تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: باز شدن صفحه وب مشکوک

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض باز شدن صفحه وب مشکوک

سلام.دوستان من هر از گاهی که تو گوگل یه موضوعی رو سرچ میکنم و صفحات وب رو باز میکنم،میبینم به جای اینکه اون سایت برام باز بشه یه صفحه مشکوکی باز میشه که به تبلیغات شباهت داره و ظاهرا فقط برای بار اول اون صفحه تبلیغات نشون داده میشه و اگر برای بار دوم اون صفحه رو از توی گوگل باز کنم،دیگه نشون داده نمیشه.خواستم ببینم کسی میدونه این چی هست؟

اینم بگم آنتی ویروس کسپر دارم البته نسخه رایگان و به اندازه کافی قوی هست که تروجان و تبلیغات رو بلاک کنه.

مرورگرم هم فایرفاکسه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام.دوستان من هر از گاهی که تو گوگل یه موضوعی رو سرچ میکنم و صفحات وب رو باز میکنم،میبینم به جای اینکه اون سایت برام باز بشه یه صفحه مشکوکی باز میشه که به تبلیغات شباهت داره و ظاهرا فقط برای بار اول اون صفحه تبلیغات نشون داده میشه و اگر برای بار دوم اون صفحه رو از توی گوگل باز کنم،دیگه نشون داده نمیشه.خواستم ببینم کسی میدونه این چی هست؟

اینم بگم آنتی ویروس کسپر دارم البته نسخه رایگان و به اندازه کافی قوی هست که تروجان و تبلیغات رو بلاک کنه.

مرورگرم هم فایرفاکسه

سلام. همه چیز خوب به نظر می رسه.

به نظرم یه افزونه فایروال برای فایرفاکس نصب کن شاید مشکل حل شه. من هم همین افزونه های شما رو دارم به علاوه یه افزونه فایروال.

3. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

برای مثال الان از سایت زیر که از طریق گوگل بازش کردم ،رفتم و دیدم به جای اونکه مطلب مورد نظر منو بیاره،این صفحه رو باز کرده

نمیدونم خود سایتها از عمد اینکارو میکنند یا دلیل دیگه ای داره

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

فکر کنم،سیستمم تروجان داره.با مرورگر اپرا هم تست کردم صفحه تبلیغ باز شد که تبلیغش با تبلیغ پست اول فرق داشت.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

فکر کنم،سیستمم تروجان داره.با مرورگر اپرا هم تست کردم صفحه تبلیغ باز شد که تبلیغش با تبلیغ پست اول فرق داشت.
    superantispyware نسخه free رو نصب کنید و آپدیت. خیلی کم حجم و تاکیدم رو نسخه رایگان هست. همه مرورگرها و پنجره ها بسته باشند. اسکن کنید. اگر حل نشد به من اطلاع بدید برنامه دیگه معرفی کنم.

7. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

آقا فایده نداشت.این برنامه های آنتی تروجان بعضی هاشون که انگار کرک نداشتند و کرک نمیشدند.

رفتم نسخه توتال سکوریتی کسپرسکی نسخه 30 روزه رو هم نصب کردم باز نتونست کاری کنه.آنتی ویروس 360 رو هم نصب کردم اونم نتونست کاری کنه.

یعنی آخرین راه حل نصب ویندوز جدیده؟!

9. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

آقا فایده نداشت.این برنامه های آنتی تروجان بعضی هاشون که انگار کرک نداشتند و کرک نمیشدند.

رفتم نسخه توتال سکوریتی کسپرسکی نسخه 30 روزه رو هم نصب کردم باز نتونست کاری کنه.آنتی ویروس 360 رو هم نصب کردم اونم نتونست کاری کنه.

یعنی آخرین راه حل نصب ویندوز جدیده؟!
    نه محمد آقا.

دقت کنید اولا اون برنامه اولی که معرفی کردم و بعدی که معرفی خواهم کرد فقط نسخه مجانی رو استفاده کنید. به هیچ وجه کرک شده یا سریال دار استفاده نکنید.

برنامه دوم MBAM هست و با تاکید بر اینکه نسخه مجانی (اگر اصرار به نسخه پولی دارید خودشون 1 ماه رایگان می دن) رو استفاده کنید. باید با VPN دانلود کنید و آپدیت کنید.

مطمئن باشید نتیجه بخشه.

11. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •