تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشاوره در مورد راه اندازی 20 سیستم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض مشاوره در مورد راه اندازی 20 سیستم

سلام دوستان
    واقعیتش جای دیگه جز اینجا روم نشد این سوال رو بپرسم
    اما جدا نیاز دارم بهم مشاوره بدین و نیاز به هر نگاه و نظر متفاوتی دارم
    و منت می‌ذارین اگه هرچی به فکرتون میرسه بهم تو این زمینه راهنمایی بدین

من حقیقتش برا یه پروژه ای که خودم برنامه نویسی کردم نیاز به راه اندازی حداقل 20 سیستم هستم
    یعنی 20 سیستم کاملا جدا ( که لطفا به سرور های مجازی یا مشابه چنین مواردی که نیاز به تامین کننده ای غیرخودم برای زیرساخت‌ها هست فکر نکنین) و صد در صد فیزیکال .
    مشخصات سیستم ها اصلا مهم نیستن و حتی میتونن ddr باشن
    اما نیازمندی های من برای هر سیستم حداقل 2 گیگ رم و نصب وین 7 و فریمورک 4.5 مایکروسافت هست
    در مورد ویندوز هم نیازی نیست که حتما یولتیمیت باشن. و میشه از نوع استارتر هم استفاده کرد

اما مشکل اصلی من اینجاست که نمی‌دونم دقیقا چی بگیرم که هم هزینه هام کمتر بشه و هم مثلا درمواردی مثل برق و فضای اشغالی حداقل صرفه جویی شده باشه
    حالا راستش موندم که برم دنبال بستن کیس یا از کیس های مینی که جدیدا از اروپا و آمریکا دارن وارد میکنن یا استفاده از لب تاب های قدیمی یا حتی ژیرو کلاینت ها و کامپیوترهای کوچک ؟؟
    ضمن اینکه همینقدر هم بهتون بگم علاوه مشکل هزینه ها که هرچی کمتر بهتر .. مشکل زمان هم دارم که هرچه سریعتر بهتر
    ممنون میشم اگه تو این زمینه منو راهنمایی کنین

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام،به نظر من اگر زمان براتون مهمه برید هرچی زودتر استوک بخرید و گرنه اگر دنبال کیس با هزینه پایین باشید،شاید 1 سال طول بکشه.من یه مدتی تو سایت دیوار قیمتها رو نگاه میکردم.بعضی ها که تو باغ کامپیوتر نبودند قیمت فضایی میزدن.تک و توکی بودن قیمت منصفانه میزدن و بعضی ها البته نوادر زیر قیمت میزدن که سیستمش فروش بره.این نوادر کمند و شاید ماهی یکبار ظهور کنند.

اینم بگم این وضعیت سایت دیوار بود.ولی مغازه های خدمات کامپیوتری بهتر و منصفانه تر قیمت میدن

اما یه پیشنهاد دیگه دارم:اگر پروژه تون موقتی باشه و بعد از مدتی تعطیل میشه،بهتر از دوستان و آشنایانی که سیستم تو خونه دارن و داره خاک میخوره یا ازش استفاده چندانی ندارند هم کمک بگیرید.بهشون بگید برای مدتی بهم قرض بدید سیستم رو.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •