تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: متصل کردن برق هر دو پورت کولپد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض متصل کردن برق هر دو پورت کولپد

سلام ... این مسئله رو ندیدم هیچ جایی بگن ... من کولپد هترون مدل hcp 130 خریدم که دوتا پورت usb داره ... وقتی دوتا پورت رو وصل میکنم قدرت فن ها بیشتر میشه ... میدونم که دوتا واس اینه که وقتی یکی رو به usb لپتاب میزنی اونیکی پورت کولپد هم تبدیل به usb برای لپتابت میشه ... ولی میخواستم بدونم میشه دو تا پورت رو متصل کرد ؟ یکی به لپتاب زدم یکی هم با اداپتور مناسب خودش وصل کردم به برق ... ایا ضرر داره واس کولپد یا مشکلی نیست ؟ ممنون میشم کسایی که بلدن راهنمایی کنن

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

امپر خروجی پورت لپتاپ معمولا کم هست، اگه میخواین کولپد شما با توان و سرعت بیشتری کار کنه، راه استاندارد و اصولی این هست که یک شارژر موبایل و یا یک آداپتور 5ولت با قدرت 3 آمپر به کولپد خودتون وصل کنید و اصلا هیچ پورت USB لپتاپ رو هم به کولپد نزنید

3. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

امپر خروجی پورت لپتاپ معمولا کم هست، اگه میخواین کولپد شما با توان و سرعت بیشتری کار کنه، راه استاندارد و اصولی این هست که یک شارژر موبایل و یا یک آداپتور 5ولت با قدرت 3 آمپر به کولپد خودتون وصل کنید و اصلا هیچ پورت USB لپتاپ رو هم به کولپد نزنید
    بله الان تست کردم ... وقتی که یک شارژر 5 ولت و 1 امپر رو وصل کردم دیگه وصل کردن یا نکردن پورت لپتاپ به کولپد هیچ تاثیری نداشت و معلوم شد امپرش خیلی کمتر بود واسه کولپد واقعا محسوس بود ... فقط یک سوال ... توی اطلاعات کولپد فقط نوشته ورودی 5 ولت و حرفی از امپر نزده انگار ... این 3 امپری که میگید { حالا امپر رو بیشتر از این کنم یا کمتر مثلا 2 } در طولانی مدت به کولپد ضرر نمیزنه ؟
    Last edited by mohamad666666; 15-05-2019 at 14:21.

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بله الان تست کردم ... وقتی که یک شارژر 5 ولت و 1 امپر رو وصل کردم دیگه وصل کردن یا نکردن پورت لپتاپ به کولپد هیچ تاثیری نداشت و معلوم شد امپرش خیلی کمتر بود واسه کولپد واقعا محسوس بود ... فقط یک سوال ... توی اطلاعات کولپد فقط نوشته ورودی 5 ولت و حرفی از امپر نزده انگار ... این 3 امپری که میگید { حالا امپر رو بیشتر از این کنم یا کمتر مثلا 2 } در طولانی مدت به کولپد ضرر نمیزنه ؟
    کولپد به اندازه مورد نیازش آمپر درخواست میکنه، اگه منبع تغذیه مورد نظر شما توان آمپر بالاتر داشته باشه، میتونه براحتی مقدار مورد نیاز رو به کولپد ارائه بده، اما اگه منبع تغذیه شما قدرت کمتری داشته باشه و آمپرکمتری از مقدار مورد نیاز کولپد ارائه بده، ممکنه اصلا کار نکنه، یا اینکه بد کارکنه و یا در مثال شما، سرعت فن با دور کم بچرخه.
    بنابراین یک منبع تغذیه با آمپر بالاتر، به هیچ عنوان به هیچ دستگاهی آسیب نمی زنه، اما اگه آمپر تولیدی منبع تغذیه کمتر از نیاز مصرف کننده باشه، مشکل ایجاد خواهد شد.

6. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •