید 20 تومان یا تلویزیون 20 تومان خریده اما زورش میاد یک فیلم اورجینال یا اشتراک استریم خارجی داشته باشه انگار در جا ورشکست میشه پولاش همه از بین میره.

توی ایران هم همین حکمت هست. تازه زیر ساخت هم نداره میبینید که به زور تازه اگه هم بشه چند کانال داخلی شدند HD پس از یک دهه. اینترنت هم که اونجوری میفروشند. شبکه های غیر قانونی استریم داخلیشون HD هم نداره چه برسه به 4K بعد وقتی میرید تلویزیون بخرید اوهههههه 4K داره.........
    Last edited by italodance; 01-06-2019 at 11:49.

9. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

میتون یه ر س ی و ر بخری

من خوم الان ر س ی و ر دارم هم همه شبکه ها نگاه میکنم

و مثل اب خوردن همه فرمت ها پلی میکنه هر فرمتی که وجو داره پلی میکنه یه هارد اکسترنال بهش وصل کردم

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

الان دیدم تو کل ماهواره هایی که تو ایران قابل دریافت هستند کلا 10 الی 12 کانال 4K هست که شاید فقط 4 تاش به درد بخوره شما تازه باشه.

الان تو ایران 8K هم تلویزیون امده حتما خدا تومن.

دیوانه است ادم بره بخره؟ که چی؟ بلد هم نیستند یک دونه 8K روش ببینند.
    مگر قانونی استفاده بکنه یعنی پولش رو داره مثلا 8K خریده 50 تومان میره 5 تومان هم فیلم از ایتیونز یا گوگل پلی یا طرق دیگر میخره, 5 میلیون تومان برابر 25 تا فیلم 4K از ایتیونز میشه با این وضع دلار اگر دلار پایین بیاد میتونه دو الی 3 برابر فیلم بخره اورجینال 4K با منوی 4K و متعلقات و مخلفات

پروفشنال rznrz06's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سایت رایگان زیاد برای دانلود فیلم 4K HDR...تا 30 ترابایت هم فیلم 4K HDR دارن.

Sent from my G8142 using Tapatalk

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

دوست من دنبال فیلم اورجینال نیستم چون خرید اون با این نرخ ارز تو کشور جدا . گرفتن 50 گیگ کم کم برای یک فیلم خودش هزینه جدا

الان برای مثال یک فول اچ دی رو میگه قابل پخش نیست در حالی که میدونم تلویزیون براش کاری نداره فقظ او پلیر که نضب هست ضغیف هستش

Game of Thrones S06E01 The Red Woman 1080p BluRay Full HD DD-EX 5.1.x264-DON

این فیلم رو راحت پخش میکنه

Jurassic World Fallen Kingdom 2018 2160p UHD BluRay x265-TERMiNAL

اشتباه کردم زمانی که ps4 pro قیمتش بود 1/600 نخریدم قکر کنم تامام نیازام تو ضمینه پخش رو جوابگو باشه

همه تیمهای انکودر فیلم و سریال کارشان تمیز و با اصول نیست از اونجا که مشخصه اهل دانلود این جور فیلمهای با کیفیت هستی خب خودت باید دنبالش باشی ببینی کار کدام یک از این انکودرها با تلویزیون شما جور درمیاد ! شما یک عدد کابل HDMI بلند بگیر وصل کن به کارت گرافیک خفنت که معمولن الان همشون دو سه تا خروجی HDMI راحت دارند بعد با CyberlinkPlayer هرچی دوست داری اجرا کن و البته DLNA هم دارد.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •