تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: پاک کردن متن (عدد) از صفحه کتاب

اگه نباشه جاش خالی می مونه samir.123's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    امارات متحده عربی

14 پاک کردن متن (عدد) از صفحه کتاب

سلام دوستان

یک کتاب چاپ شده
    متاسفانه تاریخ تولد نویسنده اشتباه درج شده در شناسنامه کتاب

ماژیک و قلم خاصی هست بشه این رو کلا پاک کرد طوری که اثری از پاک شدگی نمایان نباشه؟؟

حدود 500 جلد هستش

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام دوستان

یک کتاب چاپ شده
    متاسفانه تاریخ تولد نویسنده اشتباه درج شده در شناسنامه کتاب

ماژیک و قلم خاصی هست بشه این رو کلا پاک کرد طوری که اثری از پاک شدگی نمایان نباشه؟؟

حدود 500 جلد هستش

ماژیک یا قلمی تو بازار هست با برند Cleaner Font قیمت مناسبی هم داره. کره ایه. از اون می شه استفاده کرد. فکر کنم برای بیش از 5000 جلد هم کافی باشه.

دارم دنبال لینکی می گردم که اینترنتی سفارش بدید. فعلا ناموفق بودم. ولی اگر تهران هستید میدان انقلاب اکثر لوازم تحریری ها دارند.

برند های زیادی هست اگر این مدل رو نخواستید کتاب همراه تون باشه و تست کنید و ببینید که از نتیجه راضی هستید یا نه. توصیه من فقط Cleaner Font هست.

3. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    امارات متحده عربی

پيش فرض

یه دنیا سپاس دوست من
    متاسفانه سیستان و بلوچستان محروم هستم و مطمئنم اینجا گیر نمیاد
    با این وجود حتما لوازم التحریر میرم فردا

اگر جستجوی اینترنتی شما نتیجه داشت بی خبرم نذارید
    ممنونم

5. این کاربر از samir.123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوستانیک کتاب چاپ شده متاسفانه تاریخ تولد نویسنده اشتباه درج شده در شناسنامه کتاب
    حدود 500 جلد هستش
    جسارت نباشه ولی این احتمال هم وجود داره که شما قصد دستکاری مدارک و مستنداتی مثل چک و غیره رو دارین و دنبال یک ماده برای این کار هستین .
    .
    یک پلیس رو دیدم , میگفت گاهی خودِ کلاهبردارها میان کلانتری و پرس و جو میکنند در مورد کاری که میخوان انجام بدند تا ببینند چطوری میشه اون خلاف و کلاهبرداری رو انجام داد که قربانی نتونه پیگیری قانونی کنه
    میگفت به همین دلیل ما یک سری کارها انجام میدیم تا اول بفهمیم چرا اومده سوال میپرسه و اگر شک کنیم که خودش کلاهبرداری کرده یا قصد کلاهبرداری داره نگهش میداریم و یک سری اقدامات انجام میدیم
    .
    ===================================
    میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.
    قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 22-05-2019 at 11:05. دليل: تصحیح

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    امارات متحده عربی

پيش فرض

سلام
    جسارت نباشه ولی این احتمال هم وجود داره که شما قصد دستکاری مدارک و مستنداتی مثل چک و غیره رو دارین و دنبال یک ماده برای این کار هستین .
    .
    یک پلیس رو دیدم , میگفت گاهی خودِ کلاهبردارها میان کلانتری و پرس و جو میکنند در مورد کاری که میخوان انجام بدند تا ببینند چطوری میشه اون خلاف و کلاهبرداری رو انجام داد که قربانی نتونه پیگیری قانونی کنه
    میگفت به همین دلیل ما یک سری کارها انجام میدیم تا اول بفهمیم چرا اومده سوال میپرسه و اگر شک کنیم که خودش کلاهبرداری کرده یا قصد کلاهبرداری داره نگهش میداریم و یک سری اقدامات انجام میدیم
    .
    ===================================
    میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و زندگی

.
    قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر

خوبه میشد اگر انسان ها زیر جملات معذرت میخوام و جسارت نباشه و منظورم شما نیستی ولی ........ و تهمت و .. نثار دیگران نکنن
    و اون توهمات یا واقعیاتی که نسبت به دیگران دارن رو بیان نکنن
    با مطلب شما که یک روشنگری بود هیچ مشکلی نداشتم
    ولی با قسمتی که مستقیم بنده رو خطاب کردی و میگی جسارت نباشه! خیلی مشکل دارم!!

اولا شما کسی نیستی بخوام بهتون جواب پس بدم
    کسی که چنین کاری بخواد بکنه نمیاد توو اینترنت و .. چنین چیزی بپرسه
    کلی دوست و رفیق اینکاره داره مسلما

ولی برای روشن شدن سایر دوستان و عزیزی که کمک کرد ابتدا باید عرض کنم
    دو مترجم یک کتاب چاپ کردن که نفر دوم خانم هست و تاریخ تولدش با فیپا کتابخانه ملی مغایرت داره
    و خانم حساسی هم هست و میگه فامیل شوهرش و .. ممکنه فکر کنن سنم رو کم و زیاد گفتم!! ( مسئله خیلی پیش پا افتاده ای که برای خیلی ها هیچ اهمیتی نداره )

تنها راه هم پاک کردن به نحوی بود که اثری باقی نمونه وگرنه باز بیشتر حساس میشدن که معلوم نیست سنش چقدر بوده که اومده خط گرفته!!

در پایان اون سند و چک و ... که بخواد با یه قلم اینجوری جعل بشه وای به حال اون ممکلت چون خیلی سال هست که داره اینجوری جعل میشه و سر مسئولین و مردم کلاه میره!!

خوش باشید
    و تهمت نزنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

نمی دونم چی بگم.....

ولی اصولا یک جامعه باید طوری باشه که همه به هم اعتماد داشته باشن مگر خلافش ثابت بشه.

و برای توضیح بیشتر اون قلم دقیقا برای اشتباهات تایپی استفاده می شه و من هر جور فکر می کنم هیچطور نمی شه ازش در کار خلاف استفاده کرد و کاملا هم قانونی در دسترس هست.(البته اگر پیدا بشه با قیمت مناسب)

مثلا آگهی چاپ شده و غلط املایی داره یا کتاب یا پایان نامه. یه چیز رایجی هست.

من می خواستم به دوستمون بگم یه سری هم به چاپخونه های اطراف محل سکونت بزنن و سوال بپرسن حتما دارن و فکر کنم بشه حتی قرض بدن برای پاک کردن یه شماره 4 رقمی که واقعا هیچ مصرفی هم نمی شه.

9. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    امارات متحده عربی

پيش فرض

نمی دونم چی بگم.....

ولی اصولا یک جامعه باید طوری باشه که همه به هم اعتماد داشته باشن مگر خلافش ثابت بشه.

و برای توضیح بیشتر اون قلم دقیقا برای اشتباهات تایپی استفاده می شه و من هر جور فکر می کنم هیچطور نمی شه ازش در کار خلاف استفاده کرد و کاملا هم قانونی در دسترس هست.(البته اگر پیدا بشه با قیمت مناسب)

مثلا آگهی چاپ شده و غلط املایی داره یا کتاب یا پایان نامه. یه چیز رایجی هست.

من می خواستم به دوستمون بگم یه سری هم به چاپخونه های اطراف محل سکونت بزنن و سوال بپرسن حتما دارن و فکر کنم بشه حتی قرض بدن برای پاک کردن یه شماره 4 رقمی که واقعا هیچ مصرفی هم نمی شه.
    بزرگواری محسن جان ..
    اتفاقا چون ناشر تهران بود و دقیقا میدان انقلاب تهرانم بود بهش گفتم توصیه شمارو
    گفت از میدان انقلاب تهیه میکنه و برام میفرسته

11. این کاربر از samir.123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •