تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: اسمارت کانکشن یوز / smart connection yooz

در آغاز فعالیت roxeen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

14 اسمارت کانکشن یوز / smart connection yooz

سلام ، میخواستم ببینم کسی از دوستان تا حالا از این اسمارت کانکشن یوز استفاده کرده یا نه ؟ ، من خودم 2 ساله دنبالش بودم تو بازار کلی گشتم نبود یا اصلا" نمیدونستن چیه! چون مثل اینکه حالا به هر دلیل حمایت نشد و کلا" تولید متوقف شد و .... ، تا الان که دیدم 2 تا فروشگاه اینترنی گذاشتن برای فروش که یکیش 14تومن زده یکی دیگه هم 30 تومن حالا جدا از این میخواستم بدونم اگر کسی استفاده کرده واقعا" تاثیری هم داشته در کاهش نویز و ... ؟

این 2تا فروشگاهی که گذاشتن : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر هم کسی از سایت دوم خرید داشته و معتبره بگه چون ارزون تره !

Last edited by roxeen; 19-05-2019 at 13:24.

2. این کاربر از roxeen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

به نظر من پول هدر دادن هست اول از خط ورودی مودم رو مستقیم وصل کن و استفاده کن بعد داخل خونه مستقیم وصل کن و استفاده کن هیچ تلفنی هم به پریزها وصل نباشه بعدا خواستی بخر . کلا adsl مسخره هست و خودش از سمت مرکز مخابراتی بیشتر ایراد داره تا خونه مشترک . سر من هر بلایی اومده

4. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام ، میخواستم ببینم کسی از دوستان تا حالا از این اسمارت کانکشن یوز استفاده کرده یا نه ؟ ، من خودم 2 ساله دنبالش بودم تو بازار کلی گشتم نبود یا اصلا" نمیدونستن چیه! چون مثل اینکه حالا به هر دلیل حمایت نشد و کلا" تولید متوقف شد و .... ، تا الان که دیدم 2 تا فروشگاه اینترنی گذاشتن برای فروش که یکیش 14تومن زده یکی دیگه هم 30 تومن حالا جدا از این میخواستم بدونم اگر کسی استفاده کرده واقعا" تاثیری هم داشته در کاهش نویز و ... ؟

این 2تا فروشگاهی که گذاشتن : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر هم کسی از سایت دوم خرید داشته و معتبره بگه چون ارزون تره !

همون اسپیلیتر هست فقط دیواری و جای پریز بسته میشه و اتصالات و الیاژهای خوبی داره
    من از ماله خود مودم tenda استفاده میکنم عالیه
    سایت دیجیک هم معتبر هست من خرید ازش داشتم و وسایلش خوبه و راستگو هستن . زود هم میفرستن .
    Last edited by saber73; 19-05-2019 at 14:11.

6. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

بله ایراد که زیاده در این شکی نیست، و در مورد خط هم من مستقیم از سر خط سیم کشیدم ولی یه مشکلی که جدیدا" برخوردم افت شدید snr هست مخصوصا" upstream snr که حالا بصورت موقت پشتیانی شرکت اوکی میکنه ولی بازم بعد یه مدت اون نویز بر میگرده ، تستی که خود کردم کشش خط تا 12مگ هست با snr 6.4 ، ولی الان همون 8-9 مگی هم که خط روش ست شده هم snr همون بین 6 تا 7 هست که افت داره که البته من مشکلی با قطعی ندارم قصدم بیشتر تست این پریز هست و میخواستم ببینم و دوست داشتم اگر کسی استفاده کرده تجربه استفاده خودش رو بگه وگرنه با این مشکلات همیشگی که معجزه ای نمیشه ولی خب بازم اگر کسی نبود شاید خودم خریدم تست کردم، تشکر از نظر و کمکت .

8. این کاربر از roxeen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

همون اسپیلیتر هست فقط دیواری و جای پریز بسته میشه و اتصالات و الیاژهای خوبی داره
    من از ماله خود مودم tenda استفاده میکنم عالیه
    سایت دیجیک هم معتبر هست من خرید ازش داشتم و وسایلش خوبه و راستگو هستن . زود هم میفرستن .
    آره من خودمم یه اسپلیتر هوآوی از دیجیکالا خریدم که خوب بود و کمی تاثیر داشت، دیجیک رو میدونم اون یکی سایت وداد رو گفتم زده نمایندگی اینترنت مخابرات یزده ولی خب ظاهرا" نمیخوره مورد اعتماد باشه!

10. این کاربر از roxeen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

من از اینا یک کارتن خریدم (فکر کنم ۱۲ تا ) که به دوست و آشنا بدم.
    برای خودم که استفاده کردم تقریبا تفاوت خاصی با یک اسپلیتر عادی نداشت. فقط خوبیش همین پریز بودنش که دوستان گفتند.
    یک دونه اسپلیتر هواوی توی دیجیکالا دیدم، نظرات همه مثبت بود، قیمتش یکم بیشتر از بقیه است و تا الان بهترین اسپلیتری بوده که خریدم.
    با اینحال اونقدرها اسپلیترها در سرعت تاثیر گذار نیستند. اصلش همون فاصله از مرکز و سیم کشی ها هست وگرنه قرار نیست معجزه کنند.
    مگر اینکه یک اسپلیتر خراب یا معیوب رو بخوای با سایرین مقایسه کنی.
    نظر من رو بخوای همون هواوی بهتره هرچند گرون تره

12. این کاربر از karname بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2023

پيش فرض

سلام و ادب
    اگر از دوستان کسی اسمارت کانکشن یوز نیازداشت سایت «ستی نت» موجود داره، گوگل جستجو کنید میاره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •