تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 67

نام تاپيک: در خواست فریمور جدید مودم E5577S-932

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض در خواست فریمور جدید مودم E5577S-932

سلام
    مشخصات مودم من اینه طبق عکس زیر آنلاک شده و قابلیت ریسیت هم اوکی است.

و دوستم همین مدل رو داره با مشخصات نرم افزاری زیر که نرم افزارش از مال من بالاتره مال اینهم قابلیت ریسیت اوکی است

میخواستم نرم افزار رو مثل دوستم کنم چون آنتن دهی ورژن اون بیشتر از منه و هم که ورژنش بالاتره میخوام آخرین نرم افزار باشه ممنون میشم راهنمایی کنید به به این ورژن ارتقاع بدم.

2. این کاربر از nokia200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

به احتمال زیاد مودم شما لودرش بازه چون رو فریمور جنرال و ورژن 200 هست . گزینه اپدیت هم ندارید رو صفحه وب مودم . الان از سه طریق: حالت installing یا لودر و یا از طریق فریمورهای فرمت exe جنرال یا دستکاری شده پچ شده میتونید رو مودم فریمور یا وب یو ای بریزید . حالت installing و لودر به احتمال زیاد دکمه ریست رو از کار خواهد انداخت و سریال یا imei مودم شما 00000000 خواهد شد ولی خب سریال و imei میشه راحت درست کرد ولی دکمه ریست رو هنوز خودم توش موندم . نصب فریمور های exe هم نیاز به کد فلش هست مگر اینکه فریمور پچ شده باشه و نیازی به درخواست و اجازه فلش کد نداشته باشه چنین فریموری هم برای این مدل من ندیدم . کد فلش رو میتونید با استخراج یک سری کد توسط dc-unloker به حسابگرهای ورژن 4 هواوی بدید و فلش کد رو دریافت کنید یا از طریق imei مودم به دست بیارید . ولی اونی که از طریق استخراج و محاسبه به دست میاد درست هست و ممکنه کد فلش به دست اومده از روش imei که در مودم های e3372 هم به دست میآوردیم و استفاده میکردیم جواب نده . حالا باید تست کنید . البته با خود dc-unloker هم میتونید امتحان کنید و ببینید میشه الان برا مودم datalock ست کرد و ok میده ؟ اینطوری دو روش ذکر شده دیگه لازم نیست و همین کد ست شده کار رو تموم میکنه . فریمور دوست شما هم جنرال هست ولی webui ایشون ماله تیشکنت هست و ویرایش شده 1365 هست اخرش . به هیچ عنوان هم از فریمورهای این اپراتور یا اپراتورهای دیگه رو مودم استفاده نکنید مودم efuse میشه و لودر هم بسته و اونوقت باید هزینه کنید و بدید براتون دوباره انلاک کنند و خودش هم فقط رو همون فریمور انلاک میشه و فقط همون شخص میتونه براش webui هم بزنه و ویرایش کنه و امکانات کم و زیاد کنه و عمومی نشده هیچ جا . من یه نگاهی میکنم ببینم چی میتونم پیدا کنم و یا چی ویرایش کنم . شما فقط با dc-unloker ببین مودمت این دو تا کد رو قبول میکنه یا datalock میتونی ست کنی ؟ در ضمن اول باید datalock بدی و ok بگیری بعدا این دو خط کد رو بزنی تا ببنیم جواب میده اینها کدهای استخراج کد فلش و کد انلاک مودم هستند .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم دستور ست کردن دیتا لاک یا همون کد فلش :

at^datalock="11111111"

4. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

فریمور مورد نظر شما اینجا وجود داره ولی باید اکانت تهیه کنید جهت دانلود سایت ایرانی هستش و معتبر :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

فریمور مورد نظر شما اینجا وجود داره ولی باید اکانت تهیه کنید جهت دانلود سایت ایرانی هستش و معتبر :

متاسفانه برا مدل bs داره
    خودم قبلا از یه جا دانلود کرده بودم ولی هر چقدر گشتم نتونستم پیدا کنم

8. 2 کاربر از nokia200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

متاسفانه برا مدل bs داره
    خودم قبلا از یه جا دانلود کرده بودم ولی هر چقدر گشتم نتونستم پیدا کنم
    bs که داخل این مسیر گذاشته برا s-932 هم تزریق میشه من خودم زدم رو مودم . قبلا اکانت این سایت رو داشتم و دانلود کرده بودم متاسفانه هاردم خراب شد و همه چی رفت . مطمئن باشید من خودم رو همین مودم زدم هیچ مشکلی هم نداره . این مسیر ماله s-932 هست و تمامی فریمورها و وب یو ای ها ماله این مودم هست . من همشون رو داشتم حیف از دست دادم .

10. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

یه چیزی هم پیدا کردم مودم رو هم آنلاک میکنه و هم تبدیل میکنه دقیقا به همون ورژن دوستتون ولی یه سری توضیحات و آموزش ها داره اول بخونید بعدا انجام بدید ماله دوستتون هم با این فریمور آنلاک شده و این فریمور روی مودم ایشون هست .

Last edited by saber73; 24-05-2019 at 21:52.

12. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

یه چیزی هم پیدا کردم مودم رو هم آنلاک میکنه و هم تبدیل میکنه دقیقا به همون ورژن دوستتون ولی یه سری توضیحات و آموزش ها داره اول بخونید بعدا انجام بدید ماله دوستتون هم با این فریمور آنلاک شده و این فریمور و وب یو ای روی مودم ایشون هست .

من اینو تزریق کردم دستت درد نکنه
    چند مورد است از کجا بدونیم جلوی آپدیتش بسته است که یه وقت اپدیت نشه و لاک بشه
    دوم اینکه چند تا مورد بهش اضافه شده ولی چندتا حذف شده مثلا قسمت اضافه کردن dns اضافه شده ولی مثلا فعال یا غیرفعال کردن ستاره دار کردن پسورد روی صفحه نمایشگر حذف شده فقط ستاره دار میاره دوم اینکه تو صفحه اول اول تبلیغات زده و زبان پیش فرضش هم روسی است
    من بیشتر دوست داشتم حالت اورجینال خودش باشه وب یو از لحاظ ظاهری ولی امکانانش بیشتر .

14. این کاربر از nokia200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

جناب صابر عزیز این آخرین ورژن وب یو باید باشه
    اگر امکانش است و وقت کردی تمامی امکانات این مودم رو رو این وب یو قرار بده و جلوی آپدیت رو بیزحمت ببند.

16. 2 کاربر از nokia200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من اینو تزریق کردم دستت درد نکنه
    چند مورد است از کجا بدونیم جلوی آپدیتش بسته است که یه وقت اپدیت نشه و لاک بشه
    دوم اینکه چند تا مورد بهش اضافه شده ولی چندتا حذف شده مثلا قسمت اضافه کردن dns اضافه شده ولی مثلا فعال یا غیرفعال کردن ستاره دار کردن پسورد روی صفحه نمایشگر حذف شده فقط ستاره دار میاره دوم اینکه تو صفحه اول اول تبلیغات زده و زبان پیش فرضش هم روسی است
    من بیشتر دوست داشتم حالت اورجینال خودش باشه وب یو از لحاظ ظاهری ولی امکانانش بیشتر .

خیل عالی . مودم دوباره لاک نشد ؟ الان تست کنید باید دسترسی adb و تلنت هم داشته باشید . گزینه های اپدیت اتوماتیک رو خاموش کنید . چک اپدیت نکنید و هر اپدیتی اومد قبول نکنید . امکانات خوبی هم داره . فقط یه چیزهایی اضافه هست میتونم اونها رو کلا حذف کنم و اون نمایش انتن و نمایش وای فای رو هم برگردونم به حالت اورجینال . و جلو اپدیت رو ببندم . فقط خدا کنه بعد تغییرات و موقع تزریق خطا نده و راحت قبول کنه . از طریق micro sd تزریق کردید؟

18. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

خیل عالی . مودم دوباره لاک نشد ؟ الان تست کنید باید دسترسی adb و تلنت هم داشته باشید . گزینه های اپدیت اتوماتیک رو خاموش کنید . چک اپدیت نکنید و هر اپدیتی اومد قبول نکنید . امکانات خوبی هم داره . فقط یه چیزهایی اضافه هست میتونم اونها رو کلا حذف کنم و اون نمایش انتن و نمایش وای فای رو هم برگردونم به حالت اورجینال . و جلو اپدیت رو ببندم . فقط خدا کنه بعد تغییرات و موقع تزریق خطا نده و راحت قبول کنه . از طریق micro sd تزریق کردید؟
    نه لاک نشد قسمت آپدیت چک نداره فکر کنم بستن ولی باز نمیشه گفت
    بله از طریق میکرو sd تزریق کردم.
    Last edited by nokia200; 24-05-2019 at 21:12.

20. 2 کاربر از nokia200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •