تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: INSIDE

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

12 INSIDE

نام بازی: INSIDE
    سبک: ماجراجویی/معمایی
    سکوها: XONE, PC, PS4, MAC, IOS, NS, AND
    اکران: ۱۳۹۵/۰۴/۰۹ | 2016-06-29
    شرکت سازنده: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نمره ی کاربران: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داستان بازی به زمانی بر می گرده که یه فرمانروایی با استعمار و بهره کشی داره مردم رو قربانی اهداف و پروژه های وحشیانه ی خودش می کنه.
    قهرمان داستان یه پسر بچه ست که می خواد با فرار کردن علیه این سیستم بایسته و با معماهای زیبا و جذاب (نه کسل کننده) و داستانی فوق العاده احساسی مسیر بازی رو با هیجان و دلهوره آوری واسه تون روشن می کنه.
    نام INSIDE هم که «درون» معنا می ده، حکایت از سرکشی درون یک کودک داره که می خواد به یه یک سیستم فرمانروایی نرومند تمامیت خواه! بگه نمی گذارم برای من تصمیم بگیری!!!
    گرافیک بازی 2 بعدی زیبا و رنگ بندی و موسیقی متن حضن برانگیزی داره. این بازی هرگز بچه بازی نیست و تو اون از غول و هیولا و این چیزا خبری نیست، و از همه مهمتر از همه ی سنین نوجوان تا پیر، و زن و مرد می تونن از این بازی فرهنگی لذت ببرن.
    تا جایی که تو اینترنت دیدم همه این بازی رو ستایش کردن!!! ولی خُب درک داستان و لذت بردن از اون بیشتر سهم سنین بالای 20 سال هست.
    هر کس این بازی رو بازی کنه چه خوشش بیاد و چه خوشش نیاد هرگز این بازی و محتوای سنگین اون رو فراموش نمی کنه!!! این بازی یه کار فرهنگیه و نه نتها یک کار تجاری!
    برای بازی این بازی هرگز به دستگاه قدرتمند آنچنانی نیاز ندارین. این بازی روی گوشی های موبایل هم قابل اجراست. واسه کسایی هم که بازی موبایل دوست دارن عالیه.

ScreenShotهای بازی:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Trailerهای بازی:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این بازی هرگز سخت نیست...
    توصیه می کنیم این بازی فرهنگی زیبا و آموزنده رو بازی کنین، چون دیدتون رو به دنیا باز و گسترده تر و چه بسا متفاوت تز می کنه.

ممنون.
    Last edited by پسر خاکستری; 23-05-2019 at 16:36.

2. این کاربر از پسر خاکستری بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

والا Limbo شون که خوب بود روی ویتا خریدم.
    اما این بازی نسخه دموی iOS را بازی کردم و واقعا متاسف شدم از طراحان بازی . اخه چرا باید صحنه حیوون آزاری تو بازی باشه؟ دم خوک بود فکر کنم می کنید. تا دیدن پاک کردم که دیگه طرفش نرم نخرم و ساپورت هم نکنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

3

والا Limbo شون که خوب بود روی ویتا خریدم.
    اما این بازی نسخه دموی iOS را بازی کردم و واقعا متاسف شدم از طراحان بازی . اخه چرا باید صحنه حیوون آزاری تو بازی باشه؟ دم خوک بود فکر کنم می کنید. تا دیدن پاک کردم که دیگه طرفش نرم نخرم و ساپورت هم نکنم.
    قصد این بازی هم همینه!!! روشنگری!!! نه تبلیغ آزار رسوندن!!!
    اون دُم خوک نبود دادا!!! یه انگل بود که درون بدن خوک بود و پسره قصد داشت بیرونش بیاره ولی خوکه نمی گذاشت!!!!
    اولش گفتم، این بازیه فرهنگیه و بعد تجاری!
    پیشنهاد می کنم به جای عصبانی شدن به طور کامل بازیش کنی و لذت ببری...
    Last edited by پسر خاکستری; 23-05-2019 at 16:39.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •