تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 67

نام تاپيک: در خواست فریمور جدید مودم E5577S-932

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

جناب صابر عزیز من فریمور رو پیدا کردم طبق گفته منبع adb و تلنت فعال است مثل اینکه ویرایش شده است باز نگاه کن ببین میتونی وب یو رو رو این ردیف کنی من که فریمور رو تزریق کردم مشکلی نداشت وب یو هم تغییر نکرد.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    الان چک کردم فریمور جنرال و بدون دستکاری و بدون تلنت و یا adb هستش و مخصوص مدل شما .

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

تا نصفه رفت و خطا داد الان رو حالت نصب مونده.
    از طریق micro sd باز رو مودم فریمور بزن یا این جنرال که خودت پیدا کردی یا اونی که من معرفی کردم و اولین بار زدی رو مودم تا . فعلا مودم درست بشه و از حالت نصب بیاد بیرون .

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

از طریق micro sd باز رو مودم فریمور بزن یا این جنرال که خودت پیدا کردی یا اونی که من معرفی کردم و اولین بار زدی رو مودم تا . فعلا مودم درست بشه و از حالت نصب بیاد بیرون .
    از طریق micro sd هم نشد همون اولی رو که زده بودی رو مودم فرمت bin از طریق بالونگ بزن . مودم که در حالت نصب هست با کابل وصل کن به سیستم دو تا پورت شناسایی میکنه پورت دومی شماره اون لازمه برا بالونگ فلش یادداشت کن یه جایی . حالا عینه مودم i60 که از طریق بالونگ فریمور میزدیم فریمور رو به همراه بالونگ فلش بزار تو یه پوشه و اونجا cmd رو باز کن و دستور فلش مودم از طریق بالونگ فلش رو بزن و شماره پورت هم اونجا وارد کن با اسم فریمور و بزار مودم فریمور رو بگیره .

4. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

نتیجه گیری کلی :

شما فریمور جنرال و اخرین نسخه رو پیدا کردی و میتونی بدون لودر بزنی رو مودم ولی جنرال هست و اپراتور میتونه دسترسی به مودمت داشته باشه و اپدیت کنه مودم رو و ریسک داره رو این فریمور بمونید .

در مورد وب یو ای : برای مودم شما وب یو ای پچ شده و ساین شده و ویرایش شده نیست به تنهایی تا مثل فریمور راحت بزنیم رو مودم ماله مودم های دیگه رو هم قبول نمیکنه . یه دونه پیدا کردیم اونم با فریمور یکی بود و ویرایش شده بود و شما زدید رو مودم و ازش ناراضی بودید .

یا باید از وب یو ای های جنرال بدون هیچ امکانات که راحت رو مودم نصب میشن استفاده کنید . یا یه دونه ویرایش کنیم و از طریق لودر بزنید رو مودم . اینم ریسک داره و من نمیدونم ایا وب یو ای هم در تزریق از طریق لودر باعث پریدن دکمه ریست میشه یا نه ؟

روش اخر هم کسی بلد باشه وب یو ای و فریمور رو پچ یا ساین کنه که مودم راحت بدون لودر قبول کنه باید زحمتش رو بکشه . اونم هنوز کسی رو پیدا نکردیم .

یه کار هم میتونیم بکنیم من همین فریمور جنرال رو بهش adb و تلنت اضافه کنم و جلوی اپدیت رو ببندم و از طریق لودر بزنید رو مودم و دکمه ریست هم بپره و بعد همون وب یو ای که گفتید براتون ویرایش کنم رو هم ویرایش کنم و امکانات رو فعال کنم بزنید باز از طریق لودر بر روی مودم . پریدن سریال و imei رو درست میکنیم بعد این کارها راحت ولی دکمه ریست برا همیشه از کار می افته و باید هزینه کنید و به دوستانی که تخصص دارن بگید فقط دکمه ریست رو برگردونن و کاری با فریمور و وب یو ای شما نداشته باشن .
    Last edited by saber73; 25-05-2019 at 00:12.

6. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

اینو زدم بالا اومد.

8. این کاربر از nokia200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

الان که مودم بالا اومد دیگه تصمیم با خودتون هست از روش هایی که گفتم پست بالا یکی رو باید انتخاب کنید .

10. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

الان که مودم بالا اومد دیگه تصمیم با خودتون هست از روش هایی که گفتم پست بالا یکی رو باید انتخاب کنید .
    نمیخوام ریسیت از کار بیوفته.

12. این کاربر از nokia200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

نتیجه گیری کلی :

شما فریمور جنرال و اخرین نسخه رو پیدا کردی و میتونی بدون لودر بزنی رو مودم ولی جنرال هست و اپراتور میتونه دسترسی به مودمت داشته باشه و اپدیت کنه مودم رو و ریسک داره رو این فریمور بمونید .

در مورد وب یو ای : برای مودم شما وب یو ای پچ شده و ساین شده و ویرایش شده نیست به تنهایی تا مثل فریمور راحت بزنیم رو مودم ماله مودم های دیگه رو هم قبول نمیکنه . یه دونه پیدا کردیم اونم با فریمور یکی بود و ویرایش شده بود و شما زدید رو مودم و ازش ناراضی بودید .

یا باید از وب یو ای های جنرال بدون هیچ امکانات که راحت رو مودم نصب میشن استفاده کنید . یا یه دونه ویرایش کنیم و از طریق لودر بزنید رو مودم . اینم ریسک داره و من نمیدونم ایا وب یو ای هم در تزریق از طریق لودر باعث پریدن دکمه ریست میشه یا نه ؟

روش اخر هم کسی بلد باشه وب یو ای و فریمور رو پچ یا ساین کنه که مودم راحت بدون لودر قبول کنه باید زحمتش رو بکشه . اونم هنوز کسی رو پیدا نکردیم .

یه کار هم میتونیم بکنیم من همین فریمور جنرال رو بهش adb و تلنت اضافه کنم و جلوی اپدیت رو ببندم و از طریق لودر بزنید رو مودم و دکمه ریست هم بپره و بعد همون وب یو ای که گفتید براتون ویرایش کنم رو هم ویرایش کنم و امکانات رو فعال کنم بزنید باز از طریق لودر بر روی مودم . پریدن سریال و imei رو درست میکنیم بعد این کارها راحت ولی دکمه ریست برا همیشه از کار می افته و باید هزینه کنید و به دوستانی که تخصص دارن بگید فقط دکمه ریست رو برگردونن و کاری با فریمور و وب یو ای شما نداشته باشن .
    وب یو جنرال هم قبول نکرد میگه ورژنش با اونیکه روشه نمیخونه.

14. این کاربر از nokia200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

جناب صابر عزیز من اشتباهی یک فریمور ریختم رو این (E5577Bs-932TCPU-V200R001B318D03SP00C1133_Firmware_Saudi Arabia_Nonspecific_05013VQJ ) البته مشکلی نداره و مودم کار میکنه ولی وب یو تغییر نکرده همون وب یو است حال خواستم دوباره برگردم به فریمور اورجینال کد فلش میخواد من از طریق imei کد فلش رو پیدا کردم زدم ولی قبول نمیکنه به نظرت از چه روشی کد درست رو پیدا کنم ؟

یا چطور ببرم به حالت بوت که بتونم مثل i60 فریمور بزنم.
    Last edited by nokia200; 25-05-2019 at 09:06.

16. این کاربر از nokia200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

جناب صابر عزیز من اشتباهی یک فریمور ریختم رو این (E5577Bs-932TCPU-V200R001B318D03SP00C1133_Firmware_Saudi Arabia_Nonspecific_05013VQJ ) البته مشکلی نداره و مودم کار میکنه ولی وب یو تغییر نکرده همون وب یو است حال خواستم دوباره برگردم به فریمور اورجینال کد فلش میخواد من از طریق imei کد فلش رو پیدا کردم زدم ولی قبول نمیکنه به نظرت از چه روشی کد درست رو پیدا کنم ؟

یا چطور ببرم به حالت بوت که بتونم مثل i60 فریمور بزنم.
    همون فریمور اولی که از طریق micro sd انتقال دادی باز همون رو بزن فکر کنم قبول کنه . تست کردید ؟

18. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •