تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: راهنمایی برای گرفتن ایمیج از سیستم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض راهنمایی برای گرفتن ایمیج از سیستم

شاید این سوال پیش پا افتاده باشه برای خیلی هاتون اما خب واسه من میتونه یه راهنمایی خیلی کارآمد باشه.
    من برای کامپیوتر محل کارمون همیشه ویندوز ۷ نصب میکنم با چندتا نرم افزار معلوم برای کارمون مثل آفیس و nero و یه پلیر و یکی دوتا نرم افزار دیگه و البته درایورهای لازم مثل درایو صفحه نمایش و شبکه و صداو....
    حالا سوالم اینه که چطور میتونم از همه اینا همزمان ایمیج بگیرم ؟ یعنی راهی هست که وقتی ویندوز نصب میکنم همزمان خودکار این نرم افزارها رو همراه با ویندوز و درایوهای لازم رو نصب کنه؟ که لازم نباشه همیشه جدا جدا این کارها رو انجام ندم. ممنون.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

با برنامه های جانبی مثله اکرونیس ایمیج

3. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با برنامه های جانبی مثله اکرونیس ایمیج
    ممنون اما میشه کاملتر توضیح بدین. اطلاعاتم کمه در این مورد.

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شاید این سوال پیش پا افتاده باشه برای خیلی هاتون اما خب واسه من میتونه یه راهنمایی خیلی کارآمد باشه.
    من برای کامپیوتر محل کارمون همیشه ویندوز ۷ نصب میکنم با چندتا نرم افزار معلوم برای کارمون مثل آفیس و nero و یه پلیر و یکی دوتا نرم افزار دیگه و البته درایورهای لازم مثل درایو صفحه نمایش و شبکه و صداو....
    حالا سوالم اینه که چطور میتونم از همه اینا همزمان ایمیج بگیرم ؟ یعنی راهی هست که وقتی ویندوز نصب میکنم همزمان خودکار این نرم افزارها رو همراه با ویندوز و درایوهای لازم رو نصب کنه؟ که لازم نباشه همیشه جدا جدا این کارها رو انجام ندم. ممنون.
    بله نرم افزار زیاد هست برای این کار که میتونید از کل سیستم ایمیج بگیرید و عین همون رو روی بقیه سیستم ها ریستور کنید.
    بنظرم یکی از بهتریناش Macrium Reflect هستش. مهمترین قابلیت این برنامه برای من این بود که میشه ایمیج های بزرگتر رو به هارد کوچکتر منتقل کرد.
    مثلا از یک هارد 1 ترا با درایو C به حجم 300 گیگ بکاپ گرفتم و فقط 100 گیگ اون درایو پر بود و میخواستم روی یک SSD با حجم 120 گیگ ری استور کنم که خیلی راحت اینکارو کرد بدون هیچ مشکلی.

acronis true image هم خیلی خوبه ولی تاجایی که یادم میاد قابلیت بالایی رو نداره.
    Veeam Backup & Replication هم یک مدت استفاده میکردم ولی خیلی اوقات درایو بوت رو درست ری استور نمیکنه.

در کل رفلکت برای نیاز های من تا الان عالی بوده و محل کارم 40 تا کامپیوتر رو اینطوری مدیریت میکنم و ویندوز نصب میکنم.
    قابلیت نصب از طریق شبکه هم داره و حتی نیاز نیست بشینید پشت سیستم ها. البته برای این کار بهتره که سوییچ 1 یا 10 گیگ داشته باشید روی سوییچ 100 مگ خیلی زمان میبره و از هارد نصب کنید بهتره.

[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.87)]
    [/COLOR]

6. این کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

بله نرم افزار زیاد هست برای این کار که میتونید از کل سیستم ایمیج بگیرید و عین همون رو روی بقیه سیستم ها ریستور کنید.
    بنظرم یکی از بهتریناش Macrium Reflect هستش. مهمترین قابلیت این برنامه برای من این بود که میشه ایمیج های بزرگتر رو به هارد کوچکتر منتقل کرد.
    مثلا از یک هارد 1 ترا با درایو C به حجم 300 گیگ بکاپ گرفتم و فقط 100 گیگ اون درایو پر بود و میخواستم روی یک SSD با حجم 120 گیگ ری استور کنم که خیلی راحت اینکارو کرد بدون هیچ مشکلی.

acronis true image هم خیلی خوبه ولی تاجایی که یادم میاد قابلیت بالایی رو نداره.
    Veeam Backup & Replication هم یک مدت استفاده میکردم ولی خیلی اوقات درایو بوت رو درست ری استور نمیکنه.

در کل رفلکت برای نیاز های من تا الان عالی بوده و محل کارم 40 تا کامپیوتر رو اینطوری مدیریت میکنم و ویندوز نصب میکنم.
    قابلیت نصب از طریق شبکه هم داره و حتی نیاز نیست بشینید پشت سیستم ها. البته برای این کار بهتره که سوییچ 1 یا 10 گیگ داشته باشید روی سوییچ 100 مگ خیلی زمان میبره و از هارد نصب کنید بهتره.

[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.87)]
    [/COLOR]
    آقا خیلی خیلی ممنون. شاید اسپم باشه اما نمیشد تشکر نکنم. خیلی تو محل کار به کارم میاد. ممنون.

8. این کاربر از saalehh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال CHEGUEVARA.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    in my room ;)

پيش فرض

سلام
    من با نرم افزار aomei partition assistant ویندوز ۱۰ رو با گزینه migrate os to ssd انتقال دادم به هارد ssd
    ولی بعد از اینکه سیستم ری استارت شد میبینم که ویندوز هم تو هارد hdd هست هم تو هارد ssd
    چیکار باید بکنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

11. این کاربر از dione بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •